آواز 3000 آواز با تایلر دیدار می کند ، خالق در جدیدترین پروژه DJ Critical Hype ‘ANDRE’

این احتمال وجود دارد که اگر در سال 2020 به برنامه های مخلوط یا مخلوط ها گوش می دهید ، DJ Critical Hype را می شناسید. او مرد پروژه هایی مثل The Damn است. مزمن ، Wu-Chainz ، و در جستجوی … Cole. شما احتمالاً می توانید ماهیت این پروژه ها را فقط از عناوین حدس بزنید ، اما اینها پروژه های اصلی شما نیستند که در سال 2010 به طور ناخواسته آوازها بر روی سازها سیلی بخورند. Critical Hype استاد اصلی این ترکیب است و او کارش را جدی می گیرد.

آخرین پروژه او ANDRE نام دارد ، نواری که آواز 3000 آندره را با تایلر ، تولیدات سازنده جفت می کند و او در حال کار بر روی آن است. برای 10 ماه گذشته تایلر ، خود خالق حتی برخی از ابزارهای منتشر نشده را ارسال کرد ، به پیش نمایش های قطعه عکس العمل نشان داد و پرسید که پروژه زمانی که بیش از حد انتظار به پایان رسید پروژه کجاست؟ سرانجام این کار به پایان رسید و ما امروز از ارائه آن خوشحالیم.

DJ Critical Hype در حال برنامه ریزی برای اقدامات بعدی خود برای سال 2020 است – او در حال آماده سازی آوازهای Nipsey Hussle در ضرب های 2Pac ، آوازهای Griselda در تولید Diplomats و در نظر گرفتن پروژه ای که آوازهای DaBaby را با سازهای 50 Cent مخلوط می کند. تا آن زمان ، از ANDRE لذت ببرید و مصاحبه ما را با DJ Critical Hype در زیر بخوانید.

مدت هاست که این پروژه های مشبک را می سازید. آیا هدف نهایی وجود دارد یا اینها فقط پروژه های پرشور هستند؟ – آنها قطعاً برای من پروژه های پرشوری هستند. من عاشق این ایده هستم که بتوانم آهنگی را بهم بریزم و آن را تازه و جدید بسازم ، در حالی که هنوز به غزلسرایان و تهیه کنندگان بزرگ احترام می گذارم. در مورد هدف نهایی ، یک هدف قطعی وجود ندارد ، اما من قصد دارم در آینده نزدیک یک EP موسیقی اصلی تولید کنم – که شامل برخی از تولیدات اصلی خودم خواهد بود – بنابراین این قطعاً چیزی است که من هیجان زده می کنم برای شروع کار در سال جدید من همچنین دوست دارم که یک روز کار A&R را درون یک برچسب انجام دهم – کاری که من به طور رسمی انجام نداده ام اما در گوشم با اعتماد به نفس هستم ، بنابراین می دانم که در این کار عالی خواهم بود. من دوست دارم این فرصت را داشته باشم تا درباره آن بیشتر بدانم و برای کمک به ساختن کارهای سخت تلاش کنم.

چگونه تصمیم می گیرید کدام هنرمندان و تهیه کنندگان را با هم ترکیب کنیم؟ آیا این کاملا صوتی است یا عناصر دیگری وجود دارد که شما در نظر بگیرید؟
من هنرمندان و تهیه کنندگانی را انتخاب می کنم که آنها را دوست دارم اما از نظر بصری نیز بسیار مهم است زیرا من به طور کلی می خواهم از یک جلد آلبوم کلاسیک استفاده کنم تا نه تنها مش موسیقی بلکه آثار هنری. گاهی اوقات من ایده ای خواهم داشت که از نظر صوتی پیش بینی می شود اما نمی توانم به عنوان یک پوشش هنری مناسب فکر کنم ، بنابراین آن را آزاد نمی کنم. همچنین من دوست دارم هنرمندان قدیمی و جدیدتر را برای پر کردن شکاف بین طرفداران و آموزش افراد در مورد این هنرمندان ترکیب کنم. همه طرفداران تایلر طرفداران آندره 3000 نیستند و بالعکس. همه طرفداران کندریک لامار و دکتر دره کاتالوگ دیگری ، 2 Chainz & Wu-Tang ، Drake & 9th Wonder و غیره را نمی دانند.

اینها مش های ساده ای نیستند که فقط ترکیب کنید آواز و بیت. آیا شما با ساقه های اصلی کار می کنید ، صداهای جدیدی را ایجاد می کنید ، یا چگونه می توانید تمام قطعات مورد نیاز را جدا کنید؟
متأسفانه ساقه بدست می آید. اما ، من همچنان سعی می کنم با برچسب ها و مدیریت هنرمند کار کنم تا روند کار آسان تر شود. به عنوان مثال با پروژه آندره و تایلر با استفاده از تکنیک ها و ترفندهای DIY که بیش از 10 سال و با شمارش آنها یاد گرفته ام ، از بین 34 آهنگ ، 25 مورد از آنها را ساخته ام. ضرورت باعث شد من به روش خودم به امور مسلط شوم. بعضی اوقات من سه تا چهار ساعت یا بیشتر وقت صرف می کنم تا یک آکاپلا درست کنم.

بار دیگر چند دقیقه طول می کشد ، بنابراین همیشه این روند یکسان نیست. من صداها را از نو خلق نمی کنم اما برای سازها زیاد کار می کنم و حلقه می زنم. برای ضربهای قدیمی مانند نپتون ، دکتر در ، وو تانگ ، آنها در واقع آنها را آزاد می کردند. هنگامی که من پروژه J. Cole و Neptunes را انجام دادم ، فقط شش ضربه را حلقه زدم و 20 ضرب دیگر به همراه تک آهنگ ها منتشر شد. برخورد مستقیم با برچسب ها یا مدیریت همیشه کار را آسان تر می کند. من چند ساز Wu-Tang منتشر نشده ، 2 آکاپلا Chainz از مدیریت و چند آکاپلاس J. Cole از Dreamville گرفتم.

آیا مورد خاصی وجود داشت که باعث ایجاد ترکیب تایلر و آندره شود؟
خنده دار است که گاهی اوقات چگونه کار می کند. چند سال پیش من قصد داشتم آوازهای آندره 3000 را در ضرب های Kaytranada مرور کنم ، بنابراین با مدیر Kaytranada صحبت کردم و در مورد این پروژه برچسب زدم و آنها با این کار جالب بودند اما بعد از سه تا چهار ماه کار روی آن گفتند که من را نمی خواهند برای مدتی سعی داشتم بفهمم چه کسی آواز آندره را ورق بزند زیرا او یکی از پنج خواننده برتر من است و من باید بهترین مسابقه را رقم بزنم به صورت صوتی و تصویری بعد از اینکه تایلر IGOR را رها کرد ، به این فکر افتادم و می توانم قبلاً هنر جلد را به تصویر بکشم (فریادها به یان کلارر برای انجام کارهای جلد شگفت انگیز برای آن و تمام جلدهای دیگرم). بنابراین در واقع خوشحالم که ایده اول جواب نداد زیرا فکر می کنم ایده آندره و تایلر شگفت انگیز است.

موارد دلخواه ، یا آهنگهایی که به خصوص برای شما سختی ایجاد کرده اند؟ – آهنگهای مورد علاقه در حال حاضر “Come Home” ، “Chronomentrophobia” ، “Anthem Players Anthem” هستند ، “و” ارتعاش “.

“Aquemini” واقعاً به من سخت گذشت. من تمام تلاشم را می کردم تا یک آکاپلا با کیفیت بهتر بسازم. من حتما 10 نسخه مختلف از آکاپلا را با استفاده از تکنیک های DIY ساخته ام. من هنوز از بهترین نسخه کاملاً راضی نبودم اما فکر می کنم به اندازه کافی خوب بود که بتوان از آن استفاده کرد. من عاشق شعرهای آندره در مورد آن آهنگ هستم ، بنابراین احساس کردم لازم است که در پروژه وارد شود.

همچنین ، من سعی کردم “هی یا” را وارد کنم اما به نظر من ترکیب کافی خوبی پیدا نکردم ، کمی ناامید کننده بود آیه “Royal Flush” چیزی بود که می خواستم اضافه کنم اما تایلر آنقدر ضربان نداشت که بتوانم در آن سرعت استفاده کنم. چند بیتی که امتحان کردم به اندازه کافی محکم به نظر نمی رسید. علاوه بر آلبوم ساز “Cherry Bomb” که منتشر شد ، تایلر در واقع ضرب های خود را منتشر نمی کند ، بنابراین گزینه های من محدود می شود. تایلر در تولید خود پیشرفت زیادی دارد ، بنابراین فقط شروع ضرب آهنگ خود را حلقه کنید و یک آیه آندره را روی آن قرار دهید ، معمولاً به نظر نمی رسد اگر من ساز رسمی را داشته باشم.

< strong> به طور متوسط ​​چه مدت طول می کشد تا شما یکی از این آهنگ ها را بسازید؟
پس از مراحل اولیه جمع آوری و ساخت آکاپلا و سازها ، حدود دو تا شش ساعت طول می کشد تا یک ترکیب را ضبط کنم . چیزی که من وقت بیشتری را صرف آن می کنم ، گوش دادن به آنچه ضبط کرده ام است. در اکثر مواقع من به میکس ها زیاد گوش می دهم تا مطمئن شوم پس از چند بار گوش دادن همچنان خوب به نظر می رسند. اگر هرچه بیشتر آن را می شنوم بهتر به نظر برسد ، این نشانه خوبی است. من از بسیاری از مخلوط هایم خسته شده ام و مخلوط هایی که شروع می کنم معمولاً باعث برش نمی شوند. من میکس ها را بیشتر از آنچه در واقع استفاده می کنم ضبط می کنم. من الان حدود 10 ماه روی این نوار ترکیبی کار کردم. مطمئناً چالش برانگیزترین کاری بود که من انجام داده ام اما بسیار پاداش آورتر نیز بوده است.

در ماه ژوئیه ، [تایلر ، خالق] من را در توییتر خنثی کرد و گفت ، “شخص جایی که f * ck آندره است.”

اشاره کردید که در مورد این پروژه با تایلر ارتباط برقرار کرده اید ، درست است؟ چگونه این اتفاق افتاد؟
در واقع او با من تماس گرفت ، که دیوانه است. من این جلد را در رسانه های اجتماعی خود منتشر کردم و چند قطعه کوتاه را رها کردم و حدس می زنم تایلر به نوعی در مورد آن چیزهایی شنیده باشد. در ماه ژوئیه ، او در توییتر من را از آبی خنثی کرد و گفت ، “شخص جایی که دمار از روزگارمان درآورد.” او دو ضرب منتشر نشده از IGOR برای من ارسال کرد – “WHAT’S GOOD” و “A BOY IS A GUN *” – و بسیار جالب شده است. آنقدر پیش بینی است که او با یک دی جی ارتباط برقرار کرد و عشق را نشان داد ، دی جی ها عشقی که امروز شایسته آن هستیم را کسب نمی کنند. هنوز ذهنم را به باد می دهد که من با او صحبت کرده ام. من می دانم که او احتمالاً به عنوان لعنتی مشغول است بنابراین من واقعاً قدردانی می کنم که چقدر مفید بوده است

آیا او پس از شنیدن آن بازخورد مستقیمی داده است؟
من قطعه هایی را که 13 مفصل از پروژه فاصله داشتند و حدود 40 ثانیه از هر آهنگ بود برای او ارسال کردم. بعد از اینکه او گوش داد ، مرا برگرداند و گفت “واو”. این یک پاسخ کوتاه و شیرین بود اما شنیدن بازخورد مثبت از چنین تهیه کننده شگفت انگیزی باورنکردنی بود. من عاشق تایلر به عنوان یک هنرمند / تهیه کننده هستم.

در گذشته ، آیا هنرمندان یا تهیه کننده های دیگری نیز وجود داشته اید که از آواز یا تولیدشان استفاده کرده باشید که پاسخ داده یا کارهای شما را به اشتراک گذاشته باشند؟
بله ، 2 Chainz مرا در یک پست فریاد زد و گفت که او با Wu-Chainz لعنتی می کند ، Wonder 9th Drake و 9th پروژه را ارسال کرد و گفت که این پیش بینی است. ابراهیم و دریمویل عشق نشان دادند و نوار ترکیبی J. Cole و The Neptunes را منتشر کردند. ابراهیم به من گفت J. Cole قطعه هایی را که برایش فرستادم دوست داشت و چراغ سبز را برای ارسال برخی از acapellas استودیوی خود روشن کرد. بنابراین در چند پروژه اخیر که من کنار گذاشته ام ، قطعاً هنرمندان از من حمایت کرده اند که برای من معنی زیادی دارد.

با افزایش پخش جریانی ، اکثر تولیدکنندگان از شر مشک صرف نظر کردند زیرا شما می توانید توزیع به DSP ها نیست. چرا با آن گیر کرده اید؟ آیا شما تولید اصلی هم می کنید؟
تولید اصلی قطعاً همان چیزی است که قصد دارم در آینده نزدیک بیشتر روی آن تمرکز کنم – فکر می کنم این مرحله بعدی طبیعی برای هل دادن موسیقی به خودم باشد و چیزی است که در آن با آن سر و کار دارم گذشته.

درمورد اینکه چرا با آن گیر افتاده ام – صادقانه بگویم که این کار را بیشتر برای عشق انجام می دهم ، من واقعاً لذت می برم از ایجاد مخلوط و مخلوط کردن و لذت بردن از این کار برای مدت طولانی در این مرحله احساس کردم نفس کشیدن برای من طبیعی است. من فکر می کنم که امروز مش برای خالی کردن یک خلاoid است بنابراین من خوشحالم که تنها کسی هستم که آنها را رها می کند ، زیرا مردم واقعاً شنیدن آنها را دوست دارند. اما من دوست دارم دی جی های دیگه ای که مخلوط و مشاپ انجام میدن رو ببینم چون من هم خیلی طرفدار اونها هستم. با وجود اینکه موسیقی بلافاصله در نوک انگشتان مصرف کنندگان موسیقی است ، نوعی نسخه منحصر به فرد و منحصر به فرد ایجاد می کند که می توانم آن را منتشر کنم که هیچ کس دیگری ندارد.

Andre x Tyler
جلد توسط ایان کلارر