استیسی آبرامز ، لبرون جیمز ، و دیگر ارتباطات جدید انیمیشن کوتاه درباره رأی گیری

برای رأی دادن ، درخواست رأی دادن یا ثبت نام خود را دوباره بررسی کنید. آسان است!

استیسی آبرامز و مجموعه ای از ورزشکاران و هنرمندان ائتلاف “بیش از یک رای” برای راه اندازی یک ویدیوی انیمیشن جدید با محوریت ارتباط برقرار کرده اند تاریخ رأی گیری و انبوهی از راه های ممکن برای مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020.

“اقدام مبارزه منصفانه خوشحال است که با ورزشکاران و هنرمندان ائتلاف” بیش از یک رأی در زمینه مدنی “مشارکت می کند فرهنگ “، آبرامز ، بنیانگذار و رئیس Fair Fight Action ، درباره انیمیشن کوتاه جدید گفت. “این وظیفه ما است که اطمینان حاصل کنیم همه رای دهندگان واجد شرایط از موانعی که به هدف خاموش کردن صدای آنها بر سر راه آنها قرار دارد مطلع شوند. اما ما همچنین متعهد هستیم که به رای دهندگان یادآوری کنیم که بهترین راه برای غلبه بر سرکوب رای دهندگان تهیه یک برنامه برای رای دادن است. و آرا our ما را غرق در سیستم می کند. وقتی می جنگیم ، پیروز می شویم و در این فصل انتخابات باید بجنگیم تا صدایمان را بشنویم تا آینده بهتری را برای ملت خود تضمین کنیم. “

مدنی برای از بازیگران این فرهنگ می توان به دامیان لیلارد ، اودل بکهام جونیور ، ماوریک کارتر ، اسکای لار دیگینز-اسمیت ، بریتنی گرینر ، استیسی آبرامز ، تری یانگ ، لبرون جیمز و ASAP Ferg اشاره کرد. در این ویدئو ، از تاریخچه طولانی سرکوب رای دهندگان گرفته تا نکاتی در مورد چگونگی تنظیم یک استراتژی شخصی روز انتخابات ، بحث شده است.

“ما امسال به عنوان یک ورزشکار و به عنوان یک مردمان چیزهای زیادی را پشت سر گذاشته ایم ، اما اگر همه از حاشیه خارج شویم و برنامه رأی گیری را تنظیم کنیم ، می توانیم عضو سیاسی خود را به عنوان سیاه پوستان خم کنیم و مبارزه کنیم در برابر نیروهای سرکوب رای دهندگان بازگشت ، “لیلارد گفت. “بنابراین من امیدوارم که همه افراد Civics for the فرهنگ را بررسی کنند ، آن را با شبکه های خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند و برنامه رأی گیری زود هنگام یا در روز انتخابات را تنظیم کنند.”

به ویدیو نگاه کنید ، که همچنین نمایش داده خواهد شد در راهنمای رأی دهندگان Snapchat ، در زیر: