Swae Lee آشکار می کند که آیا می توانست در برابر Rae Sremmurd و Migos ‘Verzuz’ Battle

باز باشد fl_lossy ، pg_1 / np8jzocushmhrqmywyhw / swae-lee-say-hes-open-to-a-rae-sremmurd-migos-verzuz-battle “class =” ff-og-image-inserted “>

نبرد ورزوز بین رائ Sremmurd و Migos؟ Swae Lee به نظر می رسد که این کار را نادیده گرفته است.

خواننده و خواننده رپ 27 ساله ، نیمی از Rae Sremmurd ، در مورد مصاحبه اخیر در Power 106. در مورد چهره احتمالی پرسیده شد. میزبان تدی مورا گفت که او مطمئن نیست که کدام عمل هیپ هاپ به نظر می رسد ، زیرا هر دو گروه بازدیدهای کلاسیک زیر کمربند خود دارند. Swae ظاهراً موافقت کرد و پیشنهاد داد که او و برادرش ، Slim Jxmmi ، می توانند یک جنگ خوب انجام دهند.

“Swae گفت:” تمام آنچه که می خواهم بگویم این است که یک کاتالوگ خوب داریم. این سخت خواهد بود. ” “ما بعضی از کارهای کلاسیک داریم. من تعدادی کلاسیک دارم. SremmLife تعدادی کلاسیک دارد. شما می دانید من چه می گویم؟ اعداد دروغ نمی گویند.”

“بنابراین شما برای انجام این کار ناامید خواهید شد ؟ ” مورا پرسید.

سوآ پاسخ داد: “این خوب خواهد بود زیرا آنها چند بار بازدید کردند ؛ ما چند بار هم بازدید کردیم”. “این بسیار سرگرم کننده خواهد بود … آنها باید کمی خوب [بررسی] همه ما را انجام دهند. این برنامه بسته بندی عملیاتی خواهد بود. شما می دانید که ما حاضر خواهیم شد.”

تهیه کننده مایک ویل ساخته شد -این ، که Rae Sremmurd را در سال 2013 به امضا رساند ، عقاید Swae را تکرار کرد:

اگرچه برخی از طرفداران موافق بودند ، اما دیگران مطمئن نبودند که این یک مسابقه یکنواخت است. برخی از واکنشها به نبرد پیشنهادی را در زیر مشاهده کنید:

اگر فکر می کنید رائه Sremmurd در نبردی ورزوز علیه migos پیروز شد .. بدیهی است که هنگام اجرای این میکس تیپ در خارج از کشور نبودید https://t.co/nXCVxeJodg

– نگاه کن ، فعلاً آن را ندارم … بعداً بیا (@ DaBaddman15) 9 اکتبر 2020

همچنین

< / div>