Trippie Redd می گوید Kanye West از او الهام گرفته است که ملک

را خریداری کند “class =” ff-og-image-inserted “>

اوایل این ماه ، كانیه وست به هنرمندان همكار خود گفت كه برای خرید لباس ، اتومبیل و سایر خریدهای گران قیمت سرمایه گذاری نکنند ، بلكه در عوض در زمین و املاك سرمایه گذاری كنند. تریپی رد ، که موافقت خود را با “Ye’s war on label label” ابراز کرده است ، توصیه های کانیه را بسیار جدی گرفته و در دارایی سرمایه گذاری کرده است.

“من هر آلبومی را که رها می کنم هدف جدیدی گرفتم” من در کنار آن ملک خریداری می کنم. ” “من Peagsus را رها می کنم ، من نیم میلیون و نیم میلیون دلار کیف در زمین می ریزم. بدون کلاه. شما باید اینگونه نگاه کنید ، در قایق من که سالانه پنج تا شش میلیون می سازم. بنابراین اگر من رها کنم دو آلبوم و من هر بار که یک آلبوم را رها می کنم ، در یک ملک سرمایه گذاری می کنم ، می گویم سه سال می گذرد. ​​من شش قطعه زمین دارم که نیم میلیون تا یک میلیون دلار برای آن پرداخت کردم ، صرف نظر از اینکه در کجا قرار دارد. برای من در آینده. علاوه بر این ، تو گریه نمی کنی مگر اینکه در این دنیا صاحب چیزی باشی. یک زنجیره بزن ، چند ماشین را دمار از روزگارمان درآورد. “

در ویدیوی دیگری که او روز یکشنبه در اینستاگرام به اشتراک گذاشت ، او برای نشان دادن زمینی که خودش خریداری کرده ظاهر شد. “به مرد گوش کن ، کانیه اشتباه نمی کند. شما باید … همه باید این را برای خود بخواهند. وی گفت: زمین ، زمین ، زمین.

توئیت های اولیه Kanye از اوایل این ماه باعث شد که وی به پیروان گفت: “از طریق زمین” ، “از پول دولت استفاده کنید و زمین بخرید” و “خرید ملک”. شایان ذکر است که کانیه دارای یک مزرعه 14 میلیون دلاری در وایومینگ است ، بنابراین واضح است که او علاقه زیادی به داشتن زمین دارد.

انتظار می رود تریپی رد آلبوم استودیویی جدید خود را Pegasus در اواخر این ماه ، با ویژگی های مانند PartyNextDoor و Busta Rhymes.