“FDT” YG و Nipsey Hussle به دنبال Biden’s Victory

به رتبه 1 در نمودار iTunes صعود کرد ، pg_1 / b9rmf71wja1pjdtmo28t / yg-nipsey-hussle-hits-no-1-itunes-chart-after-joe-biden-اعلام شده-برنده -2020 “class =” ff-og-image-inserted “>

< div class = "Article-body-main" xmlns: xlink = "http://www.w3.org/1999/xlink">

YG و “FDT” ساخته نیپسی هاسل موسیقی متن فیلم جشن های روز شنبه بود.

آهنگ اعتراضی سیاسی ، مخفف “Fuck Donald Trump” ، تنها یک ساعت پس از اعلام جو بایدن به رتبه 1 جدول iTunes رسید. رئیس جمهور بعدی کشور.

جریان های رکورد 2016 در هفته گذشته با رفتن آمریکایی ها به حوزه های رای گیری بسیار افزایش یافت. گفته می شود این آهنگ جهش 221 درصدی فروش از دوشنبه (2 آبان) تا روز انتخابات (3 نوامبر) را تجربه کرده و در روز بسته شدن رای گیری بیش از یک میلیون جریان را پشت سر گذاشته است.

طرفداران اکنون مأموریت دارند تا “FDT” را به عنوان آهنگ برتر در Billboard Hot 100 در هفته آینده تبدیل کنند و البته YG همه برای آن مناسب است.

مرحوم نیپسی هنگام حضور در محله Big Boy در مورد آهنگ صحبت کرد و گفت که ابتدا شوکه شده بود که ترامپ موفق شد نامزدی جمهوری خواهان را تأمین کند.

“من فکر می کنم موسیقی اعتراضی مهم است”. وی گفت: “حتی نحوه ظهور آهنگ ، ما فقط در استودیو مشغول ساختن یک میکس کپ بودیم. او از من پرسید ،” نظرت در مورد این گه دونالد ترامپ چیست؟ ” من مثل این هستم ، “من فکر کردم این یک شوخی است!” من واقعاً فکر نمی کردم که او بتواند تأیید جمهوری خواهان را تأمین کند یا حتی برنده شود. فکر نمی کردم این امکان وجود داشته باشد. نحوه انتشار آهنگ واقعاً شبیه برخی از گریه های فیلم بود. “

سایر آهنگ های دیگر روز شنبه شاهد یک موج مناسب از جمله آهنگ “Party in the USA” در سال 2009 مایلی سایرس و “Bye Bye Bye” 2002 * NSYNC بود که به ترتیب 40 و 200 برتر iTune را وارد کرد.

همچنین