Trey Songz توضیح می دهد که چرا او علاقه ای به انجام نبرد “Verzuz”

ندارد / trey-songz “class =” ff-og-image-inserted “>

با آماده شدن Verzuz برای بازگشت ، تعدادی از هنرمندان آماده اند تا نام خود را به لیست چشمگیر کسانی که در این سیستم عامل در حال رشد بوده اند ، اضافه کنند. اما اگر به Trey Songz اعتقاد داشته باشد ، او یکی از آنها نخواهد بود.

“نه ، من [برای انجام ورزوز آزاد نیستم]” ، سونگز در مصاحبه روز پنجشنبه با 97.9 جعبه هوستون گفت. اگرچه او فکر می کند ورزوز راهی عالی برای نمایش دیسکوگرافی خود است ، اما سونگز توضیح داد که او فقط با خودش رقابت می کند.

“اما برای من ، من هرگز واقعاً در رقابت با مرد بعدی نبوده ام ، زن بعدی ، و قرار دادن خودم در موقعیتی که باید بگویم ، “این بهتر از کاری است که شما انجام داده اید” ، “ادامه داد. “من با خودم در رقابت هستم. بعلاوه ، من فکر نمی کنم کسی واقعاً آنچه را که من انجام می دهم انجام دهد.”

سونگز در ادامه گفت که مانند کریس براون و آشر ، هنرمندانی که ” فضا را برای خودشان قوام بخشید ، “نباید با یکدیگر مبارزه کنند. درعوض ، او دوست دارد یک ورزوز به گونه ای قالب بندی شود که آنها بتوانند بدون اینکه مقابل هم قرار بگیرند ، دیسکوگرافی خود را به نمایش بگذارند.

Verzuz توانست با عملکردهایی مانند DMX ، اسنوپ داگ ، پتی لابل ، گلدیس نایت و موارد دیگر با موفقیت این کار را انجام دهد. هنوز هم به نظر می رسد که نظرات Trey وقتی سوئیز بیتز ، یکی از خالقان جدید Verzuz را تحت تأثیر قرار داد ، آنها را شیفته اتاق The Shade کرد.