Boosie Badazz-Associate MO3 گفته می شود

شات شده و کشته شده است

دنیای هیپ هاپ متحمل ضرر دیگری شده است.

خواننده رپ دالاس MO3 – متولد ملوین نوبل – روز چهارشنبه در زادگاهش دالاس مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد. منابع انتظامی به TMZ گفتند كه همكار Boosie Badazz در آزادراه رانندگی می كرد كه راننده دیگری كنار او ایستاد و از ماشین پیاده شد. MO3 نیز وسیله نقلیه خود را ترک کرد و توسط فرد مسلح تعقیب شد ، گفته می شود که وی چندین گلوله به سمت رپر شلیک کرده و از پشت سر او را شلیک کرده است. TMZ همچنین گزارش می دهد که یک تماشاگر بر اثر تصادف مورد اصابت گلوله قرار گرفته و به بیمارستان منتقل شده است اما انتظار می رود زنده بماند.

کریستین دیاز ، لنگرگاه ایستگاه محلی 1080 KRLD ، همچنین گزارش تیراندازی را که در محله Oak Cliff در I-35 رخ داد ، گزارش داد.

# بروزرسانی آخرین جزئیاتDallasPD در مورد تیراندازی امروز در I-35KRLD.
با کسب اطلاعات بیشتر ، مستقیماً گوش دهید. https://t.co/70XZHqhgs9 pic.twitter.com/iQuvKEJTxD

– کریستین دیاز (KristinDiazTv) 11 نوامبر 2020

فیلم های گرافیکی در شبکه های اجتماعی دست به دست می شوند که قربانی را نشان می دهد در حالیکه فرد دیگری در حال انجام CPR است در بزرگراه دراز کشیده است.

این فاجعه کمتر از یک سال بعد از رپ آلبوم انفرادی خود به نام Osama و حدود نه ماه پس از پروژه مشترک Badazz MO3 خود و Boosie رخ داد. در طی مصاحبه ای با Flaunt امسال ، شخصی که “عضو باند تبدیل به رپر شد” که خودش توصیف می کرد ، در مورد مبارزات زندگی و پیام موسیقی اش صحبت کرد.

“جامعه سیاه پوستان و اسپانیایی تبار جامعه ، ما با فقر و مبارزه زیادی دست و پنجه نرم می کنیم “، MO3 گفت. “من یک پیام می دهم ، امیدوارم. من ، من یک رپ بوده ام ، اما شما می توانید هر کاری را که می خواهید انجام دهید. شما به یک چیز محدود نمی شوید. من این را تبلیغ می کنم. خواه داستان من باشد یا داستان شخص بعدی ، آنها قصد دارند من را احساس کنند. آنها می توانند با هم ارتباط برقرار کنند … من سعی می کنم پیامی را ارائه دهم. من سعی نمی کنم رپ بزنم تا خوب به نظر برسد ، من می خواهم شما آن را احساس کنید. این باید به نظر خوب برسد. این تنها راهی است که آنها می خواهند گوش دهند. اگر به نظر خوب می رسد و شما در مورد چیزی صحبت می کنید ، فقط آنها را مجبور نمی کنید که گوش دهند – بلکه آنها را دنبال کنید. “

مجتمع برای اظهار نظر با تیم Boosie تماس گرفته است.

همچنین