بهترین موسیقی جدید این هفته: ASAP Ferg، Polo G، Lil Wayne، and More

تعداد زیادی موسیقی جدید برای شروع پاییز وجود دارد. پس از رها کردن دومین آلبوم استودیویی خود در اوایل سال جاری ، Polo G با ضبط جدیدی با نام “اپیدمیک” بازگشت. لیل وین با یک آهنگ برجسته “Life of Mr. Carter” که در نسخه لوکس Tha Carter V. ظاهر می شود ، طرفداران خود را تغذیه می کند. ASAP Ferg فقط Floor Seats II را رها کرد ، از جمله آهنگ منفی “Marilyn Manson” ، که شامل ویژگی های خود هنرمند هوی متال. بهترین موسیقی جدید این هفته همچنین شامل آهنگ هایی از تراویس اسکات ، اکشن برونسون ، YG و موارد دیگر است.

بهترین موسیقی های جدید را بررسی کنید. و با دنبال کردن لیست پخش ما در Spotify در اینجا ، از آخرین نسخه ها مطلع باشید.

Polo G ، “اپیدمیک”

Polo G با “اپیدمیک” بازگشت ، یک رکورد روح انگیز که تازه کار شیکاگو را با استفاده از جریان های ملودیک و آواز تنظیم خودکار برای خطاب به دوستان افتاده خود پیدا می کند ، خشونت و روابط خراب. او تف می کند: “من خیلی از خداحافظی و R.I.P. / در سنگرهای یلین” ، “باند باند” ، آنچه که من خونریزی می کنم را بهم پیوند می دهد / ادعا نمی کنم که اوپ هستم ، باعث می شود شگفت زده ها از آن بیماری بمیرند. ” این پیغام پیامی مشابه کارهای قبلی او دارد ، اما به نظر می رسد پولو در تحویل وی واضح تر و پر دردسر است. “اپیدمیک” اولین تک آهنگ خواننده رپ پس از انتشار آلبوم دوم دانشجویی او ، The GOAT است.

لیل وین ، “زندگی آقای کارتر”

یک سال پس از اینکه لیل وین Tha را آزاد کرد Carter V ، پیشکسوت رپ با نسخه لوکس بازگشت. در “زندگی آقای کارتر” ، تونچی از کلمه کلیدی تیز و تیز استفاده می کند که به خاطر آن شهرت دارد ، در مورد زندان ، روابط گذشته و به طور کلی زندگی. او تمام تجربیات گذشته خود را مدیون نگاه سختگیرانه خود می داند. “زندگی آقای کارتر سخت تر است؟” او در طول پرونده س questionsال می کند. “زندگی آقای کارتر” برجسته ترین آهنگ های جدیدی است که به نسخه لوکس Tha Carter V اضافه شده است.

ASAP Ferg f / Marilyn Manson، “Marilyn Manson”

“Marilyn Manson” یک آهنگ شیطانی است که ASAP Ferg را به ادای احترام به همکار هوی متال خود می یابد. از این پرش ، فرگ با رپ های تهدیدآمیز شروع به کار می کند و خودش را با مانسون مقایسه می کند. او بیش از افتخار C.N.O.T.E رپ زد: “یک nigga را مانند تامپون خونین بگذار ، دیوانه مانند مریلین منسون”. تولید فرگ همچنین شعرهای ستیزانه ای راجع به اتومبیل های طراح و جواهرات می پاشد ، در حالی که مریلین منسون خود را به تخمگذار ادلیب های یک حلقه در پس زمینه سپرده است. “Marilyn Manson” اولین تک آهنگ از آخرین آلبوم Ferg ، Floor Seats II است.

YG ، “Out at Bail”

“Out On Bail” یک آهنگ جدید موج دار از YG است. در مسیر ، YG به نظر می رسد پارانوئید است زیرا دشمنان در تلاشند تا او را خاتمه دهند. او گفت: “من با وثیقه بیرون ام ، آنها سعی می کنند مادران مادر من را بدست آورند / اما من نمی گویم ، بنابراین با گذشت مدتی آنها سعی می کنند من را بزنند” ، او بیش از تولید ساده رپ می کند. او همچنین فراز و نشیب را که در زندگی خود تجربه کرده است لمس می کند و می گوید: “زندگی من قطار باشد ، قطبی / مثل یک غلتک بالا و پایین شود.” “Out On Bail” قرار است در آلبوم آینده YG ، MY LIFE 4HUNNID ، که در تاریخ 2 اکتبر منتشر می شود ، ظاهر شود.

Travis Scott f / Young Thug & MIA، “Franchise”

تراویس اسکات پس از ایجاد عنوان اصلی برای همکاری بی سابقه خود با مک دونالد در اوایل این ماه ، به موسیقی بازگشت. “Franchise” یک همکاری مبهم است که تراو را با همکار مکرر ، Young Thug و همچنین M.I.A. در پیست ، خواننده رپ هوستون به Dem Franchize Boyz عشق می ورزد ، و در سال 2004 آهنگ “White Tee” خود را با همخوانی در میان گروه های موسیقی کر. در جای دیگر ، Thugger آیه ای ضربان دار درباره پرواز با هواپیماهای شخصی به فرانسه ، پاپ اسموک و موارد دیگر ارائه می دهد. MIA ، که در چند سال گذشته در چرخه موسیقی غایب بوده است ، با یک آیه انرژی بالا پایان می یابد.

Swae Lee ، “Dance Like No One’s Watching”

“Dance Like Nobody’s Watching” یک رکورد رقصی با صدای بیس پررونق و تأثیرات تله ای دیگر است. این آهنگ که در ابتدا در جریان اجرای زنده Swae’s Rolling Loud 2020 پخش شد ، در غزل آن ساده است ، اما ایجاد شور و نشاط می کند که احتمالاً جمعیت را به سمت صحنه رقص می کشاند. او می خواند: “مثل هیچ کس مراقب رقص نیست / من به کسی غیر سمی احتیاج دارم”. انتظار می رود “Dance Like No One’s Watching” در آلبوم آینده Swae Lee باشد که قرار است در پاییز امسال برگزار شود.

Spillage Village f / Ant Clemons، “Baptize”

Spillage Village یک گروه فوق العاده است که از EarthGang ، JID ، 6lack و غیره تشکیل شده است. در “Baptize” ، JID ، EarthGang و Ant Clemons با هم متحد می شوند تا به خشونت پلیس ، نژادپرستی سیستمی و مذهب بپردازند. جانی ونوس از EarthGang گفت: “پلیس ، آنها مرا کتک زدند ، ما به همان خیابانها حمله می کنیم / ما به همان بلوک حمله می کنیم ، تا زمانی که آزاد نشویم متوقف نخواهیم شد.” اگرچه این رکورد با پیام های سیاسی پر شده است ، اما هنوز هم یک آهنگ ساده است که می توان آن را در خط مقدم جبهه یا در آسایش منزل خود پخش کرد. “Baptize” در اولین آلبوم Spillgeion Spillage Village ظاهر می شود.

اکشن برونسون ، “سرجیو”

“سرجیو” یک رپ کلاسیک رپ است و دارای حال و هوای باشکوه است. در این مسیر ، اکشن برونسون کلمات کلیدی شوخ را با حکایات غنی مخلوط می کند. این رکوردی است که انتظار دارید در یک روز بادآمد تابستان هنگام گشت و گذار در اتومبیل لوکس و پرنعمت آن را بشنوید. او درباره تولید کیمیاگر رپ می گوید: “احساس تنها خوب چیزی است که من می دانم.” “Sergio” در آلبوم جدید Action Bronson ، فقط برای دلفین ها ظاهر می شود.

$ نه ، “انتقام”

“انتقام” یک رکورد uptempo از $ not است که رپ را پیدا می کند با نقص او همراه است. او با جریان ملودی تف می کند: “گاهی اوقات ، من واقعاً می توانم گول بزنم و چیزهای زیادی برای گفتن نیستم ، اما” سلام خداحافظ “. او همچنین به طبیعت بی پروای خود ، و چگونگی این مسئله که اغلب او را به دردسر می اندازد ، می پردازد. فرض بر این است که “انتقام” در آلبوم آینده $ not ، Beautiful Havoc ظاهر خواهد شد ، که به عنوان دنباله ای برای فاجعه سال 2020 عمل خواهد کرد. موسیقی فیلم توسط کول بنت فیلمبرداری شده است.

دلیل س / وینس استپلز ، “سس”

“سس” با لحنی غم انگیز شروع می شود ، اما هرچه پیشرفت می کند ، به زودی متوجه خواهید شد در واقع این یک رکورد ضعیف است که می بیند Reason و Vince Staples انعطاف پذیر هستند و به شهرت می رسند. “من فقط می چکم ، من سس گرفتم ، من فقط می چکیدم ، من سس گرفتم / اگر او غوطه ور شود ، آن از دست دادن عوضی ، من سفر نمی کنم ، من یک رئیس هستم ،” Reason rar on the choror. وینس بعداً در رپ زدن در مورد تورهای فروخته شده و بازرگانی خود با زنجیرهایی روبرو شد. در این موزیک ویدیو همراه ، در مورد خشونت پلیس نیز اظهار نظر شده است.

همچنین

را نیز تماشا کنید