بحث و تبادل نظر DaBaby را در حال رشد و کنده کردن مسیر خود

-chromebook-the-adulthood “class =” ff-og-image-inserted “>

DaBaby همه است بزرگ شده در بزرگسالی ، او با اعتماد به توانایی های استثنایی خود برای ایجاد یک مسیر منحصر به فرد موفقیت ، چیزهای زیادی درباره اهمیت فردیت آموخته است. و برای DaBaby ، اخیراً موفقیت های زیادی کسب شده است.

در مدت بیش از یک سال ، شارلوت بومی سه آلبوم محبوب را رها کرد ، “بهترین رپر زنده برای سال 2019” از مجتمع لقب گرفت و به عنوان مدافع عدالت اجتماعی مطرح شد. در جوایز BET 2020 ، اجرای “Rockstar” از DaBaby به یک نماد فوری تبدیل شد و سو abuseاستفاده از او را از طرف مجریان قانون برجسته کرد ، در حالی که پیام های اصلی اعتراضات جورج فلوید را برجسته می کرد.

اما هیچ یک از این اتفاقات رخ نداد به طور تصادفی همانطور که DaBaby در این کلیپ از مجموعه Google Chromebook The Adulthood توضیح داده است – مجموعه ای از شورت های متحرک درباره بلوغ در مسیر موفقیت – او نه تنها یک مگاستار هیپ هاپ است ، بلکه یک استعداد منحصر به فرد است. در اوایل ، DaBaby فهمید که ارج نهادن به توانایی های شخصی خود و تراشیدن خط خودش کلید پیروزی خواهد بود. وی می گوید: “من فقط احساس می کنم این با ارزش ترین چیزی است که هرکسی می تواند داشته باشد ، فردیت است و نباید هرگز از آن دوری کند.”

با تماشای بالا متوجه خواهید شد که DaBaby می داند که ستاره بودن او از کجاست؟ شناختن مهارتهای فردی خود ، تواناییهای متمایزی که اولین بار هنگام عزیمت به UNC Greensboro کشف کرد. “دبابی درباره رفتن به دانشگاه می گوید:” من فقط متفاوت بودم. قطعاً تنها کسی مثل من آنجا بودم ، اما چیزهای زیادی به من آموخت. ” “و این متفاوت بود ، اما شما نباید وارد آن شوید. این بدان معنی است که شما خاص هستید.”

با دیدن این اوایل ، دوره دانشگاهی DaBaby مدت زیادی طول نکشید. اما اعتقاد به منحصر به فرد بودن او حرکت درست را ثابت کرد. اندکی پس از آن ، DaBaby شروع به رپ کردن کرد و خود را به عنوان سازنده میکس نواخت در شتاب جدید خود انداخت. DaBaby می گوید: “من طولانی تر و سخت تر از افرادی که نه تا پنج شغل داشتند کار می کنم و فقط برای هر دلار سرمایه گذاری می کنم.”

وقتی این سنگ زنی شروع به بازده کرد ، DaBaby می گوید که او چیزی را تغییر نداد ، در عوض کاری را که قبلاً انجام داده بود مقیاس بندی می کند. “وقتی من جریان اصلی شدم ، فقط آن را تقویت کردم. من دقیقاً همان کار را کردم. ”

در نهایت ، DaBaby می گوید مهمترین چیزهایی که در سفر به سوپراستارمی آموخته است این است که: “خودت باش ، و هر کاری که می خواهی بکنی انجامش بده ، آن را کامل انجام ده.” البته ، موفقیت واقعی نیز به فداکاری نیاز دارد. او می گوید: “به همین سادگی ، هیچ گوشه ای وجود ندارد.” و این اصل بزرگ شدن توسط DaBaby است.