لورا مارلینگ به عضویت این برنامه در تابستانهای BBC Proms

لورا مارلینگ به عنوان” Proms BBC “در تابستان امسال به مجموعه اضافه شده است ، که قرار است در پایان این ماه آغاز شود.

مارلینگ آهنگهای جدیدترین آلبومش “آهنگ برای دختر ما” را اجرا خواهد کرد ، و همچنین آهنگهای انتخاب شده از آلبوم های قبلی او را اجرا می کند. این ترانه ها با تنظیمات رشته ای کاملاً نوازانه از آهنگساز ، سازنده و تهیه کننده روب موز چند آمریکایی اجرا می شوند.

در تاریخ 6 سپتامبر در رویال آلبرت هال با حضور در این مجموعه ، خواننده “آنچه او نوشت” در کنار گروه پیشگام رشته 12 گروه موسیقی اجرا می شود ، که در طول سال ها با بسیاری از هنرمندان از جمله ملی و مکس ریشتر همکاری داشته اند. / p>

تبلیغات

قرار است عملکرد مارلینگ به طور زنده پخش شود در رادیو بی بی سی 3 و بی بی سی چهار ، و برای پخش بعدی در رادیو 6 موسیقی بی بی سی ضبط شده است.

هنرمندان دیگری که به عنوان بخشی از این مجموعه معرفی شده اند ، شامل پیانویست انگلیسی ، بنیامین گروسونور در تاریخ 9 سپتامبر است که با ارکستر فیلارمونیا و مجری Esa-Pekka Salonen ، و سازنده Jonathan Scott (29 اوت) حضور خواهند یافت.

ترکیب کامل شامل ستاره هایی است که قبلاً اعلان شده اند مانند نیکولا بنتتی ، استفان هوف ، شکو کاننه ماسون ، سر سیمون راتل ، آنوشکا شانکار و میتسکو اوچیدا.

در حالی که در رویال آلبرت هال تماشاگر وجود نخواهد داشت ، برای اولین بار ، همه اجراهای زنده Proms برای تماشای تلویزیون بی بی سی یا پخش مستقیم از طریق iPlayer بی بی سی در دسترس خواهند بود.

براساس یک بیانیه مطبوعاتی ، دو هفته زندگی مشترک Proms شامل “هفت کمیسیون جدید است که برجسته تعهد Proms به موسیقی معاصر است.”

تبلیغات

شب افتتاحیه – که برگزار می شود 28 آگوست – علاوه بر سه کمیسیون که قبلاً توسط توماس آدئس ، آندره آه تارودی و ریچارد آیرس اعلام شده است ، آریزونا سادیکووا ، جی Capperauld و گاوین هیگینز دارای حق چاپ جهانی هستند.

بی بی سی همچنین یک سری از پخش های اضافی در اواخر شب را در بی بی سی چهار اعلام کرده است که شامل برخی از بهترین عکس العمل های شب گذشته در اواخر گذشته است ، از جمله برنامه های پیشگامانه رادیو 1Xtra Prom از 2015 در تاریخ 7 اوت. این رویداد گریم و لگن را جشن گرفت. حرکات نمایشی را از Stormzy ، Wretch 32 ، Little Simz و Krept & Konan در اختیار شما قرار داد.

برای اطلاعات بیشتر ، به وب سایت Proms اینجا مراجعه کنید.

ماه گذشته ، مارلینگ یک ویدیوی ضبط شده جدید را برای آهنگ “Fortune” از آلبوم جدید خود با نام “Song For Daughter” گرفته شده به اشتراک گذاشت.

در یک بررسی 5 ستاره ، الا کمپ NME گفت: “آلبوم هفت قطعه از شخصی است که ما با آن آشنا هستیم. این ممکن است کمتر از کار قبلی خود ، که بیشتر با رعایت کلمات حیاتی از ریتم ضربانگیه هدایت می شود ، کمتر عامیانه باشد ، اما هنوز هم احساس انسجام و مانند یک پناهگاه امن دارد. این آلبوم مومیایی کردن ، مارلینگ یک مادام العمر – و منبع ثبات است. ما خوشبختانه که او را داشته ایم. ”

تبلیغات