مکعب یخی به واکنش در مورد کار با کمپین ترامپ واکنش نشان می دهد: “من استفاده نمی شوم”

یخ مکعب اخیراً پس از اینکه مشخص شد با کمپین انتخاباتی ترامپ کار کرده است ، کمی دچار مشکل شد و اکنون او با واکنش های جدی روبرو شده است.

در یک مصاحبه روز پنجشنبه در TMZ Live ، مکعب یخی به طور مستقیم به نگرانی نسبت به او پاسخ داد مورد استفاده قرار گرفت و یا مورد سو by استفاده کمپین ترامپ قرار گرفت ، و افکار خود را در مورد اینکه آیا “طرح پلاتین” ترامپ – که از نظر تئوری 500 میلیارد دلار به جامعه سیاه پوستان تزریق می کند – ارائه داد ، چیزی است که او واقعاً از پس آن بر خواهد آمد. وی تأکید کرد: “من می دانم که مردم افکار خود را دارند …” من مورد استفاده قرار می گیرم … “من مورد استفاده قرار نمی گیرم” ، وی در عین حال اضافه کرد که او به کاخ سفید نرفته است یا مستقیماً با ترامپ ملاقات نکرده است. / p>

“او با هر دو مبارزات صحبت كردم همانطور كه ​​گفتم صحبت خواهم كرد. من با آمریكا سیاه قرارداد بسته ام كه ​​هر دو طرف می خواهند با آن توافق كنند.” “ما نمی توانیم برای تحقق این امر به یك طرف وابسته باشیم. این امر بسیار گسترده است. هر دو طرف باید با آن مقابله كنند. بنابراین ، مأموریت من این است ؛ اطمینان حاصل كنم كه هر دو طرف با برنامه روبرو می شوند. و من در اینجا شما را به رأی دادن به هر جسمی لعنتی وا می دارد. “او گفت که در تلاش های خود برای تماس با هر دو کمپین ، مبارزات انتخاباتی ترامپ تاکنون استقبال بیشتری داشته است. در حالی که وی تصدیق کرد که مردم به خاطر صحبت با تیم ترامپ از او عصبانی هستند ، وی اظهار داشت که مبارزات انتخاباتی بایدن با از دست ندادن یک بسته 500 میلیارد دلاری ترامپ برای استفاده از جوامع سیاه پوستان ، یک فرصت عالی را از دست داده است.

“Why y “همه با 600 میلیارد دلار مرد نمی آیند ، شما چه کار می کنید؟” او خندید. “این 700 میلیارد دلار کجاست؟ ما باید منتظر نتیجه باشیم ، باید آن را تحت فشار قرار دهیم. شما می دانید ، دموکرات ها یک فرصت عالی برای تحقق بخشیدن به رویاهای ما دارند. و آنها می گویند ، می دانید ،” بگذارید منتظر بمانیم تا بعد از انتخابات “و … شما می توانستید او را باور کنید یا نه. این روی مکعب یخی نیست ، من به کسی نمی گویم چگونه رای بدهد. شما می توانید او را باور کنید یا نه.”

واکنش شدید علیه مکعب همه شروع شد پس از آنکه کاترینا پیرسون ، مشاور ارشد مبارزات انتخاباتی ترامپ ، فاش کرد که Ice Cube با دولت ترامپ در مورد “طرح پلاتین” که قبلا ذکر شد کار کرده است ، هدف ایجاد 3 میلیون شغل جدید ، اعمال اصلاحات در عدالت کیفری و بهبود دسترسی به آموزش بهتر برای جامعه سیاه

< / div>