J. Cole نقاشی دیواری جدیدی در کارولینای شمالی

دریافت می کند all-star “class =” ff-og-image-inserted “>

در سرتاسر جنوب ، مردم در حال پاره کردن مجسمه های بزرگداشت رهبران کنفدراسیون هستند. اکنون ، شهروندان دورهام ، کارولینای شمالی جایگزین مناسبی برای این آثار تاریخی دارند.

روز شنبه ، هنرمند نقاشی دیواری JEKS نقاشی دیواری کامل خود از کارولینای شمالی ، J. Cole را به اشتراک گذاشت. طبق پست اینستاگرامی JEKS ، این نقاشی دیواری با همکاری عکاس هیپ هاپ ، Jonathan Mannion ، انجام شد و یکی از تصاویر مانیون از Cole به قطعه تبدیل شد.

این هنرمند نوشت: “همکاری دیگری با عکاس افسانه ایjonathanmannion از افسانه NC hiphoprealcoleworld برایuhillwalls در دورهمی NC”. “این چند روز بسیار عالی بود که توسط 40 نفر دیگر از هنرمندان که آن را می کشند احاطه شده است.” کول فقط یکی از چهره هایی بود که به کوه راشمور کارولینای شمالی اضافه شد. گروه دورهام برادر کوچک – که متشکل از فونته ، پیگ بیگ و شگفتی نهم است – در نزدیکی نقاشی جی کول نیز پرتره دریافت کردند.

این نقاشی ها بخشی از نمایشگرهای UHill Walls هستند. این “تجربه هنری در فضای باز” به منظور ادای احترام به چهره های بسیاری است که به تبدیل کارولینای شمالی به یک قطب فرهنگی کمک کردند.

همچنین