پخش آلبوم جدید THEY. ‘The Amanda Tape’ f / Wale، Juicy J و Tinashe

R&B مورد تحسین منتقدان ، آنها ، برای تحویل آلبوم سال دوم خود ، The Amanda Tape ، برمی گردند. جمعه آلبوم مورد انتظار خود را رها کرد. نوار آماندا توسط تک آهنگهایی مانند “All Mine” و “STCU” پیش درآمد. این آلبوم همچنین دارای ویژگی هایی از Juicy J ، Wale و Tinashe است. از طریق نوار آماندا ، دانته جونز و درو لاو همچنان صدای منحصر به فرد خود را فشار می دهند. اما این پروژه مانند کارهای گذشته آنها دارای یک حس صوتی است و باعث می شود این تجربه شخصی تر به نظر برسد.

آنها همراه با پرداختن به اوج و فرودهای عشق ، آنها هستند. به موقع یافتن موضوعات اجتماعی این امر سر خود را بر روی تک آهنگ “On and On” قرار داد. این دو نفر توضیح داد که این آهنگ استعاره ای است برای رابطه عشق / نفرت اقلیت ها با جنگ ایالات متحده و آمریکایی ها برای “نجات” کشورشان.

“این آهنگ برای آن معنای دوگانه دارد. در ظاهر ، این آهنگ درباره یک رابطه است ، اما هنگام نوشتن آن ، ما همچنین در مورد رابطه خود با دنیای اطراف صحبت می کردیم. همه چیز خیلی تغییر کرده است ، خیلی سریع و باید اعتقاد داشته باشیم که امیدواریم همه چیز به سمت بهتر تغییر کند ، “آنها. در بیانیه ای گفت. “از روز اول ما می خواستیم از پلت فرم خود با مسئولیت پذیری برای روشن کردن موضوعاتی که بر ما تأثیر می گذارد استفاده کنیم. این آهنگ فرصتی برای ادامه گفتگو در مورد بی رحمی پلیس و بی عدالتی های اجتماعی بود که سال ها جامعه ما را آزار داده است.” >

آلبوم جدید THEY. The Amanda Tape را در زیر پخش کنید.

< div class = "related-articles">

همچنین