این ویدئو برای نشان دادن لحظات King Von اختلاف در لحظات قبل از عکسبرداری

به نظر می رسد -manager-ظاهراً-تأیید-اصالت-quando-rondo-assault-video “class =” ff-og-image-inserted “>

به نظر می رسد که یک ویدئوی تازه منتشر شده بیشتر به حوادث منتهی به مرگ پادشاه وون روشن می کند. >

اندکی پس از کشته شدن خواننده رپ در آتلانتا در هفته گذشته ، اخباری مبنی بر درگیر شدن King Von در درگیری فیزیکی با Quando Rondo درست قبل از شلیک مرگبار آغاز شد. گویا فیلم نظارت از این قرار است که کینگ فون و کواندو در پارکینگ قلیان به همراه خدمه مربوطه خود را نشان می دهند. در یک لحظه از ویدئو ، شخصی که به عنوان کینگ فون شناخته می شود به مرد دیگری نزدیک می شود و قبل از اینکه جنجال از کادر خارج شود شروع به مشت زدن می کند.

در این فیلم هیچ یک از طرفین شلیک نمی کند اما چند ثانیه پس از شروع جنگ ، می بینیم که جمعیت در پارکینگ شروع به زد و خورد می کنند.

این فیلم با حدس و گمان هایی روبرو شده است ، اگر بسیاری از مردان در این فیلم پادشاه فون و کواندو را زیر سوال ببرند؟ روز چهارشنبه ، مدیر King Von ، Track ، در مصاحبه گسترده خود با DJ Akademiks به فیلم پرداخت. تراک گفت: “آن شلیک هایی که توسط فردی انجام شد که به فون و من شلیک کرد ، تنها شلیک های این افراد بود.” “همه شلیکهای دیگر از طرف مقامات بود. آنها شروع به تیراندازی در همه جا کردند ، مانند پتو پر از عکس بود. بنابراین وقتی می بینید همه در حال پوشاندن هستند ، از تیرانداز دور از فون که می پوشیدند پوشش نمی گرفت زیرا آنها نمی دانستند که عکسها از کجا می آید … کسی که آن روز سلاح داشته باشد کشته شده است. “

همچنین لازم به ذکر است که کنسرت 28 نوامبر Quando در برونزویک ، جورجیا لغو شد این هفته به دلیل “وضعیت حقوقی” رپر. برگزار کنندگان این برنامه روز دوشنبه خبر را از طریق فیس بوک اعلام کردند.

همانطور که توسط XXL اشاره شد ، شایعاتی وجود داشت مبنی بر اینکه دوست پادشاه فون ، لیل دورک ، میز برنامه نمایش Quando را از زمان لغو شده خریداری کرده است ، این باعث افزایش گمانه زنی ها در مورد طرح تلافی جویی شد. با این حال ، این شایعات تأیید نشده اند.

همچنین تماشا کنید