DreamDoll و عروسک آسیایی به Diss Tory Lanez در پروژه “Daystar”

پاسخ می دهند / dreamdoll “class =” ff-og-image-inserted “>

بسیاری از افراد در کشور هنوز به خاطر اعلام حكم ناامیدكننده Breonna Taylor در مورد حمایت از زنان سیاه پوست سرحال هستند و Tory Lanez تصمیم گرفت كه آلبوم خود را به موقع منتشر كند ، حادثه تیراندازی با مگان تی استالیون ، زنان سیاه پوست دیگر این صنعت را صدا زد و برائت خود را بحث کرد.

در میان بسیاری از موضوعاتی که توری در Daystar به آنها پرداخت ، او رپرهای Dreamdoll و Asian Doll را در قطعه “متاسفم اما مجبور شدم …” با حضور یوکو گلد صدا زد ، که از آن زمان هر دو هنرمند به آنها پاسخ داده اند .

“تو یک دوبله بودی! از وقتی که بار اول به من آمدی ،” DreamDoll در یک پست IG که از آن زمان حذف شده بود نوشت که در آن پیامی را که Tory در گذشته برای او ارسال کرده بود ، نشان داد. برای کسانی که به یاد می آورند ، DreamDoll قبلاً در سال 2019 پس از تنش هایی که گویا به یک رابطه صمیمی مرتبط بود ، یک قطعه جداگانه Tory Lanez منتشر کرد.

عروسک آسیایی همچنین احساسات خود را برای اختلافات لایه لایه در آهنگ Tory به اشتراک گذاشت.

“N *** a من را ناراحت کرد اما گفت که او به من احترام می گذارد lolololol باعث n *** می دانم که آنها پشت این عروسک خون ، عرق و اشک ریخته اند ،” او در یک سری تویت ها گفت: اکنون نیز حذف شده است. عروسک آسیایی همچنین به Instagram Live رفت تا به مخالفت ها بپردازد.

“آسیایی عروسک” گفت: “هیچ کس در پایان روز فریب نمی دهد ، این یک ریزه کاری کامل است.” “در پایان روز ، این یک کلاهبرداری کامل است ، مانند ، کسی که دمار از روزگارمان درآورد. شما تهدید می شوید که الاغ لیل میدجت شما به کسی شلیک می کند ، مثل اینکه ، حالا بیایید. حالا کسی هدف زمین را ندارد تو. اما تو این کار را نکردی؟ بازی را متوقف کن. ” علاوه بر این ، او تصریح کرد که هیچ رپ بیف با او ندارد – او فقط به او و آنچه او برای گفتن اهمیتی نمی دهد.

دیگر هنرمندان نیز با کلمات لانز و آلبوم جدید تمجید کردند. هالزی در مورد وضعیت Daystar به عنوان شماره 1 در Apple Music ایالات متحده اظهار نظر کرد ، گفت که او از هر کسی که آن را گوش دهد ناامید است.

بون ب یکی دیگر از هنرمندانی بود که در دیس توری ذکر شده بود ، با این جمله که “ما بون ب را به صورت زنده گفتیم” من باید در قفس بسوزم / در این زمانهای زندگی سیاه ، او می گوید من باید به برده برگرد / اگر ***** این را شنید ، پس nigga من اکنون عصبانی خواهد شد / برای دلال محبت و بان ، هیچ مشکلی نیست ، اما تو “پسر بزرگ” را ساخته ای. “

در حالی که بون به طور مستقیم به میله ها پاسخ نداد ، او پیامی را به داستان IG خود ارسال كرد و اعلام كرد كه مردان سیاه به طور كلی باید بهتر عمل كنند.

رویس دا 5’9 “احساسات مشابهی را ارسال كرد و در عنوان ، “پسر ، تو بیش از حد ذهن کانادایی کمی … بسیار احمقانه احمقانه است.”