همکاری مک دونالد تراویس اسکات باعث کمبود مواد اولیه

فدائیان تراویس اسکات نسبت به راه اندازی کمپین همکاری مک دونالد La Flame واکنش خوبی نشان داده اند.

در واقع ، همانطور که در گزارش جدیدی از USA Today شرح داده شده است ، برخی از مکانهای مک دونالد تایید شده است در مورد مواد مورد نیاز برای تهیه غذای مجاز رسمی Travis Scott ، که یک چهارم پوندر با پنیر ، بیکن و کاهو همراه با سیب زمینی سرخ شده با کمک سس BBQ و یک Sprite است ، “کوتاه” باشید.

در این گزارش ، یک یادداشت داخلی اخیر ذکر شده است که این کمپین را یک برنامه “جذاب” می نامد که منجر به پاسخ هواداران می شود و دارای پتانسیل برای ادامه مشکلات تأمین است.

“ما ایجاد کردیم برنامه ای که برای مشتریان ما آنقدر جذاب باشد که زنجیره تأمین کلاس جهانی ما را گسترش دهد. و اگر تقاضا در این سطح ادامه یابد ، رستوران های بیشتری عرضه را از بین می برند. “

در واقع ، یک نماینده در بیانیه ای به USA Today گفت که برخی از رستوران ها حتی با فروش موقت محصولات از 22 سپتامبر به جلو حرکت می کند ، وعده غذایی تراویس اسکات به یک سفارش درون برنامه ای احتیاج دارد. قیمت اما 6 دلار باقی خواهد ماند.

و صحبت از افزایش سطح استوک است توسط مک دونالد و تراویس اسکات ، TMZ روز چهارشنبه گزارش داد که La Flame و یک مکان رستوران فست فود در داونی ، کالیفرنیا در ارتباط با تعداد زیادی طرفدار حاضر شده اند. گفته می شود که اسکات به دلیل عدم موفقیت در یک رویداد ذکر شده است. مجوز و مجوز فیلمبرداری. در محل مک دونالد مورد نظر ، اسکات از طرفدارانی که برای صرف غذا در صف بودند استقبال کرد.

همچنین در روز چهارشنبه ، اسکات به روزرسانی اینستاگرام شکلک محور زیر را به اشتراک گذاشت ، اگرچه مشخص نیست چه چیزی – در صورت وجود – او به آن مراجعه می کند: