Tory Lanez “Daystar” بیش از آلبوم وحشتناک

بدتر است

حادثه تیراندازی که ادعا می شود شامل Tory Lanez و Megan Thee Stallion است لحظه ای بی سابقه در تاریخ رپ است. اکنون ، توری تصمیم گرفته است تا با آلبوم غافلگیرکننده Daystar خود ، یک پروژه بیش از حد تحقیرآمیز برای ارزیابی در هر مقیاس موسیقی ، بیشتر در غرق شدن فرو رود.

صادقانه بگویم ، صداگذاری مهم نیست. شعر “Megan people tryna frame me for a shootin” او در عنوان “Money Over Fallout” با عنوان گویای “Money Over Fallouts” به اندازه کافی برای افرادی که می خواستند بدانند که وی چه چیزی راجع به خشونت مورد ادعا دارد ، کافی بود. اما بعد او ادامه داد. این پروژه نمایشی از منیت مردانه است ، زیرا او از مسئولیت پذیری کم می کند ، کایلی جنر را درگیر خود می کند و چندین شخص مشهور را به دلیل اعتقاد به ادعاهای مگان مبنی بر اصابت گلوله منفی می کند.

توری می گوید که هنوز احساساتی نسبت به مگان دارد ، اما اگر او واقعاً به او اهمیت می داد ، کل پروژه ای را که سعی در بدست آوردن ضربه از آسیب های او داشت ، آزاد نمی کرد. اول ، او س ifال کرد که آیا او واقعاً مورد اصابت گلوله قرار گرفته است یا خیر ، و پرسید ، “چگونه لعنتی در پای شما شلیک می شود ، هیچ استخوان یا تاندون نمی زند؟” او بعداً با طرح این سوال در تضاد بود که “اگر از پشت شلیک شدی ، چگونه می توانی من را شناسایی کنی؟” توری دو ماه وقت داشت تا “داستان خود را درست کند” ، اما به جای ابراز پاسخگویی ، پشیمانی یا همدلی ، بزرگترین نمایشگاه قربانیان هیپ هاپ است.

در زمانی که مردم ، به ویژه زنان سیاه پوست ، هنوز آسیب دیده اند که هیئت منصفه اعظم لوئیزویل احساس نمی کرد پلیس برونا تیلور را می کشد یک جرم است ، Tory Lanez یک تیراندازی 17 قطاری را منتشر کرد که از درد مگان بهره برداری می کرد ، همه به امید نجات شغلی اش و جلب لطف مردانی که به اندازه او شکننده هستند. بر اساس وضعیت پروژه در بالای نمودارهای iTunes و آزار و اذیت موجود در نظرات اینستاگرام مگان ، به نظر می رسد که وی تعداد کافی از آنها را پیدا کرده تا داستان خود را باور کند. این شرایط کیفرخواست دیگری است که پیرامون مردسالاری مطرح شده است.

وجه مشترک بسیاری از سو ab استفاده های سرگرمی های مرد سیاه پوست این است که قربانیان آنها زنان و دختران سیاه پوست هستند. اما بیشتر این مردان هنوز شغلی ندارند ، بخشی از این دلیل است که آنها می توانند خود را با چهره های دلسوزانه از زن ستیزها سازند. کریس براون هنگام ادای احترام به مایکل جکسون گریه کرد و همه افرادی که به درد ریحانا اهمیت نمی دادند بخشیده شد. R. Kelly یک مسیر دزدگیر 19 دقیقه ای را رها کرد که در آن بی سوادی و “افسانه شکستن الاغ” را پذیرفت و همدردی کرد.

توری ، مانند همه ما ، مردان سرگرمی را دیده است كه به طور سیستماتیک از پاسخگویی كنار می روند و شغل خود را حفظ می كنند. او واکنش های نفی کننده در مورد پذیرش اشک آور زنان سیاه پوست را مشاهده کرده است ، با گفته های بدخواهانه مانند “ما خواهیم دید که چگونه واقعیت ها بازی می کنند” و “یک داستان دو طرف دارد”. او دید طرفداران ادعا می کنند که می توانند به نوعی موسیقی جنسی R. Kelly را از سو abuse استفاده جنسی او جدا کنند و حمله کریس براون به ریحانا را به طرز ناراحت کننده ای به “ارتش کریس براون” در مقابل “نیروی دریایی ریحانا” تبدیل کرد. او فقط طالب را دید کولی هفته ها آزار و اذیت یک زن سیاه پوست را افزایش داد و باعث افزایش حمایت های Patreon شد.

اکثر مردم فکر می کردند “توری تمام شد” پس از آن بلافاصله پس از تیراندازی ، اما افراد بدبین بیش از حد زیادی برای این کار وجود داشتند مورد باشد ابتدا مردان تیراندازی را به سخره گرفتند ، سپس مقصر بودن مگان را زیر سال بردند ، سپس بهبودی وی را زیر سال بردند ، در حالی که اعتراف وی به اینکه “احساس محافظت نمی کند” را نادیده گرفتند. در یک جهان مردسالار ، “او گفت-او گفت” همیشه سود این شک را به مرد می دهد. بنابراین ، مانند یک وکیل مدافع لزج ، توری سعی کرد تا از این واقعیت استفاده کند و شک و تردید را به شیوه دستکاری ایجاد کند.

توری از دروازه شلیک به پروژه بیرون زد و مگان را به دروغ گفتن در مورد تیراندازی و قافیه سازی متهم کرد ” اگر شورتي جيگا را بشناسد لعنتي نمي كنم “تا خودش را به عنوان هدف يك كارزار لجن نشان دهد. او همچنین افرادی را که او را محکوم کردند ، از جمله زنان دیگری مانند Dream Doll و Asian Doll ، به همراه JR Smith و Chance The Rapper به کار گرفت. به نظر می رسد حتی اگر توری در واقع به مگان شلیک نمی کرد ، می فهمید که چرا مردم او را نکوهش می کنند. اما در عوض ، او به همه آنها شلیک کرد و خود را قربانی شرایط کرد.

گویا توری لانز دو ماه گذشته را با خواندن آنچه مردان سیاه پوست در رسانه های اجتماعی می خواندند گذراند و تصمیم گرفت که همه اینها را در همبستگی مردانه به آنها بازگرداند. اکنون ، آنها در نظرات اینستاگرام مگان با استناد به خطوط Tory و حدس و گمان ، “هنگامی که Tory توضیح داد ، شما توضیحاتی برای انجام این کار دارید.” اما مگان قبلاً خودش را توضیح داده است. افرادی که به او حمله می کنند می خواهند او پاسخ دهد تا بتوانند به جای پذیرفتن تنها سه مورد مهم ، کلمه او را بچرخانند و به او بکشند: “توری مرا شلیک کرد”.

این شرایط فقط در مورد توری لانز نیست ، یا حتی صنعت موسیقی. این در مورد به هم پیوستگی مرد سالاری و سرمایه داری است. این سیستم ها همان چیزی است که به یک متجاوز ادعا می شود قربانی دلسوز شود و از درد مگان در سیستم عامل های جریان بهره برداری می کند تا او و شرکت های بزرگ (از جمله مدیریت Roc Nation او) بتوانند از این طریق درآمد کسب کنند.

ترومای سیاه پوستان صنعتی شده است. ما می میریم و عدالت نمی گیریم ، اما مستند می گیریم. اکنون ، زنان سیاه پوست در حالی که سعی در بهبودی دارند ، مورد اصابت گلوله قرار می گیرند و آلبوم های انکار را دریافت می کنند. Daystar مظهر بد اخلاقی سرمایه داری است. به همین دلیل است که زنان سیاه پوست خواستار برچیدن ساختارهای اجتماعی موجود و تصور دنیای جدید برای خلاص شدن از پویایی قدرت هستند که امکان نمایش های ناخوشایند و استثماری از این قبیل را فراهم می آورد.

همچنین

را نیز تماشا کنید