مردم وان جونز را به خاطر فكر صدا می كنند كامالا هریس برای بیان پیروزی خود به بیانسه

پیاده رفت

ون جونز یکی از طرفداران بزرگ شنبه شب کامالا هریس بود سخنرانی پیروزی ، و گفت که “بسیار شگفت آور است” که او قادر به رسیدن به آهنگی از بیانسه است.

“شنیدن کامالا عالی بود. من می خواهم برخی از مواردی را که کامالا برای پایه این کار انجام داد رمزگشایی کنم مهمانی “، جونز لحظاتی پس از ترک معاون معاون رئیس جمهور در صحنه CNN گفت. “اول از همه ، او به سمت بیانسه رفت. میکروفن را رها کن. این واقعیت که کسی که می خواهد در کاخ سفید باشد می تواند به طور واقعی به بیانسه برود بسیار شگفت انگیز بود. مردم در مورد آهنگ بیرون رفتن آزار می دادند.”

اما نکته اصلی اینجاست: سبک های موسیقی ملکه بی در جریان این رویداد شنیده نشد. آهنگی که جونز به آن اشاره داشت “Work That” توسط Mary J. Blige بود.

به طور طبیعی ، بینندگان خیلی زود جونز را به خاطر مخلوط کردن کباب کردند.

کاربران توییتر نیز برخی از آنها را داشتند سرگرم کننده با پیاده روی جو بایدن – یا آهسته دویدن؟ رئیس جمهور منتخب با شور و شوق در حالی روی صحنه رفت که “ما از خودمان مراقبت می کنیم” ساخته بروس اسپرینگستین از طریق بلندگوها پخش شد. این یک آهنگ اصلی برای مبارزات انتخاباتی است ، با این حال ، برخی فکر می کنند دیدن بیرون آمدن بایدن برای موضوعی کمی مدرن تر سرگرم کننده است. شما می دانید ، مانند “دیو می دانید” شاوی لو ، “رویاها و کابوس ها” از میل مایل و سرود ضد ترامپ YG و نیپسی هاسل ، “FDT”.

می توانید ویرایش های زیر را بررسی کنید.

همچنین