“Rags2Riches 2” f / Lil Baby Rod Wave را تماشا کنید

wave “class =” ff-og-image-inserted “>

خواننده رپ فلوریدا و دانشجوی اول XXL Rod Wave تصاویر جذاب جدید آهنگ “Rags2Riches 2” با حضور Lil Baby را منتشر کرد. این آهنگ در نسخه لوکس آخرین آلبوم استودیویی Rod Wave ، Pray 4 Love وجود داشت.

“Rags2Riches 2” پس از انتشار در اوایل ماه آگوست ، موفقیت بزرگی را در TikTok به دست آورد و آن را در جدول قرار داد. تصاویر جدید همراه این آهنگ متناسب با متن متناسب است و صعود Rod Wave و Lil Baby از گل به سنگ مرمر را نشان می دهد. عکسهای دو خواننده رپ که در خانه های قدیمی خود به رنگ سیاه و سفید مشغول شلوغی و دعا هستند با عکسهای پر جنب و جوش از آنها هم اکنون در عمارت کنار هم قرار گرفته است ، همانطور که از آهنگ پیداست ، آن را از پارچه ای به ثروت تبدیل می کند. پیام با یک لحظه به خانه هدایت می شود ، به ویژه در جایی که ابزار قطع می شود و Rod Wave قلاب را در محیطی استودیویی خام و DIY پنهان می کند.

یکی از جواهرات نسخه لوکس Pray 4 Love ، Rod Wave با Complex در مورد کنار هم قرار دادن نسخه اصلی آلبوم صحبت کرد.

“پیامهای مختلف زیادی وجود دارد “در مورد Pray 4 Love]” ، “ویو گفت.” تک آهنگ “Pray 4 Love” خلاصه ای از آلبوم بود ، اما پیامهای مختلف زیادی در مورد نحوه برخورد با روابط از برخورد با بچه های خانه گرفته تا معامله با شما وجود دارد. درد. این زندگی است که همه ما پشت سر آن قرار می گیریم. بنابراین می توانید از کل آلبوم پیام های مختلف – نه فقط یک پیام – دریافت کنید

ویدیوی جدید “Rags2Riches 2” ساخته Rod Wave با حضور Lil را مشاهده کنید عزیزم از بالا.