ویدئوی جدید مضمونی یکپارچهسازی با سیستمعامل Tame Impala را برای کلاس ‘Is Is True’

Tame Impala ویدئویی جدید با مضمون یکپارچهسازی با سیستمعامل را برای “درست است” به اشتراک گذاشته است. “- می توانید آن را در زیر تماشا کنید.

در اوایل امروز با ارسال حساب کاربری در اینستاگرام خود ، لباس صخره ای استرالیا این ویدئو را از طریق تعدادی تصویر رمزنگاری از صفحه های تلویزیون قرمز سرخ کرد ، که برخی از آنها متن روی آنها نوشته شده است.

یکی گفت: “از گذشته تا اتفاقات” ، و دیگری گفت: “من نمی دانم.”

تبلیغات

می توانید پست ها را ببینید و تماشا کنید ویدئوی جدید در زیر.

ماه گذشته ، کوین پارکر ، پیشکسوت Tame Impala نشان داد که چگونه مارک رونسون نقش مهمی در محور موسیقی پاپ بازی کرده است.

تبلیغات

پارکر با NME صحبت می کرد درباره ساخت آلبوم تحسین شده سوم خود “جریانها” ، که پنج سال پیش در تاریخ 17 ژوئیه منتشر شد ، در طول گپ ، این نوازنده به پشتوانه کمک های خود به رکورد مارک رونسون در سال 2014 “Uptown Special” اشاره کرد – که روی آن قرار گرفت. آوازهای “Daffodils” را در میان سایر کاهشها – و چگونه این موضوع را به LP بعدی وی اطلاع داد.

پارکر به NME گفت: “علامت گذاری دلیل بزرگی است که من اعتماد به نفس انجام کارهایی را که با” جریانات “انجام دادم ، داشته است.” “او به من نشان داد كه موسیقی پاپ چطور می تواند چنین مهارتهایی را در این زمینه داشته باشد.”

“هر وقت من با افراد زیادی ضبط می كنم ، مانند آنچه در” Uptown Special “انجام دادیم ، باعث می شود كه من در مورد چگونگی روند انفرادی من فکر كنم.” “وقتی کار می کنم من تنها در چشم انداز هستم.”

او ادامه داد: “این آلبوم Tame بسیار عمیق و تاریک است. من عاشق انجام این کار هستم ، اما این باعث می شود که درک کنم که طامه ایمپلا هرگز آن تجربه مشترک نخواهد بود. ”

Tame Impala چهارم آلبوم خود با نام “آرام آهسته” را در ماه فوریه منتشر کرد. در یک بررسی چهار ستاره ، NME گفت: “هرچه آلبوم های آلبوم هایی با زمین متراکم دنبال شود ، اگرچه این خیلی بیشتر از بازگشت مستحکم است … این گروه نیستند. ناجیان موسیقی راک؛ آنها خیلی بیشتر از اینها هستند. “

تبلیغات