NIKI’s Moonchild Experience Livestream Performance

را مشاهده کنید

پس از انتشار اولین آلبوم Moonchild در سپتامبر ، NIKI خواننده / ترانه سرا / چند سازنده اندونزیایی میزبان یک کنسرت پخش مستقیم زنده است که در آن پروژه مانند هرگز سابقاً اجرا خواهد شد.

اجرای مستقیم جریان Moonchild Experience به طور انحصاری در YouTube برتر است و توسط آندره باتو کارگردانی می شود و همچنین توسط گروه آندره باتو تولید شده است ، که کارهایی با نایک و ووگ انجام داده است. بر خلاف یک اجرای منظم جریان ، NIKI قصد دارد با ایجاد سورئالیسم در قالب موسیقی تئاتر به منظور جمع آوری کامل مضامین و داستان سرایی ساخته شده در سراسر آلبوم ، تجربه ای غوطه وری را برای بینندگان خود ایجاد کند.

“کلمه” Moonchild ” وقتی مرحله ای از بیدار ماندن در ساعات غیر خدا را برای نوشتن موسیقی دقیقاً برای نوشتن موسیقی به من رساندم ، “NIKI هنگام بحث در مورد مفاهیم آلبوم توضیح داد.” من فهمیدم که در شب چقدر احساس انرژی و تحریک بیشتری دارم روز ، و من به دلیل آن از خودم به عنوان “کودک ماه” یاد کردم. من شروع به تصور یک جهان کاملاً خیالی در ذهنم کردم. زنده کردن این داستان ها یک ماشین غلتکی بود! من هرگونه تصورات قبلی را کنار گذاشتم ، قوانین و محدودیت هایی که من ملزم به رعایت آنها بودم و اجازه دادم خلاقیت من چرخ را به هر جهت ببرد. شما باور نمی کنید که ژیمناستیک ذهنی که خودم قرار داده ام این آلبوم را به جایی که الان است برسانم. ” به تجربه Moonchild NIKI در بالا.