فیلم جدیدترین تک آهنگ Rick Ross “Pinned to the Cross” f / Finn Matthews

< ریک راس هر ساله بیشتر با سبک زندگی مجلل و مجلل ارتباط برقرار می کند. با این حال برای آخرین آهنگ "Pinned to the Cross" با حضور فین ماتیوز ، Rozay به شنوندگان یادآوری می کند که ثروت نمی تواند جبران کند که نژادپرستی عذاب و روان یک شخص سیاه پوست را جبران می کند.

در “پین به صلیب” ، راس شعرهایی را می ریزد که تصویری از آسیب های جاسازی شده را ترسیم می کند.

“راس تف می کند:” هنگامی که شما مجبور شدید بی باک باشید ، غریبه ها شما را بی احساس می دانند / به تربیت من آسیب می رساند ، احساس می کردم خیلی رها شده ام. ” “من گیج شده ام ، بنابراین چیزی برای از دست دادن ندارم / اکنون ، من راکت را اجرا می کنم ، n *** از طناب بریده شد / من فقط می خواهم آزاد شوم ، یک سیاه پوست دیگری در حال فرار / ما را سنجاق کردند به صلیب از زمان تولد ما در زیر آفتاب. “

ریک راس” Pinned to the Cross “را با ویدئویی که نشان می دهد شهرت دوگانه به او داده است ، تکمیل می کند. مانند سایر ویدئوهای دورافتاده اجتماعی او ، این فیلم بصری در املاک عظیم راس قرار دارد. اگرچه او در ابریشم و الماس غوطه ور است ، اما راس اجازه می دهد تا مشخص شود که او هنوز هم می تواند با مسائل اجتماعی همدردی کند.

وقتی برپا می کند ، تصاویر برونا تیلور در حال پخش در سراسر صفحه است. سپس این ویدئو از خانه او به صحنه ای منتقل می شود که معترضان در برابر یک افسر پلیس هوشیاری هوشیارانه را انجام می دهند در حالی که اشعار راس در مورد صحنه توضیح می دهد. Rozay پس از نبرد محبوب Verzuz خود در برابر 2 Chainz ، اولین بار در این پیست ظاهر شد.

“Pinned to the Cross” را با نمایش فین ماتیوز در بالا تماشا کنید.

روز پنجشنبه ، همکاری ریک راس با آگوست آلسینا – که عنوان خود را از قول ویروسی ویل اسمیت در مورد “درهم تنیدگی” آلسینا و جادا پینکت اسمیت گرفته است – همچنین بصری دریافت کرد: