موزیک ویدیو آهنگ جدید Chase B “For Me” f / OMB Bloodbath و KenTheMan

را مشاهده کنید

Chase B آن را به خانه برمی گرداند و مهمانی مهمانی را با دوستان خود در موزیک ویدیوی آخرین آهنگ خود “For Me” با حضور OMB Bloodbath و KenTheMan برگزار می کند.

به طرز بسیار تگزاسی ، این بسیار عالی است یا در این پیست هوستون محور به خانه بروید. Slim Thug ، افسانه هوستون ، هماهنگ با چندین ادای احترام به ایالت تنها ستاره ، در طول ویدئو نیز ظاهر می شود. در طول مسیر ، Bloodbath و KenTheMan برای برخی از تولیدات پر انرژی Chase B ، آیات تجاری نوار برای بار را دنبال می کنند. یکی از ویژگی های بارز “برای من” در قلاب گیرنده است ، جایی که هر دو رپر همه کارهایی را که شرکای خود برای آنها انجام می دهند ، تلاوت می کنند.

چیس یک روز قبل موسیقی موزیک ویدیوی فوق العاده جنوبی را در اینستاگرام خود طعنه زد این قطره افتاد و به درستی عنوان آن را “Whole lotta Texas shit.”

جکت دی جی کاکتوس اخیراً تعداد زیادی قطعه را رها کرده است ، اخیراً با همکار همکار خود ، Don Toliver و گانا برای آهنگ خود “کافه تریا” استفاده کرده است. ” در طی مکالمه با کمپلکس ، چیس گفت که می خواهد از همه این تک آهنگ ها به عنوان صفحه پرتاب استفاده کند تا حرفه خود را به سطح بالاتری برساند و به عنوان یک DJ به من احترام بگذارد.

“من کار می کردم آن را برای مدت طولانی ، “او به مجتمع گفت. “من خودم را در سقف شیشه ای یافتم كه احساس می كردم قد من درست آنجاست. من می توانم [دی جی] را برای بقیه کارم داشته باشم ، یا می توانم سعی كنم این گه ها را به سطح بعدی برسانم.” < p> ویدیوی آهنگ جدید Chase B “For Me” با حضور OMB Bloodbath و KenTheMan را در بالا مشاهده کنید و آهنگ زیر را پخش کنید.