اینها مدلهایی هستند که Drake در Nike Merchant منتشرشده

ارائه می دهد -victoria-lejonhjarta-twins-featured-on-drake-nike-merch “class =” ff-og-image-inserted “>

از زمان اعلام انتشار آلبوم Certified Lover Boy ، دریک به اینستاگرام رفته است تا تجار رسمی پروژه با مارک نایک را تحریک کند. . پیش بینی می شود این مجموعه شامل کلاه ، جوراب ، ژاکت بمب افکن لحافی و دسته ای از گرافیک باشد. یکی از آنها دو زن را نشان می دهد که طرفداران دریک با آنها کاملاً آشنا هستند.

ویدئویی که در شبکه های اجتماعی دریز به اشتراک گذاشته شده سه راهی با تصویری از الیزابت و ویکتوریا لژونهاارتا را نشان می دهد – دوقلوهای سوئدی که به طور مداوم با Drake کار می کردند به عنوان دوران نمایش ها این مدل ها در تصویر 2016 “لطفاً مرا ببخشید” ظاهر شدند ، در آلبوم “Views” به نمایش در آمدند ، در ویدیوی “Nice for What” 2018 ظاهر شدند و قطعاتی از مجموعه OVO او را مدل کردند.

در درزی ، 2015 ، فاش کرد که یک خال کوبی کرده است که روی آن نوشته شده بود “Oktober Lejonhjärta” ، که به معنی “شیرمهر اکتبر” است. کمی بعد الیزابت و ویکتوریا از این مرکب در اینستاگرام استفاده کردند و ادعا کردند که آنها “شخص کانادایی را مست کردند و او را به نام ما خال کوبی کردند.” آنها بعداً روشن کردند که قسمت “مست” فقط یک شوخی بود ، اما گفت که آنها با انتخاب خال کوبی دریک متشکر شده اند.

“این واقعیت که رسانه های سوئدی در مورد ماجراجویی ما در مورد او مستهجن شدند ، به ما یاد داد که هر دو حتی واضح ترین کنایه ها را می فهمند ، “این دوقلوها در سال 2016 به مجله W گفتند.” ما پس از آن کاملاً گوشه گیر ماندیم. اما این چیزی است که همیشه یک خاطره بسیار خوب و عمدتا یک افتخار خواهد بود! “

نزدیکی توسط چندین پیام تولد که دریک از طریق اینستاگرام به دوقلوها ارسال می کند ، تأکید می شود. وی در یک پست از الیزابت و ویکتوریا به عنوان “مهربانترین و زیبا ترین فرشته های قدم زدن در این کره خاکی” یاد کرد. در دیگری ، وی اظهار داشت که از ملاقات دوقلوها قدردان است.

علاوه بر کار با Drake ، الیزابت و ویکتوریا تعدادی مارک و نشریه معروف را از جمله Vogue ، Chanel مدل سازی کرده اند. ، Calvin Klein ، H&M ، Volvo و Nike. >

همچنین