T.I. به اتهام ارتقا Cry ارز رمزنگاری شده جعلی از طریق رسانه های اجتماعی

توسط SEC تحت عنوان “img src =” https://images.complex.com/complex/images/c_fill،f_auto،g_center،w_1200/fl_lossy،pg_1/lockt9zozywj/ class/9 “قرار گرفت = “ff-og-image-inserted”>

TI توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده به دلیل ترویج پیشنهادات اولیه جعلی سکه از شرکتهای FLiK و CoinSpark متهم شده است.

همانطور که SEC در بیانیه ای فاش کرد ، TI ، تولید کننده فیلم رایان فلتون و سه نفر دیگر متهم شده اند با ترویج ارز رمزنگاری شده تقلبی و ثبت نشده ، کاری که همه آنها از طریق شبکه های اجتماعی انجام دادند. به استثنای فلتون ، همه افراد درگیر با توافق موافقت کرده اند.

اتهامات وارده ادعا می کند که فلتون ICO را در دو شرکت FLiK و CoinSpark راه اندازی کرده و از این بودجه برای خرید یک میلیون دلار خانه و ماشین فراری. او قول داده بود از بودجه های گفته شده برای ایجاد بسترهای دیجیتال برای سرمایه گذاران استفاده کند ، هرچند که هیچ وقت ظاهر نشد. T.I. متهم به تبلیغ و فروش نشانه های FLiK از طریق استفاده از رسانه های اجتماعی شده است ، به دروغ به افراد می گوید که او مالک مشترک است و دیگران را به سرمایه گذاری در همان ICO ترغیب کرده است.

علاوه بر این ، او ادعا کرد که دوست مشهور نیز در این ماجرا دخیل است و تا آنجا پیش می رود که زبان پست های خود را در شبکه های اجتماعی فراهم می کند. دوست چه کسی بود ، مشخص نشده است. T.I. با پرداخت 75000 دلار به دولت آمریكا موافقت كرده است تا جبران شكست كند. به عنوان بخشی از این توافق نامه ، وی حداقل تا پنج سال آینده با هیچ یک از اوراق بهادار دارایی دیجیتال درگیر نخواهد شد.

سخنگوی T.I. بیانیه ای را به کمپلکس ارائه داد و از دست داشتن در این کار ابراز تأسف کرد و در مورد سوling مدیریت تجارت توضیح داد.

“آقای سخنگوی اظهار داشت: هریس از درگیری خود با آقای فلتون ابراز تأسف می کند. “او سعی کرد به یک کارآفرین محلی که ایده ابتکاری برای یک بستر آنلاین پخش آنلاین ارائه می دهد کمک کند تا از موانع ورود سازندگان محتوای موسیقی و ویدئو کمک کند. با کمال تأسف ، آقای فلتون ظاهراً هرگز سکویی را که قول داده بود به T.I. و بسیاری دیگر ، و در عوض به دنبال سود بردن از محبوبیت و شهرت آقای هریس بودند. آقای هریس هرگز یك دلار از سرمایه گذاری ناموفق آقای فلتون نگرفت و به محض اطلاع از توسعه نیافتن پروژه ، بلافاصله نام خود را از آن حذف كرد. آقای هریس به تمام س madeالات انجام شده توسط SEC پاسخ داد ، و توافقنامه اعلام شده امروز با رضایت کامل از این تحقیق است. آقای هریس همچنان به دنبال راه هایی برای کمک به هنرمندان جدید برای دسترسی به توزیع دیجیتال خواهد بود. “

این اتهامات پس از آن است که SEC سال گذشته اتهامات مشابهی را علیه فلوید می ودر و دی جی خالد و همچنین استیون سیگال ارائه داد. سال.