Yungeen Ace آهنگ جدید “کنار کشیدن از زندگی” را به اشتراک می گذارد

یونجین آس تعجب خود را کاهش داده است آهنگ “برداشتن از زندگی.” در این آهنگ ، آس در مورد گناهی که به دلیل زنده بودن و آزاد بودن احساس می کند در حالی که دوستانش از دنیا رفته اند یا زندانی شده اند ، صحبت می کند.

جدیدترین میکسپیپ Ace Don Dada در ماه ژوئن از طریق گروه موسیقی Cinematic وارد شد که شامل تک آهنگ ها “بازیابی” ، “باند کشش” ، “دون دادا” ، “400 عکس” ، “قلب شکسته” و “من یکی هستم”. آلبوم قبلی او ، Step Harder 2019 ، در 81 در Billboard 200 حضور داشت و با حضور در Lil Durk ، Boosie ، Blac Youngsta ، Stunna 4 Vegas ، Dej Loaf و No Cap به عنوان مهمان ظاهر شد.

در مارس 2018 ، یونجین آس شروع به نوشتن و ضبط آهنگهای انفرادی کرد و اولین آهنگ خود را با نام “بدون شاهد” به همراه تعداد کمی از تک آهنگ در همان سال منتشر کرد. بعداً در سال 2018 ، او با کمپلکس در مورد حمله تیراندازی با رانندگی صحبت کرد که هنگام ترک شام در جکسونویل زنده ماند. آس از زخمهای متعدد ناشی از اصابت گلوله جان سالم به در برد اما متأسفانه تنها کسی بود که از گروه همکارانش زنده بود و آن را از درگیری نجات داد ، که شامل برادرش ، Trevon Bullard و دوستانش رویال اسمیت ، جونیور و جرکوبی گروو نیز شد. >

به “برداشتن از زندگی” در بالا گوش دهید.