لوپه فیاسکو که خودش را ترانه سرای بهتری از کندریک لامار می خواند از رئیس TDE

پاسخ می دهد dowgdt6fi4ml2g1odryh / lupe-fiasco-lyricist “class =” ff-og-image-inserted “>

با آرامش ، TDE’s Punch ممکن است بهترین ترول اینترنت باشد. این وقتی رئیس جمهور برچسب مردم را که مشغول بازی با نام کندریک لامار بودند ، به نمایش گذاشت.

برای Twitter معمول است که با طرح س questionsالات کلی یا فرضی که باعث تحریک سایت های طرفدارانشان شود ، سرگرمی ها را علیه یکدیگر قرار دهد. آخر هفته ، نوبت کندریک لامار و لوپه فیاسکو بود که به ترکیب بازیگران برود. روز یکشنبه ، لوپه نقل قول با انتشار توئیتی پستی را پرسید که آیا او یا کندریک لامار غزل سرای بهتری است؟

فیاسکو در توییت خود گفت: “لوپه اما …” اگرچه او این پست را حذف کرد ، اما این مورد توجه پانچ را جلب کرد که با سه نامه ساده به او خیلی بیشتر از “بلند خندیدن” پاسخ داد.

فیاسکو با آهنگ “جهان” با Ab-Soul کار کرده است Runners “از آلبوم Soulo’s These Days … در سال 2014. او همچنین به پروژه Ab-Soul در سال 2017 Do What Thou Wilt یک بررسی آلبوم رایگان داد. هنوز هم ، فیاسکو از هدایت همان انرژی که در هنگام خطاب به کندریک شعر “کنترل” نقطه ، پرهیز کرده است ، شانه خالی نکرده است.

در سال 2018 ، لوپه اظهار داشت که کندریک از نظر او ردیف درجه یک نیست. او سپس بیانیه را با توضیح اینکه این یک هیپ هاپ است و فقط برای ورزش ژانر مقابله می کرد ، عقب رفت.

لوپه در مورد HipHopDX گفت: “شاید باید فقط آن را تنها می گذاشتم.” “حتی اگر انگیزه من آیه” کنترل “بود. منظورم این است که شما خودتان را آنجا قرار می دهید. بنابراین ، خود را برای انتقاد باز کردید … من از اینکه حتی درگیر مشاغل n **** هستم عذرخواهی می کنم ، دیگر هرگز آن شیطنت را تکرار نکنید. “