Big Sean Drops “ZTFO” Video

بیگ شان تصویری را برای آهنگ خود “ZTFO” منتشر کرده است در آخرین آلبوم او Detroit 2 ، که پس از یک هفته زیبا در رتبه 1 Billboard 200 قرار گرفت.

با پایبندی به نام خود ، تصاویر “ZTFO” بسیار بی روح هستند زیرا بیگ شان به معنای واقعی کلمه در بیشتر ویدیوها حرکت می کند. او فقط از نظر جسمی معلق نیست. شان دون نیز بر فراز ضرب آهنگ شناور است ، و تبلیغات تبلیغاتی تراویس اسکات آهنگ را در پس زمینه پخش می کند. (او همچنین عنصری شناور را در اجرای مخترع خود Fallon به ارمغان آورد.) سایر آهنگ های آلبوم که تحت درمان های تصویری قرار گرفتند “Don Life” ، “Language Body” و “Harder Than My Demons” بودند.

ZTFO “یکی از برجسته ترین آهنگ های بارگیری شده در Detroit 2 بود. اعداد هفته اول نشان داد که پروژه دنباله ای که پیش بینی می شود 103،000 واحد آلبوم معادل آن در هفته 10 سپتامبر در ایالات متحده کسب کرده است. spot ، با آن پروژه پس از فروش کم به پایین نمودارها کشیده و در پایان هفته در شماره 4 قرار گرفت. بعد از اینکه فهمید دیترویت 2 به شماره 1 خواهد رسید ، شان در توییتر خود تشکر کرد و از هوادارانش و همه کسانی که تا این لحظه با او سوار شده اند قدردانی می کند. up top.