ویسکانسین علیه پیشنهاد کانیه وست برای شرکت در آرا ایالتی

حکم می کند vf “class =” ff-og-image-inserted “>

< div class = "Article__copy clearfix">

پیشنهاد کانی وست برای ریاست جمهوری با یک سد راه دیگر مواجه شده است.

به ازای هر نیوزویک ، قاضی دادگاه فرجام خواهی وست را برای قرار دادن در رای ویسکانسین رد کرد. خواننده رپ و تیمش هنگامی که از اجازه دادن به “ی” در رای گیری امتناع کرد ، پس از اینکه 4 اوت ، 5 بعد از ظهر را از دست داد ، علیه کمیسیون انتخابات ویسکانسین شکایت کردند. ضرب الاجل. اگرچه مقالات وست فقط 14 ثانیه پس از پایان مهلت ارسال شده است ، اما قاضی دادگاه دادگستری براون جان زاكوفسكی بودجه نمی دهد. زاكوفسكی گفت: “دادگاه معتقد است در زمان زنگ خوردن ساعت پدربزرگ پنج بار ، همان لحظه 5 بعدازظهر است. هر زمان بعد از آن دقیقاً همان زمان است: بعد از 5 عصر.”

وست و وكلاي او با ادعا اينكه مقامات دولتي با قفل كردن درب ساختمان مانع كارزاري او شدند ، اين كار را رد كردند. آنها همچنین اظهار داشتند که وست باید تا 59 ثانیه بعد از 5 عصر فرصت داشته باشد. مقالات را تحویل دهید تا دیر شود. دادگاه با استفاده از مفهوم نیمه شب به عنوان تشبیه به این پاسخ داد.

“دادگاه از قیاس نیمه شب استفاده کرد. بین ساعت 11:59:59 بعد از ظهر و یک ثانیه بعد از نیمه شب تفاوت معنی داری وجود دارد” روزنامه Green Bay Press-Gazette گزارش داد. “گذشت یک ثانیه بعد از نیمه شب یک روز کاملاً جدید را به ارمغان می آورد.”

به نقل از آسوشیتدپرس ، وست احتمالاً این تصمیم را به دادگاه عالی ویسکانسین خواهد برد. ویسکانسین یک کشور نوسان است که پرزیدنت ترامپ در سال 2016 به سختی برنده آن شد. مانند آخرین انتخابات ، نظرسنجی ها بسیار سخت پیش بینی می شود ، بنابراین این حکم می تواند برای نتیجه مسابقه نتیجه داشته باشد.

همچنین