مکعب یخی طعمه

دونالد ترامپ را گرفت

یخ مکعب به خود اجازه داده است به جدیدترین چهره مشهور مورد استفاده در کارزار انتخاباتی ترامپ تبدیل شود. روز چهارشنبه ، کاترینا پیرسون ، مشاور ارشد ترامپ ، وی را به دلیل “تمایل خود برای افزایش قدرت و همکاری با اداره RealDonaldTrump برای کمک به توسعه # طرح پلاتین” فریاد زد. این توئیت ترس از اینکه Cube به طور کامل MAGA انجام شود را ایجاد کرد ، اما او از همان زمان روشن کرد که او فقط از دولت ترامپ تماس گرفته است و در مورد قرارداد با آمریکای سیاه که در ماه آگوست طراحی کرده است.

مکعب ، یک “دموکرات مادام العمر” که خودش توصیف می کند ، می گوید که او قراردادی را امضا کرد که با “ضربه زدن به قلب نژادپرستی و ارائه نقشه ای برای دستیابی به عدالت اقتصادی نژادی” روبرو می شود به دموکرات ها. آنها به او گفتند که پس از انتخابات به آن رسیدگی می کنند. سپس وی با تماس تلفنی از طرف دولت ترامپ مواجه شد و وی گفت كه ترامپ از همان زمان طرح پلاتین خود را كه مطابق با آمریكای سیاه است “تنظیم” كرده است.

اما نگاهی به طرح پلاتین ، در صورت وجود ، بسیاری از درخواست های لرزه ای Cube را نشان نمی دهد. مکعب صرفاً به عنوان تراشه چانه زنی ترامپ با رای دهندگان سیاه پوست به کانیه وست ، استیو هاروی ، ری لوئیس و دیگران پیوست. در حالی که رئیس جمهور ادعا کرده است که “بیشتر از هر رئیس جمهور برای سیاه پوستان کار کرده است” ، سیاست قانون و نظم تهاجمی وی ، تخفیف در مالیات ، سیاست های مهاجرت و پاسخ ضعیف به COVID-19 همه مردم سیاه را آزار داده است. او هیچ دوستی برای آمریکای سیاه ندارد ، به همین دلیل است که مایل است از طریق ارتباط با مشاهیر از ما درخواست جلب کند. مکعب طعمه را گرفت. وی حتی با پیشنهاد جبران خسارت و آموزش ضد نژادپرستی به دولتی که حتی اعتقاد به نژادپرستی سیستمی ندارد ، عایق اجتماعی و سیاسی خود را آشکار کرد.

در مصاحبه ای با Big Tigger در ایستگاه رادیویی V-103 آتلانتا ، Cube بدون تردید او از هیچ یک از کاندیداها حمایت نکرد ، گفت که به هیچ یک از دو حزب اعتماد ندارد و به درستی اظهار نظر کرد که سیاستمداران “قول هایی می دهند که عمل نمی کنند”. به نظر می رسید اظهارات او دلیل منطقی برای احتیاط از گفتگو با هر دو طرف راهرو باشد ، اما در نهایت تصور کرد که “اگر این تماس را نگیرم جدی نیستم [در مورد تغییر]”. در حالی که ممکن است فکر می کرد به سادگی به عنوان یک آمریکایی وظیفه خود را انجام می دهد ، او حمایت از سیاه پوستان را به ترامپ داد که به شدت به هفته های دور از انتخابات نیاز دارد. واشنگتن پست اخیراً گزارش داده است که مردان سیاه پوست در سال انتخابات “بسیار آرزو” هستند. این خبر در ذهن مردان سیاه پوست به نوعی در حصار افرادی که به آنها رأی می دهند تازه خواهد بود ، ممکن است بسیاری از آنها دقت لازم را برای روشن شدن ماهیت درگیری مکعب با دولت انجام ندهند. اگر ترامپ دوباره به عنوان رئیس جمهور لنگ اردک انتخاب شود ، هیچ فشاری برای تصویب هیچ یک از برنامه های پلاتین نخواهد داشت.

محاسبه غلط یخ مکعب همچنین آسیب جدی به میراث وی وارد کرده است. او دارای یکی از جدی ترین سیاسی ترین فهرست های طرفدار سیاه پوستان در تاریخ رپ است. همه “Fuck tha Police” N.W.A را می دانند. اما آلبوم های انحصاری Amerikkka’s Most Wanted and Death Certificate Death به ویژه به هدف ظروف ضد سیاه پوستی مانند سیاستمداران ، سیستم پلیس ، سرگرمی های “فروش” سیاه و صاحبان فروشگاه های نژادپرست بود. “کره سیاه” شورش های سال 92 را به گونه ای طراحی کرد که هنرمندان مدرن با شورش های ضد پلیس بالتیمور و فرگوسن صحبت می کنند. او با درشتی و ستیزه جویی قدم زد که در جریان اصلی رپ بی نظیر است و خشم سیاهپوستان را که بیمار و خسته از مریضی و خستگی بودند ، تسخیر کرد.

او یک بار Eazy-E را برای شرکت در ناهار “سلام به فرمانده کل قوا” با قافیه گفت: “من هرگز با رئیس جمهور شام نخوردم.” اما بدون شک با کمک به کارزار انتخاباتی ترامپ کار او بدتر شده است. او ترامپ را تأیید نکرده است ، اما او با دولت صحبت کرد و به آنها اجازه داد تا او را لمس کنند تا اعلامیه بحث کند. توییت پیرسون گمراه کننده بود و به محافظه کاران اجازه داد “او را ادعا کنند”. مردم به دلیل تمایل وی مکعب را فروشنده می دانند برای گفتگو با ترامپ ، اما اقدامات او باعث شده است كه برخی از مردم تعجب كنند كه آیا او در تمام مدت تصویری می فروخت؟

این احمقانه است که کیوب معتقد است سیستمی که ثابت نمی کند انسانیت ما را تصدیق می کند و پلیس خشونت آمیز را مسئول می داند ، چنین خواسته های جدی را جدی می گیرد.

مکعب با “Public Burn Burn” همراه با Public Enemy رپ کرد ، اما از آن زمان به یک ستاره هالیوود تبدیل شده است. او “Fuck tha Police” را نوشت ، این آهنگ ضد پلیس بسیار جذاب است ، اما در کارنامه خود بارها در نقش یک پلیس بازی کرده است و این تجربه را “نیمه عالی” خوانده است. او خالد محمد ، شخصیت فقید ملت اسلام ، در آلبوم گواهی مرگ خود صحبت می کرد ، اما محمد ابراز تأسف کرد که وقتی شروع به مخالفت با یهودی ستیزی خود کرد و به دنبال اتحاد رپ بود ، “مکعب یخ روی من ذوب شد.” کیوب اوایل امسال تصاویر ضد یهودی خود را منتشر کرد ، بنابراین احتمالاً دلیل سردی او نبود. ظاهراً ، فقط به این دلیل که می گویید سیستم را فاک نکنید ، به این معنی نیست که شما مایل هستید آنچه را که برای لغو آن لازم است ، انجام دهید.

قرارداد Ice Cube با Black America به دنبال یک گزینه سریع برای “اصلاح تدریجی” است. این طرح جاه طلبانه تلاش می کند تا تقریباً به همه افراد سیاه پوست مبتلا شود: پیشنهادی برای جبران خسارت ، اصلاحات گسترده بانکی و وام ، پایان کار در زندان ، تقاضای 20٪ بودجه پلیس محلی برای جبران مجدد جوامع ، ضد اجباری برنامه درسی نژادپرستی در مدارس و “بودجه اجباری” استودیوی سیاه “توسط بزرگترین استودیوهای هالیوود ، شرکت های ضبط و استودیوها و شبکه های تلویزیونی برای جبران سالها عدم پشتیبانی.”

در حالی که طرح پلاتین وعده برای “اصلاحات سیاست فدرال برای پیشبرد ابتکارات مالکیت خانه” به نظر می رسد با الهام از درخواست مکعب برای “فدرال رزرو برای اجازه دادن یک وام بدون بهره یکبار برای مالکیت خانه” ، حداقل تنظیمات طرح در مقایسه با نوری مکعب یخی کم رنگ است طرفدار ترامپ. کمپین ترامپ که مکعب را صدا می زد ، مربوط به سیاست نبود ، بلکه درمورد نمایش بود. رئیس جمهور از چهار سال گذشته با استفاده از ارزهای اجتماعی خود ، كانیه وست را به دفتر بیضی دعوت كرده است ، به مشروعیت بخشیدن به علاقه قضایی كیم كارداشیان وست و كمك به آزاد كردن ASAP Rocky از زندان در ازای جلب لطف طرفدارانشان. به همین دلیل جی ز به میک میل گفت که درست قبل از میان مدت ، در سال 2018 با ترامپ درباره اصلاحات زندان ملاقات نکند. ترامپ به دنبال همان موافقت رای دهندگان مرد سیاه پوست از صحبت با مکعب بود و آن را دریافت.

برابری اقتصادی واقعی هرگز نمی تواند از درون سیستمی مبتنی بر استثمار مردم فقیر ناشی شود. GOP صادقانه در مورد تمایل خود برای حفظ نابرابری سیستمیک ملت صادق است و دموکرات ها فقط به اندازه کافی ظاهر می شوند تا رایحه سیاست های ظالمانه خود را بپوشانند. دیگر جایی برای جستجوی تغییرات اساسی از آن پویا وجود ندارد. حتی درخواست قرارداد برای 13.4٪ پای اقتصادی (برای انعکاس جمعیت 13.4٪ سیاه پوستان) بیش از هر چیزی است که جمهوریخواهان پیشنهاد کرده اند ، شدیدتر است.

در طول مصاحبه خود با Tigger ، Cube گفت كه امتناع حزب دموكرات از دروغ گفتن و گفتن آنها به آمريكاي سياه بيش از 150 ميليارد دلار “يك پرچم سرخ بود.” کاترینا پیرسون ، مشاور ترامپ که طوفان آتشین دیروز را آغاز کرد ، در توئیتر خود نوشت که طرح پلاتین به دنبال “توانمند سازی یک جامعه [سیاه پوستان] است که عمداً توسط سیاست نابود شده است.” اما پنس در بحث اخیر خود گفت نژاد پرستی سیستمی یک “پیش فرض” است. ” آیا این تناقض “پرچم سرخ” هم نیست؟

مکعب باید بهتر از صحبت با دولت باشد. همین چند سال پیش ، وی با ایجاد قافیه ای گفت: “این nigga اطلاعات روسیه است” با بازداشت “ترقی رئیس جمهور” ، ادعا كرد كه ترامپ باید دستگیر شود. او همچنین به تیگر گفت که “هر دو طرف] از جهاتی برای سیاه پوستان شرور بوده اند. ما نمی توانیم به دنبال یک شر کمتر باشیم – همه آنها شر هستند. ” او می داند که ترامپ پر از آن است ، اما به هر حال با او برخورد کرد. چرا؟ حتی اگر ترامپ قول داده بود که همه موارد را در قرارداد سیاه تصویب کند ، او یک دروغگو آسیب شناس است. در سال 2016 ، ترامپ قول داد 550 میلیارد دلار در زیرساخت های آمریکا سرمایه گذاری كند “برای اطمینان از اینكه می توانیم كالاهای خود را صادر كنیم و مردم خود را سریعتر و ایمن تر جابجا كنیم” ، اما هرگز این اتفاق نیفتاد. پس چرا کسی باور می کند که مایل است به سیاه پوستان این نوع پول را بدهد؟

در مورد “دستگیری رئیس جمهور” مکعب گفت: “من با بیگانگان رول می شوم / مرد ، این هوموساپین ها را دمار از روزگارمان درآورد.” این یک خط جالب است که به نظریه رادیکالی Afropessimism ، که فرض می کند آمریکا سیاه پوستان را انسان نمی داند ، بلکه فقط ماده ای برای امپراطوری آمریکاست ، متذکر می شود. این نشان می دهد که این کشور از کار ما (و فرهنگ ما) تأمین می شود اما به ندرت به نظر می رسد انسانیت ما را تصدیق کند. در نظر بگیرید که برت هانکیسون افسر میلواکی به دلیل تیراندازی به دیوار ، اموال عمومی متهم شد ، اما به جرم کشتن برونا تیلور متهم نشد. این یک ایده قطبی است ، اما در ناامیدی همیشگی سیاه پوستان از یک حزب دموکراتیک که حداقل شرایط را به ما ارائه می دهد ، منعکس شده است. احمقانه است که کیوب اعتقاد داشته باشد سیستمی که قادر به پذیرش انسانیت ما نیست و پلیس خشونت آمیز را مسئول می داند ، چنین خواسته های جدی را جدی می گیرد.

دیروز ، کیوب در توئیتی نوشت: “پیشرفت سیاه یک مسئله دو جانبه است.” به عبارت مناسب تر ، برابری واقعی برای سیاه پوستان از سیستم دو حزب انجام نمی شود. این از طریق سیاست نژادی امکان پذیر نیست ؛ می خواهد سیستمی را بگیرد که ساختار نژادی عاملی نباشد.

هر آنچه Cube در مورد سیاهپوستان فاقد قدرت اقتصادی و سخت اعتماد به سیاست مداران گفته معتبر است. او به تیگر گفت ، “وقتی در جامعه سرمایه داری پول ندارید ، هیچ کس به آنچه شما می گویید توجه نمی کند.” درست است. اما این زمانی است که شما از یک جامعه سرمایه داری تغییر جهت می دهید. او همچنین به تیگر گفت كه “سیاه پوستان باید از این احزاب مستقل باشند” ، اما سپس با روشن كردن این مسئله عقب نشینی كرد: “نگفتن ما سعی می كنیم كسی را بعنوان رئیس جمهور به عنوان مستقل انتخاب كنیم.” این بیانیه نشان می دهد که او می داند “خط” از کجا به رادیکال پیش می رود و نمی خواهد از آن عبور کند.

این سیستم نمی تواند برابری نژادی را وضع کند. این تنها از زیرساختی ناشی می شود که همه چیز از ابتدا برابر است. مکعب بهتر از این بود که باور داشته باشد دونالد ترامپ ، از همه مردم ، علاقه مند به ارائه آن است. شعرهای آتشین قافیه دار یک چیز است ، و تماس های تهمت آمیز با ترامپ چیز دیگری است ، اما “تغییر الگوی کامل” که قرارداد “با امریکای سیاه” دنبال می کند فداکاری هایی را در پی دارد که کیوب هرگز در واقع انجام نداده است. اگر او نمی خواهد سبک زندگی میلیونر خود را با پیشنهاد روش های بنیادی برای تصویب ایده های رادیکال خود ناراحت کند ، این اختیار اوست. اما او نباید به هیچ وجه ترامپ را با ملاقات با وی قادر سازد.

< div class = "vidible-max">

همچنین