بار بنی قصاب برای اثبات او یک افسانه

است / fl_lossy، pg_1 / rdubpnzqolettpc8iekv / benny-the-butcher “class =” ff-og-image-inserted “>

جرمی پنیک می داند که چیزی برای اثبات دارد.

یک دلیل وجود دارد که رپر باسابقه بوفالو که به طور حرفه ای به عنوان بنی قصاب شناخته می شود ، آلبوم جدید خود را Burden of Proof نامگذاری کرد. پس از سالها آسیاب کردن ، آزاد كردن میكستایپ پس از میكستایپ (و با وقفه های گاه و بیگاه در پشت میله های زندان قطع می شود) ، ستاره بنی در سالهای اخیر در كنار پسر عموهایش Westside Gunn و Conway the Machine طلوع كرده است. این سه نفر هسته اصلی خدمه گریسلدا را تشکیل می دهند ، که ترکیبی از ضرب و شتم ضرب و شتم ، صحبت های سخت و منابع هنری بالا یکی از بزرگترین داستانهای موفقیت هیپ هاپ در دهه گذشته بوده است.

بار اثبات ، اثبات ظهور بنی است. این آلبوم علاوه بر تولید کامل توسط Hit-Boy ، شامل ویژگی هایی از ستارگانی مانند ریک راس ، لیل وین و بیگ شان است. او به مجتمع گفت: “من به مردم می گویم ،” من الان افسانه هستم “. “من سعی می کنم با این آلبوم ها ، با اثری که می گذارم ، با میراثی که می گذارم ثابت کنم که این کل آلبوم است.”

این هفته ، قبل از با انتشار بار Burnen of Proof در 16 اکتبر ، ما با بنی تلفنی تماس گرفتیم تا درباره گذشته ، حال و آینده او صحبت کنیم (و اینکه چه مقدار پول از راه تجارت حتی در طی یک بیماری همه گیر کسب می کند). اما ما با یادآوری دوست و مربی دیرین او ، دیمیتریوس “دی جی شای” رابینسون شروع کردیم. دی جی شای یک رپ مصنوعی بوفالو بود که در کارنامه بنی بازی های مختلفی را انجام داد ، از سر برچسب گرفته تا مدیر تا تهیه کننده. او در ماه اوت گذشته در اثر عوارض ناشی از COVID-19 درگذشت. مکالمه ای که برای وضوح آن به آرامی ویرایش شده است ، در زیر آمده است.

می خواستم با صحبت در مورد DJ Shay شروع کنم. اولین خاطره شما از او چیست؟
به یاد دارم که او را دیدم که می دوید ، و گه هایش را در اطراف شهر می زد. شای افسانه بوفالو بود.

اولین بار کی او را ملاقات کردید؟
یکی از بچه های من در حال ضبط مجدد موسیقی بود که ما قبلاً کار کردیم و او از استودیوی شای استفاده می کرد . من به استودیوی شای رفتم و آن را ضبط کردم. این اولین باری است که شای صدای رپ من را می شنود. من و او از آن زمان به بعد مورد بررسی قرار گرفتیم.

او چه نقشی در زندگی حرفه ای شما بازی کرد ، و چگونه این تغییر در طول زمان تغییر کرد؟
من به عنوان برچسب وی امضا شدم [ Buff City] ، اول و مهمترین. او زمانی مدیر من بود. او همه چیز در یک مقطع زمانی بود. اما بیشتر ، به عنوان تولید کننده ، آن زمان است که بیشترین شیمی را داشته ایم. همه چیز از آن ساخته شده است. سپس همانطور که من در حرفه خود رشد کردم و شرکت خودم را بدست آوردم ، او اساساً تهیه کننده همه چیز بود. او مانند یک مربی بود. او مثل یک مربی بود. او كاملاً نقش ها را بازی كرد.

چند ماه از مرگش می گذرد ، شخصاً چطور است؟
مرد ، من از این موضوع گول خورده ام. بعضی اوقات می خواهم تلفن را بردارم و با او تماس بگیرم و نمی توانم. بعضی اوقات ممکن است عکس جدیدی برای آلبوم به دست بیاورم یا ویدیوی جدیدی به دست بیاورم و نتوانم به او نشان دهم. تجربه همه اینها بدون او سخت است.

شما از سال 2004 پروژه هایی را آزاد می کنید. تفاوت بار اثبات چیست؟
این کل پروژه من با Hit-Boy است . این احساس متفاوت خواهد بود. من در مورد چیزهایی صحبت می کنم که هرگز اینجا صحبت نکردم. اعتماد به نفس من متفاوت است. زاویه من متفاوت است. هنوز هم من هستم ، اما در روند نوشتن این آلبوم چیزهای جدیدی کشف کردم. من در سطح دیگری هستم من کاملاً متفاوت فکر می کنم.

“من به مردم می گویم ،” من الان افسانه هستم. ” من سعی می کنم این را با این آلبوم ها ثابت کنم. “

در اینجا چیزهای زندگینامه ای زیادی وجود دارد – بیشتر از آنچه قبلاً از شما شنیده ایم. فکر می کنید چرا این بار اتفاقی افتاده است؟
چون ما در کتاب پیشرفت می کنیم. ما در داستان بیشتر و بیشتر می شویم. چیزهای دیگر بیرون می آیند و این طبیعی است. چیزی نیست که من برنامه ریزی کردم.

مهمانان برجسته زیادی در این آلبوم حضور دارند. از این بابت چه احساسی داری؟
نگاههای مختلف به گریسلدا دوخته شده و ما بزرگتر می شویم. ما مخاطبان بیشتری داریم. هنرمندانی هستند که می خواهند با ما کار کنند. این طبیعی است.

گورو جوان در این کارنامه چه مشارکت داشت؟
او پروژه را آمیخت و به آن تسلط یافت. این افسانه است. این فقط درگیر کردن او در این کار بود. همه اینها نمادی از آنچه در آینده خواهد آمد است.

آخرین باری که با Complex صحبت کردید ، به آهنگی با Drake اشاره کردید. چه اتفاقی افتاده است؟
عزیزم هنوز در اتاق است.

به هر دلیلی در این آلبوم نرفت؟
چون توسط Hit- تولید نشده است پسر. این آلبوم کاملا توسط Hit-Boy تهیه شده است.

شما در مورد ضبط دو بار در مورد برادر خود صحبت می کنید. از زمان کشته شدن او تقریباً 15 سال می گذرد ، اما هنوز هم خیلی خام به نظر می رسد.
دلیل آن این است که او قرار است همین حالا اینجا باشد. او بخشی از این بود ، بنابراین من قطعه ای را از دست داده ام. دخترش تازه صاحب فرزند شد. او پدربزرگ خواهد بود. همسر او و خانواده اش دلتنگ او هستند. جهنم بله ، که هر روز بر من تأثیر می گذارد. این برادر واقعی من بود. من آهنگ نمی خوانم و نام او را نمی گویم تا سعی کنم او یا مرگ او را جلال دهم. من آهنگ ها را سوار می شوم زیرا واقعاً دلم برای او تنگ شده است. نه بار از 10 بار ، وقتی این کار را می کنم فقط با خودم صحبت می کنم. خیلی وقت ها که در مورد او صحبت می کنم ، نمی گویم Machine Gun Blak. من می گویم: “برادرم.”

می خواستم در مورد “بی انتها” صحبت کنم. من مطمئن هستم كه شارلاميگ را شنيده ايد و بعضي ديگر حدس مي زنند كه آيه Big Big در مورد وضعيت او با كاني و G.O.O.D است. موسیقی آیا می توانید روی آن نوری بیندازید؟ – بله ، به نظر من اینطور بود.

اما شان به شما بصیرت اول شخص نداد؟ – من در این باره از او سال نکردم. احساس می کنم آنچه او در این آهنگ گفت کافی بود. احساس کردم مجبور نیستم از او بپرسم. من فقط آن را برای آنچه که بود گرفتم. [رپ: “تبدیل خوب به بزرگ.”] چه می گفت؟ [رپ: “این اولین قدم ها برای رسیدن به همه چیز است ، حتی جهش ایمان. این برچسب هایی را نشان می دهد که به من مدیون خانم هستند و به آنها ، این گه مانند Gs است. رپ.

“Timeless” ضرب و شتمی بود که Hit-Boy در اصل برای Watch the Throne ساخته بود. چه حسی داشت که از چیزی که برای جی و کانیه در نظر گرفته شده رپ کنی؟ – من فکر می کنم وقتی او مشغول انتخاب ضربات بود او را در آن چارچوب فکری قرار می دادم. این فقط به من نشان می دهد که او اعتماد به نفس پیدا کرده است که من می توانم روی آن بپرم. من عاشق ضرب و شتم بودم. نمی دانم چرا آن را انتخاب نکردند.

آیا در آن زمان که شما روی آن قافیه می گفتید ، به او گفت: “من این کار را ابتدا برای Watch the Thronone درست کردم” ، یا بعداً متوجه شدید؟
من بعد از ثبت نام در آن فهمیدم. او این را به من گفت.

“من اعتباری که شایسته من است را دریافت نمی کنم ، زیرا مردم مرا به عنوان رئیس مستقلی که هستم نمی بینند. ما ماهانه شش رقم تجاری انجام می دهیم. ما یک شرکت را اداره می کنیم.”

آهنگی به نام “افسانه” در آلبوم دارید. کلمه “افسانه” اکنون برای شما چه معنی دارد؟
مرد ، افسانه فقط به این معنی است که من رد پای آن بچه ها را دنبال می کنم. افسانه فقط به این معناست که مخاطبانم اینگونه به من نگاه می کنند. مردمم اینگونه به من نگاه می کنند. من به جای آن افراد صحبت می کنم

به همین دلیل آلبوم Burden of Proof نامیده می شود. شخصی که بار اثبات را دارد ، سعی دارد ادعای خود را اثبات کند. من به مردم می گویم: “من الان افسانه هستم”. من سعی می کنم با این آلبوم ها ، با اثری که می گذارم ، با میراثی که می گذارم ثابت کنم. این همان چیزی است که کل آلبوم درباره آن است.

چه کسی برای شما یک افسانه بود وقتی می آمدید؟
اوه ، مرد. Nas ، Lox ، Jay-Z – تمام آن دوران ، مرد. نوره ، کاپون ، مادربزرگ Mobb Deep. تمام آن دوران واقعا به من الهام کرد. من از این موضوع خسته شدم و این باعث شد که من به یک غزل سرای بزرگسال تبدیل شوم.

شما آهنگی در آلبوم به نام اسلی گرین دارید. [دونالد “اسلی” گرین رهبر LA Boys بود ، یک باند بوفالو که “در اواخر دهه 1980 و اوایل دهه 90 مقدار زیادی مواد مخدر و مرگ در خیابان های بوفالو انجام می داد.”] پسر عموی شما وستساید گان تاریخچه خود را دارد با حیله گر [گان در دهه 2000 با زندان اسلی را گذراند و این دو با هم در مجله Don Diva تصویر شده اند.] اما معنی بزرگ شدن Sly برای شما چیست؟ – Sly ، او یک گانگستر قدیمی از شهر است. او OG است. او خیابان ها را برای بوفالو نشان می داد ، بنابراین کسی که احساس می کند خیابان های بوفالو را نمایندگی می کند ، می خواهد مرجع را ذکر کند. او همان چیزی است که ریچ [پورتر] برای هارلم و آنچه آزادراه ریکی [راس] برای غرب بود برای بوفالو بود. منظور او برای ما این بود. ما می خواهیم همیشه نام او را بلند کنیم.

آیا بعد از اینکه گان او را شناخت ، در هر زمانی با او ملاقات کردید؟ – گوش کنید ، اسلی گرین چهار [حبس ابد] گرفت. هیچ کس ملاقات او نیست تنها یک راه برای ملاقات با او وجود دارد: شما مرتکب جرمی فدرال شده اید. نه ، من هرگز اسلی گرین را ملاقات نکردم. اما برادر من ، مسلسل بلاک ، او با اسلی در زندان بود ، بنابراین با او رابطه داشت.

یک چیزی که همیشه تعجب کرده ام: نام بنی از کجا آمده است؟ شما از ابتدای کار خود از تغییرات آن استفاده کرده اید.
این از Carlito’s Way می آید ، بنی بلانکو. قصاب را اضافه کردم. نام من قبلا 2 زنجیره بنی بود. این همیشه بنی بوده است ، اما با چند چیز دیگر بازی کرده است. من برای لحظه ای بنی مونتانا بودم.

صحبت از 2 Chainz ، آیا عصبانی هستی که او نام تو را سرقت کرده است؟ – من هرگز از این که او این نام را گرفته عصبانی نبودم. او کاری را که با آن انجام داد انجام داد.

من می دانم این بازی چطور پیش می رود. نمی گویم او این اسم را از من دزدیده است ، اما مردم همیشه یک اسم دارند. شما DaBaby [و] Lil Baby را بدست آوردید. فقط در آن زمان بود ، شهر من وقتی بیرون آمد من را به عنوان 2 زنجیره بنی می شناخت. من هرگز از او عصبانی نبودم. من نقل مکان کردم. من حتی دیگر خودم را چنین صدا نمی کنم.

شما یک دختر دارید که اکنون نوجوان است. او به چه چیزی گوش می دهد؟
او به YoungBoy ، Doja Cat ، Drake گوش می دهد. او به بسیاری از چیزهای جدید گوش می دهد. او مرا در معرض موسیقی زیادی قرار می دهد. این سلاح مخفی من است.

در سالهای اخیر سیل موسیقی گریسلدا وجود داشته است. نظر شما در مورد آن طرح آزاد سازی مداوم پروژه ها چیست؟ فراز و نشیب های آن استراتژی چیست؟ – احساس می کنم هیچ افتی وجود ندارد ، مرد. ما در عصر جدیدی از موسیقی هستیم و امروزه مردم به این ترتیب موسیقی را مصرف می کنند. این غیر معمول نیست که ما مدام موسیقی را رها می کنیم. اشتهای مصرف کننده به موسیقی اینگونه افزایش یافته است. اگر می توانید کیفیت را ثابت نگه دارید ، احساس می کنم این چیز خوبی است. تا زمانی که هیچ یک از این پروژه ها عجله نداشته باشند ، به شرطی که طبیعی باشد ، شما خوب هستید. بچه ها سعی می کنند با آن همگام شوند و آن را مجبور کنند ، این متفاوت است. اما تا وقتی که هول می کنید و این شما هستید و به این کار عادت دارید ، و اینگونه موسیقی را روی موسیقی قرار می دهید ، این کاری است که گریسلدا انجام می دهد.

با خدمه و نشان خانوادگی Black Soprano Family شما چه اتفاقی می افتد؟
ما در حال انجام کارهایی هستیم که اکنون ال. لیکرز ، من ، ریک هاید و هیم را انجام خواهیم داد. میکس تیپ Heem با DJ Green Lantern در حال پخش است. آلبوم ریک هاید ، صفحات 2. در حال انتشار است ، آلبوم وی Westside Gunn را روی آن قرار داد ، بنی را روی آن ، [G] Herbo ، ASAP Ferg. اثبات؟ – من می خواهم مردم بدانند که بار Proof را نمی توان با یک تیر 60 فوت لمس کرد. هر وقت می ریزم یک لحظه است. من می خواهم مردم بدانند که من هنوز امضا نشده ام. من هنوز اینجا هستم ، یک رئیس مستقل ، کاری را که می کنم انجام می دهم. معامله خود را داشته باشید ، همه چیز را داشته باشید. من بعضی اوقات احساس می کنم ، اعتباری که شایسته من است را دریافت نمی کنم ، زیرا مردم مرا به عنوان رئیس مستقلی که هستم نمی بینند.

ما ماهانه شش رقم تجاری انجام می دهیم. ما یک شرکت را اداره می کنیم. من 10 نفر کارمند دارم. داریم هول می کنیم من می خواهم مردم مرا بشناسند. من یک هوس باز واقعی و به شکل واقعی هستم. مهم نیست که من را کجا قرار دهی ، این همان کاری است که من انجام می دهم.

یک چیز آخر. هنگامی که برای اولین بار از کودکی 10 ساله وارد موسیقی می شدید ، به یکی دیگر از کارهای بد خلق می پرداختید. سایر موسیقی های مورد علاقه شما در کودکی کدام بودند؟ – کریس کروس ، همه شگفت زده هستند. قبلاً MC Breed ، توپاک قدیمی را دوست داشتم. همه آن موسیقی ها من گرسنه بودم. مثل یک اسفنج بودم من همه اینها را در.

همچنین