نامه قلم مامان Juice WRLD و اعلامیه راه اندازی وب سایت رایگان 999 در روز جهانی بهداشت روان

همراه با روز جهانی بهداشت روان ، مادر Juice WRLD وب سایت رسمی را برای Live Free 999 – یک سازمان خیریه پس از مرگ به افتخار رپر تاسیس شد.

کارملا والاس روز شنبه ، حدود 10 ماه ها پس از آن که جوس – نام تولد جراد آنتونی هیگینز – در اثر مصرف بیش از حد دارو به طور تصادفی درگذشت. والاس در رابطه با پسرش تأمل كرد و همه چیز را از اشتیاق بی دریغ او به موسیقی گرفته تا مبارزه با اعتیاد ، اضطراب و افسردگی به خاطر آورد.

“وی در نامه ای که با کمپلکس به اشتراک گذاشته بود نوشت:” من فهمیدم که آنچه جاراد با آن دست به گریبان است یک بیماری است و من می دانم که او واقعاً می خواست از شر شیاطانی که او را عذاب می دادند آزاد شود. ” “من به عنوان یک پدر و مادر ، من خیلی زود اعتقاد داشتم و از دسترسی جراد به مشاوره حمایت می کردم. من او را تشویق کردم که همیشه احساسات خود را به اشتراک بگذارد.”

Live Free 999 هدف اصلی پشتیبانی از برنامه هایی است که به جوانان کمک می کند تا با موفقیت خود را حل کنند. مسائل بهداشت روان ، مانند افسردگی و وابستگی به مواد. این سازمان همچنین اخیراً با هدف ارتقا education آموزش موسیقی ، آلات موسیقی را به مدرسه كودكی جوس در شیكاگو هایتس ، ایلینوی اهدا كرد.

Juice WRLD

والاس ادامه داد: “روحیه محبت آمیز او که از طریق موسیقی او منتقل می شود ، افراد زیادی را تحت تأثیر قرار داده است.” “من Live Free 999 را راه اندازی کردم تا شاید مرگ او برای مادران دیگری که پسران و دختران آنها با همان موضوعاتی روبرو هستند که پسرم با آنها دست و پنجه نرم می کند معنایی داشته باشد. پیام من به والدین و فرزندان ساده است. شما مجبور نیستید به تنهایی رنج ببرید. لازم نیست از مبارزات بهداشت روانی خود خجالت بکشید. کمکی وجود دارد. راهی برای نجات وجود دارد. “

 Juice WRLD

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات Live Free 99 ، از wesbite تازه راه اندازی شده آن دیدن کنید. همچنین می توانید نامه کامل والاس را در زیر بخوانید

من و جراد همیشه نزدیک بودیم. ما دوست داشتیم با هم پین بال دزد بازی کنیم. ما در مورد آینده او و به طور کلی در مورد جهان گفتگوهای طولانی داشتیم. اما مثل هر مادر و پسری ، ما هم مسائل خود را داشتیم. جراد از خانواده ای بود که دانشگاهیان از اولویت بالاتری برخوردار بودند ، بنابراین من می خواستم او به مدرسه توجه کند ، اما او همیشه بیشتر به موسیقی علاقه داشت. معلمانش اغلب به من می گفتند که او فوق العاده با استعداد است ، اما همیشه روی موسیقی خود تمرکز دارد. من غالباً او را بعد از ظهر در استودیو پیدا می کردم و به دنبال رویای خود می گشتم. او تمرکز لیزری داشت. در پایان ، جراد در این جنگ پیروز شد و من موافقت کردم که پس از دبیرستان به او اجازه دهم یک سال مرخصی بگیرد و روی موسیقی خودش و دیدگاه خود به عنوان Juice WRLD کار کند. وقتی حرفه او شروع شد ، من کارم در مدیریت کیفیت را رها کردم و به تیم او پیوستم. جراد هر روز در هر شهری که خودش را پیدا می کرد موسیقی ضبط می کرد. وی به معنای واقعی کلمه صدها و صدها آهنگ جمع کرد. اشعار و ملودی ها همه از ذهن زیبا او ساخته شده است.

من و جراد غالباً درمورد مبارزات وی با اعتیاد ، اضطراب و افسردگی بحثهای صریح داشتیم. فکر می کنم او از اینکه با من صادق بود راحت بود چون هیچ وقت درباره اش قضاوت نکردم. من فهمیدم که آنچه جراد با آن دست و پنجه نرم می کند یک بیماری است و من می دانم که او واقعاً می خواست از شر شیاطانی که او را آزار می دادند آزاد شود. من به عنوان پدر و مادر ، اوایل ایمان داشتم و از دسترسی جراد به مشاوره حمایت می کردم. من او را تشویق کردم که همیشه احساساتش را به اشتراک بگذارد.

من در اثر از دست دادن پسرم ، غرق عشق شده ام. روحیه محبت آمیز او که از طریق موسیقی او برقرار می شود ، افراد زیادی را تحت تأثیر قرار داده است. من Live Free 999 را راه اندازی کردم تا شاید مرگ او برای مادران دیگری که پسران و دختران آنها با همان مواردی روبرو هستند که پسرم با آنها دست و پنجه نرم می کند معنایی داشته باشد.

پیام من به والدین و فرزندان ساده است. شما مجبور نیستید به تنهایی رنج بکشید. لازم نیست از مبارزات بهداشت روانی خود شرمنده باشید. کمک هست راهی وجود دارد.

در روز بهداشت روان 2020 ، وب سایتی جدید LiveFree999.org را راه اندازی کرده ام به این امید که این یک منبع برای کسانی باشد که در تلاش هستند. اگر ما بتوانیم حتی یک مادر و پسر یا دخترشان را از طریق کار در اینجا کمک کنیم ، مرگ جراد معنی خواهد داشت و روحیه مثبت ، دوست داشتنی و خلاقانه او پابرجا خواهد بود.

با احترام ، خانم کارملا والاس

همچنین