System Of A Down’s Shavo Odadjian اولین آهنگ از گروه جدید North Kingsley

System Of A Down’s Shavo Odadjian اولین آهنگ از گروه جدید خود یعنی North Kingsley را به اشتراک گذاشته است.

در کنار بیس ، ترانه سرا و کارگردان ، این گروه به تهیه کنندگی سارو پاپاریان و متن ترانه و خواننده ری هاوتورن می پردازد.

North Kingsley اولین ترانه خود را “مانند آن؟” منتشر کرد ، اوایل امروز (7 اوت). “ آیا شما می خواهید مانند آن می میرید؟”> آنها از کر می پرسند. “ محو شوید تا زمانی که به محض خالی شدن بپردازید؟ آیا می خواهید مانند آن بمیرید؟ ” یک ویدیوی متن ترانه را برای آهنگ زیر تماشا کنید.

تبلیغات

آهنگ در اولین مجموعه سه آهنگ گروه ، با عنوان ‘جلد نمایش داده خواهد شد. 1 “و هفته آینده (14 اوت) در 22 رسانه سرخ اودجیان منتشر خواهد شد.

اودجیان در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: “ما به شما می گوییم به جای 12 آهنگ به طور هم زمان ، ترانه هایی را تهیه کنید که می توانید آنها را ترشی کنید. کلیپی برای هر آهنگ وجود خواهد داشت ، چیزی که به صورت بصری برای شما امکان پذیر است. من فیلم را برای سیستم کارگردانی کردم ، من بصری تولید مرحله ای را برای گروه انجام می دهم تا برایم مهم باشد.

“سارو برای ایجاد چیزهای جدید بصری چشم باورنکردنی دارد و من تقریباً به گونه ای عمل می کنم که یک تهیه کننده روی آن کار کند و ما می خواهیم با هر نسخه ای تجارت را کنار بگذاریم ، بنابراین این چیزی بیش از موسیقی است.”

او همچنان گفت که صدای North Kingsley “درست در وسط” از فلز و هیپ هاپ است. وی اضافه کرد: “ضربه و سلام و کلاه سلام و دام به نظر می رسد پانک است.” “برای من پانک راک یک سبک موسیقی نیست ، این چیزی است که شما زندگی می کنید. این یک شیوه زندگی است و به معنای مخالفت با دانه است و من آن را شنیدم ، و ما همه آنرا گرد هم می آوریم تا چیزی جالب و جدید امروز را بسازیم. ”

تبلیغات

در همین حال ، جان درامایون ، درامر System Of A Down ، در ماه ژوئن گفت که این گروه “بسیار بعید است که موسیقی جدید بسازند.”

گفت: “سرنوشت وجود دارد و کاملاً صریح و روشن ، همیشه این چیزی نیست که شما در سنین بالاتر به آن دست پیدا کنید – بعضی اوقات به سرسختی خود می رسید ، و ما فقط نمی توانیم از این راه خودمان خارج شویم.” “اما من می خواهم بگویم که این یک موضوع گروهی است. من می دانم که اعضای خاص گروه من در گذشته مورد سرزنش قرار گرفته اند ، اما در پایان روز چهار نفر طول می کشد تا موسیقی مورد نظر خود را بسازند و چهار نفر طول می کشد که آن را تهیه نکنند. ”

با این حال ، گروه قصد دارند سال آینده به صورت زنده بازی کنند. این هفته ، آنها به عنوان یکی از عناوین اصلی برای دانلود 2021 در کنار Kiss و Biffy Clyro اعلام شدند.

تبلیغات