کانیه وست در کمتر از 60،000 رأی انتخاباتی در 12 ایالت و مردم فکر

را به خود اختصاص داده است / kanye-got-votes “class =” ff-og-image-inserted “>

برای رأی دادن ثبت نام کنید ، درخواست رأی دهید یا ثبت نام خود را دوباره بررسی کنید. آسان است!

در حالی که آرای انتخابات 2020 همچنان در حال شمارش است ، به راحتی می توان گفت که کانیه وست رئیس جمهور بعدی آمریکا نخواهد بود.

كاني با نسبتاً دير پيوستن به رقابت هاي رياست جمهوري ، نتوانست در بخش قابل توجهي از آراي بسياري از ايالات شركت كند. در 12 ایالتی که وی در انتخابات شرکت کرده است ، گاردین گزارش می دهد که وی در مجموع کمتر از 60،000 رأی آورده است. نیویورک تایمز گزارش می دهد که ایالتی که وی در آن بیشترین عملکرد را داشته است ایالت تنسی بوده است ، جایی که وی بیش از 10 هزار رأی آورد ، کمتر از نیمی از نامزد آزادیخواه جو یورگنسن.

برای مقایسه ، دونالد ترامپ بیش از 1.84 رسیده است. میلیون رأی در تنسی در حالی که جو بایدن در حال حاضر حدود 1.1 میلیون رأی دارد. بخش آرای كانیه حدود 0.3 درصد از كل ایالت است و وی نتوانست در هر ایالت 10000 رأی دهد.

“شما به عنوان كتاب نوشتن در ایالت خود به خود رأی دادید. وایومینگ ، اما رای او شمرده نخواهد شد ، مگر اینکه او هزینه ای را به دولت بپردازد و مدارک بعدی را نیز تشکیل دهد. وی در وایومینگ ، خانه مزرعه ای که بیشتر وقت خود را در آن گذرانده است ، رای نیاورد.

با وجود عملکرد کمتر از درخشش در انتخابات ، به نظر می رسد که کانیه منصرف نخواهد شد انتخابات ریاست جمهوری هنوز برگزار شده است. در توئیتی که از همان زمان حذف شده و به نظر می رسید امتیاز وی است ، تقریباً همزمان با سخنرانی شب بایدن ارائه شده است ، به نظر می رسد یزی به برنامه های خود برای اجرای برنامه 2024 اشاره دارد.

“Welp Kanye 2024” ، او در کنار عکسی از خود توییت کرد ، تا بعداً تصویر مشابهی را در توئیت خلاصه شده “KANYE 2024” به اشتراک بگذارد. ایالت ها. در نتیجه ، وی از برخی از پیروان خود خواست که به او به عنوان یک نامزد ثبت نام رای دهند. در ازای ثبت پرونده به کمیسیون انتخابات فدرال ، وست توانست 11.5 میلیون دلار برای مبارزات انتخاباتی خود تا اواسط ماه اکتبر جمع آوری کند. علی رغم اینکه این رقم چشمگیر به نظر می رسد ، 10.3 میلیون دلار از طریق وام های “ی” به کمپین شخصی وی تأمین شده است.

واکنش به نتایج زیر را ببینید. “>

همچنین