ویل اسمیت و دی جی جازی جف را از “Fresh Prince of Bel-Air”

تماشا کنید ، pg_1 / lkvrmzpbu70gx7wrx1b9 / will-smith-jazzy “class =” ff-og-image-inserted “>

ویل اسمیت طرفداران را شوکه کرد وقتی فاش کرد که می توانند از طریق Airbnb خانه را از The Prince Prince of Bel-Air رزرو کنند. اکنون ، اسمیت به مهمانان بالقوه نشان می دهد که در صورت انتخاب شب ماندن ، آنچه را تجربه خواهند کرد.

روز دوشنبه ، اسمیت ویدیویی را در YouTube به اشتراک گذاشت که در آن به گشت و گذار در محل اقامت پرداخت. البته ، پرنس پرنس بدون همراهی دی جی جازی جف نمی توانست این دریای نوستالژی را کاملاً رد کند. این زوجین با هم نشان دادند که چگونه خانه به یک کپسول زمانی بازسازی شده است که حاوی مصنوعات مربوط به نمایش و فعالیت اسمیت به عنوان شاهزاده تازه است.

اتاق خواب اصلی تقلید از اتاقی است که ویل هنگام زندگی در استخرخانه با کارلتون. این پوشاک با برخی از کفش های کتانی نمادینی که در تمام این سری از لباس می پوشید و همچنین مواردی از خط لباس Bel-Air Athletics خود پوشیده شده است. همچنین رکوردهای DJ Jazzy Jeff and the Fresh Prince و یک حلقه مینی بسکتبال وجود دارد.

پس از بازی در خانه ، بازیگران Fresh Prince به اسمیت و جاز پیوستند. ویل برای آنها توضیح داد که این خانه برای بزرگداشت سی امین سالگرد نمایش به Airbnb تبدیل شده است. رزرواسیون برای محل اقامت سه شنبه باز است و هزینه هر شب فقط 30 دلار برای میهمانان است.