توییتر توییت پرچم ترامپ را شامل کلیپ دکترای بایدن می کند که “Despacito” را با “F * ck Tha Police” جایگزین کرده است

اگرچه احتمالاً کسی که این مطلب را بخواند نیازی به توضیحات ندارد ، اما به هر حال اینجاست: نه ، جو بایدن در واقع تلفن خود را تا میکروفن نگه نداشت تا گزیده ای از مگکلاسیک NWA “Fuck Tha Police” در یک رویداد اخیر مبارزاتی را بازی کنید.

در عوض ، بایدن در واشنگتن پست – در اولین سفر خود به فلوریدا به عنوان نامزد POTUS – تلفن خود را بیرون کشید تا به دنبال مقدمه ای از خود لوئیس فونسی در این مراسم که به رای دهندگان پورتوریکو در ایالت متمرکز شد ، کمی از “Despacito” بازی کنید. به طور طبیعی ، این لحظه منجر به شوخی های زیادی شد که در نهایت هم بایدن و هم آهنگ 2017 را به موضوعات پرطرفدار در توییتر سوق داد.

سه شنبه شب ، ترامپ نقل قول کرد که یک نسخه ویرایش نشده از کلیپ بایدن را توییت کرده است که غیرقابل قبول “Despacito” را با سرود اعتراض NWA جایگزین کرد. در زمان نوشتن این مطلب ، توییت توسط توییتر پرچم گذاری شده بود و اکنون هشدار “رسانه دستکاری شده” را به همراه دارد.

و در حالی که سازندگان کلیپ مشترک ترامپ خود را کانال “هجو / هجو” توصیف می کنند ، تفسیر همراه ترامپ (و بدیهی است که سابقه کار وی) روشن نمی کند که آیا وی به کلیپ درست است و / یا می خواست از حالت عمومی سردرگمی استفاده کند ، به نظر می رسد طرفداران کم اطلاع وی از توییتر در آن زندگی می کنند.

طبق سیاست توییتر ، فرآیند تعیین زمان برچسب گذاری (یا حتی حذف) ) محتوای دستکاری شده ساده است:

ما به احتمال زیاد برای تغییر شکلهای قابل توجهی از قبیل صوتی یا تصویری کاملاً مصنوعی یا محتوای آموزش داده شده (با برچسب و مرتب سازی مجدد ، کاهش سرعت) اقدام به تغییر (برچسب گذاری یا حذف ، همانطور که در زیر توضیح داده شده است) خواهیم کرد. معنای آن. اشکال ناخوشایند رسانه دستکاری شده ، مانند ویرایش جدا کننده ، حذف متن یا ارائه با متن کاذب ، می تواند به صورت موردی برچسب گذاری یا حذف شود.