Lil Baby اولین هنرمند سال 2020 است که با “نوبت من”

به دو پلاتین می رود

لیست افتخارات Lil Baby در سال 2020 رو به رشد است.

طی نه ماه گذشته ، خواننده رپ تحسین منتقد بیش از 4 میلیارد جریان کسب کرده ، از چندین نمودار بیلبورد عبور کرده است ، همکاری های معروف را قفل کرده است و تعداد زیادی دریافت کرده است از افتخارات ، از جمله عنوان بهترین هنرمند هیپ هاپ در سال Vevo. با این حال ، یکی از چشمگیرترین موفقیت های وی جمعه ، هنگامی که اعلام شد آلبوم دانش آموز دوم ، “نوبت من” است ، اکنون دو پلاتین است و او را به عنوان اولین و تنها هنرمندی که در سال 2020 به نقطه عطف رسیده است ، تأیید کرد.

My Turn در فوریه آغاز به کار کرد و اولین آلبوم شماره 1 Lil Baby را نشان داد ، در هفته اول نزدیک به 200000 واحد را جابجا کرد. رپر حدود دو ماه بعد نسخه لوکس این پروژه را منتشر کرد که باعث شد او به بالای جدول برود.

او در ماه مارس به بیلبورد گفت: “شماره ها واقعا چندان مهم نیستند.” “آنها زمانی هستند که شما به شماره 1 بروید … اما در بیشتر موارد ، سعی نکنید به اعداد فکر کنید. فقط سعی کنید تا جایی که می توانید سخت بروید.”

در جشن از گواهینامه پلاتین دو برابر My Turn ، Lil Baby ویدیوی رسمی “Forget That” را به هواداران خود هدیه داده است که یک آهنگ برجسته My Turn با هنرمند 4PF ، Rylo Rodriguez است. ، در زیر.