چرا مردم پیام مهم Kanye West را در مورد صنعت موسیقی تنظیم می کنند

کانیه وست در مورد نیاز به یک صنعت موسیقی عادلانه تر اشتباه نمی کند ، اما او در مورد موارد دیگر بسیار اشتباه می کند که دانستن اینکه چه کاری دشوار است از وکالت او استفاده کنید

این هفته ، كانیه با عموم گروه موسیقی جهانی مبارزه كرد و خواستار استادان خود و آزاد كردن یك قرارداد محدودكننده بود كه به طور كامل در توییتر منتشر كرد. به طور معمول كانه ، سو explo استفاده های او به سرعت به خودآزمایی تبدیل می شود كه دوباره تأیید می كند كه چرا او در حال حاضر پیام رسان اشتباهی است.

او در طغیان توییت هایی اظهار داشت که “من نمی خواهم ببینم که برده های مردم من هستند ، “و” من زندگی خودم را برای مردمم در خط می گذارم. ” این احساس تحسین برانگیزی است. اما مشتاقان جمع شدن پشت كانیه باید منبع را در نظر بگیرند. در حالی که او علیه “بردگی” صنعت موسیقی تبلیغ می کند ، “مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری” وی مورد دستکاری قرار می گیرد تا بتواند یک دولت ریاست جمهوری را که به معنای واقعی کلمه مردم را در اردوگاه های نگهداری ICE (و سایر موارد نقض حقوق بشر) به بردگی می کشد ، انجام دهد.

حدس و گمان های زیادی در مورد سلامت روان Kanye وجود داشته است ، به خصوص پس از تابستان پر تلاطمی که خانواده اش معتقد بودند ناشی از یک دوره جنون است. اقدامات اخیر وی فقط این نگرانی ها را تقویت می کند. دیروز ، او در مورد مدل کسب و کار سایه دار صنعت موسیقی نکات معتبری را بیان می کرد ، اما نمایش تصویری عدم تایید وی از کمیته گرمی زیر سوال برد که آیا اپیزود دیگری دارد. وی سرانجام از ارسال توییت در این روز منع شد ، این امر هرگونه شانس برای بیان نکات معتبر در مورد صنعت را متوقف کرد.

عناوین خبری از “Kanye Calls Out Music Industry Nequality” به “Kanye Pees On Grammy” تغییر یافت. پس از چندین سال از تیترهای مخوف ، این می توانست لحظه ای نادر باشد که در آن او حمایت عمومی را از یک مبارزه بسیار ضروری برای حقوق هنرمندان جلب کند. اما درعوض ، بسیاری از واکنشها در مورد بازیهای دستشویی حمام او بوده است. به نظر می رسید که او یک مانیفست را در یک واژه پرداز تایپ کرده است ، می خواهد آن را با یک علامت تعجب پایان دهد ، اما در پایان کل پیام خود را با علامت تعجب حذف می کند. متأسفانه برای Kanye ، هیچ “واگرد” در تبلیغ عمومی او وجود ندارد.

كانی به ترتیب مبارزات خود را با یونیورسال به جنگ مایكل جكسون و پرنس با سونی و وارنر موازی كرده است. هر دو اقدام برجسته پاپ در دادگاه با صنعت جنگیدند ، در حالی که از نمایش عمومی برای جلب نظر در دادگاه افکار عمومی استفاده می کردند. در دهه ‘90 ، پرینس “برده” را روی گونه خود نوشت و نام خود را به نمادی غیرقابل اعلام تغییر داد و از رولینگ استون پرسید ، “اگر من نمی توانم کاری را که می خواهم انجام دهم انجام دهم ، من چه هستم؟”

این می توانست لحظه ای نادر باشد که در آن او حمایت عمومی را برای یک مبارزه بسیار ضروری برای حقوق هنرمندان جلب کرده است. اما درعوض ، بسیاری از واکنشها در مورد بازیهای دستشویی حمام او بوده است.

در سال 2002 ، مایکل جکسون یک کنفرانس مطبوعاتی عمومی در محکومیت سونی رکوردز و مدیر عامل وقت تامی موتولا به عنوان “نژادپرست” و “شیطانی” در شیوه های هنرمندانه خود. جکسون از طریق سونی / ATV ، یک شرکت انتشاراتی که این دو نهاد در سال 1995 تأسیس کردند ، با سونی تجارت داشت. کانی اخیراً به این تئوری اشاره کرد که جکسون به دلیل 50٪ سهم باقی مانده خود در سونی / ATV “کشته شد” ، که باعث ایجاد احساسات شدیدی شد مردم به عنوان قهرمان بعدی آماده برای شروع صنعت در اطراف او جمع می شوند.

اما بر خلاف MJ و Prince ، Kanye همان معامله هایی را که او به عنوان رئیس GOOD محکوم می کند ، ارائه داد. موسیقی او قرارداد خود را به صورت عمومی ارسال کرد ، اما هیچ یک از G.O.O.D. هنرمندان موسیقی ، احتمالاً به این دلیل که او را مانند بیشتر مدیران موسیقی سیاه و سفید به عنوان یک منافق افشا می کنند. وندی دی پیشکسوت صنعت به چالش کشید ، “شما لیبلKanyewest دارید! آن قراردادها را نیز ارسال کنید. به آنچه که G.O.O.D امضا کرده اید نگاه کنید. هنرمندان به این دلیل که از توصیه وکلا پیروی می کردید (که به احتمال زیاد یک درصد از درآمد شما را می گیرند) … چاقو هر دو راه را قطع می کند. “

آدام كیلا ، هنرمند ، كانی را به تلاش برای” امضای من “متهم كرد با قیمت 35 هزار دلار همراه با انتشار من. ” او برای بسیاری صحبت کرد و افزود: “من با آنچه شما می گویید موافق هستم اما چه تعداد هنرمند را نیز به بردگی می کشید؟” برای او ، دیدی و دیگران آسان است که مردم را در برابر مدیران حریص سفیدپوست تحت تأثیر قرار دهند ، اما مسئولیت نگه داشتن خود برای یک مدل صنعت استثماری دشوارتر است. در طی توئیتر خود ، او تصور کرد ، “من تنها کسی هستم که می توانم در این مورد صحبت کنم ، زیرا من خارج از موسیقی میلیاردها میلیارد دلار کسب کردم.” این اظهار نظر او را به عنوان یک میلیاردر دیگر در تلاش است تا مبارزه خود را با استقرار به عنوان یک مسئله اجتماعی برای جلب حمایت عمومی تنظیم کند ، در حالی که طبقه کارگر هیچ چیزی را در مبارزه برای عدالت اجتماعی ارائه نمی دهد. او می خواهد ما به ثروتمندان کمک کنیم ثروتمندتر شوند ، اما به فقرا کمک کرده است که چیزی نگیرند. همانطور که قیام ژوئن نشان داد ، سرگرمی ها مستعد ابتکار عمل در پیام رسانی انقلاب هستند در حالی که وقتی مردم به آنها احتیاج دارند تا رئیس خود را به چالش بکشند ، ناشنوا آرام هستند.

كانیه 2 میلیون دلار و شهریه دانشگاه به دختر جورج فلوید اهدا كرد ، اما “مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری” فاجعه بار او دلیل دیگری است كه بیشتر سیاه پوستان از حمایت از مبارزه او بیزار هستند. تحقیقات نیویورک تایمز نشان داد که مبارزات انتخاباتی Kanye ، که به بزرگترین تبلیغ تبلیغاتی جهان تبدیل شده است ، در حال هدایت متحدان ترامپ است که قصد دارند از او برای گل آلود کردن رای سیاه استفاده کنند. این اعتراف را از استوارت استیونز ، فعال سیاسی جمهوری خواه در کتاب “این همه دروغ بود” در نظر بگیرید: “نژاد کلیدی بود که بیشتر سیاست های آمریکا و قطعاً تمام سیاست های جنوب در آن بازی می شد. واقعاً بسیار ساده بود: نامزد دموکرات برای پیروزی به 90 درصد به علاوه آرا black سیاه احتیاج داشت. اگر بخش قابل توجهی به شخص ثالث رأی بدهد ، جمهوری خواه پیروز می شود. ” انتخابات (او نمی کند). این جزیی است که خودش را در چنین موقعیت حساسی قرار می دهد. ترامپ در موارد گسترده نقض حقوق بشر درگیر است و هیچ یک از سیاست های خورنده وی به حباب دنج کالاباساس Kanye نخواهد رسید. همبستگی بین رنج انسان و هابریس Kanye بیمارگونه است که فکر می کنم در مورد آن. این که آیا وی از دخالت متحدان ترامپ در کارزار انتخاباتی خود اطلاع داشته باشد یا خیر ، باعث شده مردم در حمایت از جنگ کانیه با یونیورسال خوددار باشند.

مانند بسیاری از سو explo استفاده های کانیه ، هیچ کس نمی داند که قصد وی چیست. وی ضمن عذرخواهی برای اظهار نظر “برده داری انتخابی بود” در سال 2018 ، او از ایستگاه رادیویی شیکاگو 107.5 WGCI ابراز تاسف کرد که “چیزی که در مورد دیوانه شدن خوانده می شود ، بزرگترین لکه ای که باید شکسته شود این است که فوراً از نوشتن خارج می شوید. اما شاید شما تنها کسی باشید که می داند در مورد چه چیزی صحبت می کنند. ” این مورد برای كانیه این روزها اتفاق افتاده است ، به خصوص وقتی كه او خیلی تمایل به طغیان و اظهارنظرهای كودكانه دارد. استفاده از دارو برای اختلال دوقطبی خود از اختیارات او است ، زیرا همانطور که همسرش کیم اشاره می کند ، “این فقط شخص او را تغییر می دهد.” اما او همچنین باید درک کند که نتیجه این انتخاب ، بسیاری از مردم نمی دانند که چگونه با لحظاتی از این دست درگیر شوید.

همانطور که در این تابستان نوشتم ، آشفتگی شخصی او سرگرمی ما نیست. حساس ترین پوشش تابستان کانیه تصور می کند که او ، مانند سایر سرگرم کنندگان (شامل بانکهای آزالیا) ، شایسته این است آنها از شایستگی های تمسخر یا دیوانه بودن برخوردار نیستند. احساسات وی در مورد صنعت موسیقی معتبر است ، اما او درگیر همان شیوه های استثماری شده است. او همچنین یک پیام رسان غیر قابل اعتماد بوده است که برای مردم دشوار است که نظاره گر او باشند بدون اینکه احساس کنند که دارند قارقر می کنند. معلوم نیست که حملات عمومی او به جهانی بودن او 100٪ اصیل است ، او صرفاً خواستگاری را جلب می کند ، یا او یک دوره جنون دیگر دارد. چنین ابهامی احتمالاً او را برای همیشه دنبال خواهد کرد. بنابراین در حالی که او خود را Nat Turner ، موسی ، Baby Putin و هر کس دیگری می نامد ، ما به راحتی نمی توانیم آن را صدا کنید.