نامزد معاون ریاست جمهوری کمالا هریس 2Pac را به عنوان “بهترین رپر زنده”

نامگذاری کرد

مردم بار دیگر می پرسند: آیا کامالا هریس واقعاً می داند 2Pac چیست؟

در جریان کنوانسیون مجازی NAACP روز جمعه ، از نامزد معاون ریاست جمهوری س wasال شد که به نظر او “بهترین رپر زنده” است. هریس گفت: “2Pac”. آنجلا رای ، مفسر CNN ، كه مجری این رویداد بود ، به سرعت سناتور كالیفرنیا را اصلاح كرد و یادآوری كرد كه Pac بیش از دو دهه است كه مرده است. “او زنده نیست! شما گفتید ،” او زنده است … “، رای جواب داد.

هریس با خنده گفت:” من این کار را ادامه می دهم. “گوش کنید ، دختران ساحل غربی فکر می کنند 2Pac زنده است. من با تو هستم ، “رای افزود:” بنابراین 2Pac ، ادامه بده. “

هریس سپس لحظه ای وقت گذاشت و به سوال” بهترین رپ زنده “فکر کرد ، اما در نهایت نتوانست یک سال ارائه دهد پاسخ. با این حال ، او برخی از هنرمندان هیپ هاپ را که به اعتقاد او نیاز به “ماندن در خط خود دارند” سایه انداخت. هریس هیچ اسمی را ذکر نکرد ؛ با این حال بخش دوم اظهارات وی باعث شده است که برخی معتقد باشند که او به کانیه اشاره دارد وست ، که پیشنهاد خود را برای ریاست جمهوری در ژوئیه اعلام کرد.

“تعداد زیادی وجود دارد ،” وی گفت: “برخی از آنها من الان نمی خواهم آنها را ذکر کنم ، زیرا آنها باید در خط خود بمانند … ادامه دهید. به حرکت خود ادامه دهید. “

به طور طبیعی ، کاربران توییتر در مورد پاسخ 2Pac هریس حرف های زیادی برای گفتن داشتند ، بسیاری از افراد هریس را به خرید و فروش متهم می کردند.

این اولین بار نیست که هریس در طول یک حضور در سال 2019 در The Breakfast Club ، هریس به میزبانان گفت که او در طول سالهای دانشگاه علفهای هرز سیگار کشیده است. سپس از او پرسیدند که چه موسیقی را بالا می برد وقتی که بالا می رود. پاسخ او “قطعا” اسنوپ داگ ، اوه قبل از نام بردن از کاردی بی به عنوان یکی از هنرمندان مورد علاقه فعلی خود ، وی گفت: “مطمئناً 2Pac.”

کاربران شبکه های اجتماعی بلافاصله به این نکته اشاره کردند که اسنوپ و پک سالها پس از ترک هریس از دانشگاه اولین حضور خود را انجام دادند. با این حال ، اصرار داشت که هریس دروغ نمی گوید. طبق گفته نیویورک تایمز ، اعضای ستاد انتخاباتی وی گفتند که پاسخ اسنوپ و پک هریس در پاسخ به س byال دی جی Envy بود که پرسید ، “کامالا هریس چه چیزی گوش می دهد؟” / p>

شنیدن س Enال Envy تا حدودی دشوار بود زیرا Charlamagne tha God بلافاصله با س ownال خودش درمورد اینکه چه کسی وقتی در دانشگاه سیگار می کشید به او گوش می داد مداخله کرد.