دلیل منطق رپ “از فرهنگ” در مورد آهنگ جدید “روح” (Pt. 2) “

شگفت آور بود که شنیدیم دلیل TDE منطق را روی آهنگ “The Soul (Pt. 2)” صدا می کند.

در آخرین قسمت این مجموعه ، Reason تصدیق می کند که نام رپ او اغلب به دلایل واضح با منطق اشتباه می شود. با این حال ، اینكه مردم تصور می كنند كه باید از او و منطق با هم نام برده شود توهین آمیز است زیرا انگیزه های آنها برای ساخت موسیقی یكی نیست.

“N *** چون نام من را اشتباه تلفظ می کنید ، به من بگویید که کار زیادی نکرده ام” ، دلیل رپ می کند. “ببینید همه نام من را با Logic اشتباه گرفته اید ، من را گیج کرده است / چگونه *** a را که از فرهنگ می گیرد مقایسه می کنید / در مقابل *** a که برای آن است؟ این گه خسته کننده است.” < / p>

مشخص نیست که چه چیزی انگیزه انگیزه را برای قرار دادن منطق در سرش ایجاد کرده است ، اما این فاصله زیادی با یک عکس ولگرد ایجاد شده توسط بازی ورد داشت. اگرچه زمینه ای وجود دارد ، اما از زمان ورود منطق به جریان اصلی ، بین Logic و درخشان ترین ستاره TDE ، کندریک لامار تنش وجود دارد. شنوندگان متقاعد شدند که منطق پس از مسیری که کندریک با بچه خوب ، شهر m.A.A.d و To Pimp a Butterfly قدم نهاد ، صدای اولیه و موفقیت خود را شکل داد. اگرچه استدلال های صوتی واضحی باید مطرح شود ، اما منطق این اتهامات را به طور عادی رد کرده است. سپس ، ماه گذشته ، منطق با ادعا كرد كه هنگام انتشار آن از GKMC “متنفر” است و كار را جلوتر برد.

“من احساس اولیه خود را دارم ، اما وقتی mAAd city بیرون آمد ، من از آن آلبوم متنفر شدم. 100 درصد. مردم می توانند مانند” او هر منطق در مصاحبه ای با هارد ناك تی وی گفت: “من یك لعنتی نمی دهم. این نظر من است.” “من آن را دوست نداشتم. من آن را دوست نداشتم زیرا من دوست نداشتم كه كندیك لامار تمام صداهای عجیب و غریب خود را انجام دهد. من این را دوست نداشتم ، من از J. Cole دوست داشتم … راست ، این همان چیزی است كه من دوست داشتم. من همه این اسکیت ها را دوست نداشت. من دوست نداشتم که یک آهنگ را نه دقیقه بنشینم. من آن را دوست نداشتم ، آن را دوست نداشتم ، آن را دوست نداشتم ، و سپس آن را دوست داشتم زیرا من با آن نشستم. “

همراه با احتمالاً پوشیدن دستکش برای همکار خود ، Reason چندین توییت را دوست داشت که می توانست انگیزه های او را نشان دهد. یکی از توییت های Reason دوست داشت مرکز گوشت گاو منطق و جوینر لوکاس باشد. این جنجال ها پس از آن آغاز شد که ظاهراً منطق ایده لوکاس را برای ساخت ضربه سرسام آور “1-800-273-8255” گرفت. این به عنوان نمونه ای از چگونگی سرقت منطق از دیگر سازندگان مورد استفاده قرار گرفت.

دلیل ادامه داد که او احساس می کند با وجود آنچه رسانه ها می گویند ، رپ بهتری از منطق است.

“خسته از ppl که واقعاً شعر را نمی فهمد به من می گوید که چه کسی بهترین متن ترانه را معرفی می کند” ، دلیل نوشت: توئیت هایی را که می گوید او بهتر از منطق است دوست دارد.

خارج از نظراتش در مورد منطق ، دلیل همچنین همکاری احتمالی با کندریک را تحریک کرد. همانطور که شناخته شده است ، کندریک از مجموعه مشهور “قلب” خود به عنوان تمرین تغزلی و تخلیه عوامل استرس زا استفاده می کند. دلیل در حماسه “روح” خود نیز همین کار را می کند. این باعث شد او به هواداری بگوید که او و کندریک می توانند برای آهنگی به نام “Heart & Soul” پیوند برقرار کنند که در آنجا درباره وضعیت رپ تجارت می کنند.

به “روح” (Pt. 2) در بالا به Reason گوش دهید.