کنسرت Niny ‘Tiny Desk (Home) Polo G’

را مشاهده کنید -npr “class =” ff-og-image-inserted “>

NPR اجازه هرج و مرج را نمی دهد همه گیری مانع از رفع مشکل طرفداران می شود. Polo G.

علاقه وافر شیکاگو به بسکتبال برای آخرین بار در کنسرت Tiny Desk (Home) خود با یکی از درخشان ترین ستاره های جوان شهر بادگیر ارتباط برقرار کرد و به صحنه موسیقی آن نفوذ کرد. هنرمندان مته – مانند Rondo Numba 9 – غالباً شخصیت بازیکنان مورد علاقه خود را به عنوان سود مضاعف برای سوits استفاده های خود بدست می آورند. گرچه مانیتور Polo G از مارک لباس مورد علاقه وی است ، اما او از زمان حمل مشعل روشن شده توسط پیشینیان مته خود ، این روند را برای کنسرت Tiny Desk (Home) خود ادامه داد.

پولو و گروهش هنگام آبگرفتن در یک زمین بسکتبال در فضای باز ، پیراهن های مختلفی را از لس آنجلس لیکرز برنده عنوان قهرمانی پوشیدند. این به عنوان صحنه ای برای G برای اجرای مشکوک بازدیدها به کار رفت. ابتدا او “فلکس” را کلاهبرداری کرد ، که موضوع بسکتبال را با شعرهایی مانند “من با برخی از استپرها می مانم ،” برای کاری که شما انجام می دهید “اهمیتی نمی دهم / گه های مرطوب مانند جنگجویان ، همه من *** به عنوان” شلیک.”

وی پیش از آنکه به سراغ “آرزوی قهرمان” برود ، که نمونه “تغییرات” 2Pac است ، به “اپیدمی” منتقل شد که در بحران COVID-19 منتشر شد.

اجرای کامل Polo G را در کنسرت Niny’s Tiny Desk (Home) در بالا مشاهده کنید.

< / div>