تایلر ، خالق به هواداران پاسخ می دهد که فکر می کند او بچه این کلیپ ویروسی 2Pac است

تایلر ، خالق مثل همه این واقعیت را بپذیرند که ، نه ، مطمئناً او در یک ویدیوی ویروسی از 2Pac که بار دیگر در روزهای اخیر دوباره ظاهر شده است ، نیست.

ویدیوی مورد نظر ، که پیش بینی می شود تقریباً تریلیون بار ظاهر شود در پاسخ به توئیت شفاف سازی تایلر ، نشان می دهد که 2Pac با کودکی که “در خیابان” او را “مسخره” می کند ، شوخی می کند.

“2Pac می گوید:” اکنون می توانم به راه رفتن ادامه دهم یا می توانم با آن مرد روبرو شوم. ” ، خندیدن “من فکر می کنم من می خواهم به راه رفتن ادامه دهم. من نمی دانم که او چه چیزی را با او داشته است.” کودک همچنین در این ویدئو دیده می شود ، به ویژه به 2Pac خیره شده است.

ادعای تکراری که در فیلم وجود دارد ، تایلر است ، یک شوخی قدیمی است – هرچند که معمولاً در چنین مواردی اتفاق می افتد – برخی از مردم اعتقاد جدی دارند

در پی دستیابی به حقیقت ، تایلر روز یکشنبه به طرفداران خود اطلاع داد که این او نیست ، و به طور قابل قبولی در یک حفاری کوچک “گنگ” به اندازه کافی پرتاب می کند:

در مورد کلیپ ، خوب- طرفداران متبحر 2Pac خاطرنشان می کنند که این قسمت از یک قسمت از Rap City با جان سینگلتون در حدود سال 1993 گرفته شده است:

اوایل این ماه ، طرفداران تایلر با واقعاً پروژه عالی Andre از DJ Critical Hype ، که امضای خود را قرار داد ، استعداد داشتند. مهارت های تشریح و اختلاط برای کار با جفت کردن آوازهای آندره 3000 با تایلر ، تولیدات خالق. اگر این مطلب را از دست داده اید ، آن را در کنار مصاحبه با مردی که در پشت تابلوها قرار دارد ، نگاهی بیندازید.