همسر بیگانه دکتر دره می خواست بداند آیا فرزندان دیگری را خارج از ازدواج به دنیا آورده است؟

/ hiemjbgt9r9bwvyqn47j / dr-dre-estranged-همسر می خواهد بفهمد اگر فرزندانی خارج از ازدواج خود داشته باشد “class =” ff-og-image-inserted “>

دکتر جدایی دره و نیکول یانگ بسیار دوستانه نبوده است.

در ماه های تأیید طلاق قریب الوقوع خود ، این زوج بیگانه به طور مداوم در مورد اتهامات سو abuse استفاده ، اختلافات قبل از ازدواج ، ادعای اختلاس و همسر چند میلیون دلاری خبرساز شده اند درخواست پشتیبانی گزارش شده است که در این هفته ، یانگ اسناد قانونی را ارائه داده است تا بفهمد آیا Dre فرزندی خارج از ازدواج داشته است. TMZ گزارش می دهد که یانگ خواستار دره است که هرگونه مدارکی را در رابطه با اقدام پدری که ممکن است در آن نقش داشته باشد تحویل دهد. اما مشخص نیست که آیا چنین شواهدی وجود دارد.

خبر این درخواست حدود یک هفته پس از مشخص شدن اینکه یانگ در تلاش است سه مورد از معشوقه های ادعایی دره را احضار کند ، منتشر می شود. طبق گزارش دیلی میل انگلیس ، پرونده دادگاه یانگ به دنبال جبران خسارت از کارآفرین مراقبت از پوست کیلی اندرسون و همچنین هنرمندان جیلیان اسپیر و کریستال راجرز ، کریستال سیرا است. با این حال ، زنان با این استدلال که هیچ اطلاعاتی در رابطه با توافقنامه قبل از ازدواج این زوج ندارند ، در تلاشند تا از نبردهای فزاینده آشفته قانونی خارج شوند. این زن هرگونه ادعای روابط با دره را تأیید یا رد نکرده است. از طرفین ، از جمله واریزها و اقدامات کشف ، شواهد مربوط به سو specific رفتار نامناسب و غیرقابل قبول است ، “وکیل زنان ، کریس لافان ، به دیلی میل گفت.

همچنین