آلبوم “Sell Sole II” f / Lil Uzi Vert ، Gunna و سایر شرکتهای DeJ Loaf به اشتراک می گذارد

fl_lossy، pg_1 / hdwgx80mqn01pzftw5jy / dej-loaf-sell-sole-2-stream “class =” ff-og-image-inserted “>

پس از سالها بازی ، سرانجام DeJ Loaf با اولین آلبوم استودیویی خود طرفداران را برکت داد. < p> خواننده رپ متولد دیترویت پنجشنبه شب با Sell Sole II ، دنباله میکس فیلم 2014 خود بازگشت. این پروژه 16 قطعه را با حضور مهمانان توسط بزرگترین نام های هیپ هاپ ارائه می دهد: در اینجا حضورهای Lil Uzi Vert (“به سادگی”) ، Big Sean (“IDK”) ، Gunna (“بدون سقف”) ، Rick Ross ( “دست باز”) ، گریسلدا ، بنی قصاب و کانوی ماشین (“دریافت پول”) و موارد دیگر.

DeJ Loaf بیش از یک سال پیش شروع به تحریک آلبوم کرد ، اما انتشار آن را تأیید نکرد تا یک هفته پیش در اعلامیه خود ، 29 ساله در مورد نکات برجسته زندگی تقریباً یک ساله خود تأمل کرد و گفت که تا همین اواخر تصمیم گرفت “امور را به دست خودم” بگیرد و یک آلبوم استودیویی مناسب ارائه دهد.

“چند سال بعد ، تعداد کمی تک آهنگ بعد … هنوز آلبومی وجود ندارد!” او در اینستاگرام نوشت. “من امور را به دست خودم گرفتم ، زیرا می خواستم بیشتر به شما موسیقی بدهم! هیچ پرنده ای غذا نمی دهم! فقط من و موسیقی خوب من … کوتاه داستان کوتاه این است که من باید به خودم باور داشته باشم ، و این اتفاق می افتد. Don ‘ مرا با آنها مقایسه کن! من تازه شروع می کنم! “

شما می توانید Sell Sole II را از طریق Apple Music و Spotify پخش جریانی کنید.

همچنین