زن شیکاگو پس از تلاش برای دزدکی حرکت در هواپیما برای دیدن Jay-Z

دستگیر شد / american-plane “class =” ff-og-image-inserted “>

یک زن شیکاگو پس از عبور از چندین سطح امنیتی برای امتحان یک هاپ در هواپیمای بدون بلیط به لس آنجلس به امید دیدن Jay-Z دستگیر شد.

دادستان ها ادعا می کنند که Yaazmina Payton 23 ساله روز یکشنبه در فرودگاه بین المللی O’Hare دستگیر شد ، زیرا وی به عنوان فردی که “بدون اسناد و مدارک مناسب سوار هواپیما شده است” از وی انگشت گرفت. طبق نیویورک پست ، پایتون در حالی که سعی داشت زیر طناب به یك درب سوار شدن در ترمینال 3 نزدیك دروازه بلیط یك هواپیمای American Airlines كه برای LA تنظیم شده بود دزدکی حرکت كند. هنگامی که وی نتوانست بلیط یا کارت پرواز را تهیه کند ، “بدون هیچ حادثه ای” دستگیر و به اتهام تجاوز به جنایت جنایی متهم شد.

پایتون به افسران گفت كه در حالی كه مقامات TSA حواسشان را پرت كرده بود ، او قادر به عبور از امنیت بود. وی همچنین قبل از اینکه مورد رصد قرار گیرد از ایست بازرسی امنیتی دیگری طفره رفت. پس از دستگیری ، پایتون اعتراف كرد كه می خواست دزدکی پرواز وارد پرواز شود تا بتواند هوو را ببیند.

علی رغم ادعا و ادعای او و نداشتن برگه بلیط و بلیط ، TSA اصرار دارد كه پایتون “با موفقیت نمایش داده شد” توسط مأموران آن قبل از ورود او به مناطق امن فرودگاه.

سانی لوریوس سخنگوی سنی لوریوس در بیانیه ای در روزنامه Chicago Tribune گفت: “امنیت و امنیت همه مسافران از اولویت های اصلی ما هستند.

دادستان منصوب پایتون در جلسه دادرسی روز دوشنبه به قاضی گفت که او با PTSD و اختلال اضطراب مبارزه می کند. دادگاه دستور داد که وی با قرار وثیقه 500 دلاری آزاد شود. وی همچنین از بازگشت به فرودگاه منع شد.

همچنین

را تماشا کنید