کورتز برایانت می گوید دریک و لیل وین در مورد انجام یک تور مشترک

صحبت کرده اند / wayne-drake-part-two-tour “class =” ff-og-image-inserted “>

دریک بدون شک یکی از بزرگترین ستارگان جهان است. گرچه جذابیت بین المللی وی طبیعی به نظر می رسد ، مدیر سابق دریک ، کورتز “تز” برایانت ، توضیح داد که در واقع برنامه ای برای تبدیل Drizzy به یک سوپراستار جهانی وجود دارد.

Tez برای یک اپیزود از هنر واقعیات برایان “B.Dot” Miller پرش کرد. در طول مکالمه آنها ، تز به B.Dot می گوید که تور Drake vs. Lil Wayne در سال 2014 تور مورد علاقه وی برای کمک به گردهمایی بود. دریک و لیل وین – به همراه نیکی میناج – کمک کردند تا پایه و اساسی برای یک دوره جدید هیپ هاپ ایجاد شود. Drizzy و Tunechi با شرکت در تور مشترک عنوان اصلی خود این جشن را جشن گرفتند. از آن زمان ، صحبت هایی در مورد وین و دریک وجود دارد که دوباره با هم در جاده حرکت می کنند که تز گفت که دوست دارد این اتفاق را ببیند.

“تور مورد علاقه من از همه آنها این تور دریک در مقابل لیل وین بود” ، تئز در حدود 15 دقیقه مصاحبه گفت. “در آن زمان بود که دریک به عنوان یک هنرمند وارد شده بود. با دیدن او از ابتدا و به عنوان یک سوپراستار خودش و مربی و مربی روی صحنه.” وقتی B. Dot پیشنهاد کرد که آنها باید یک تور دیگر انجام دهند ، Tez موافقت کرد. “و آنها در این باره صحبت کردند. من فکر می کنم که ما باید دوباره این کار را انجام دهیم.”

“تز” در حدود علامت 24 دقیقه ای مصاحبه گفت: “وقتی Drake آمد ، ما فرمول را می دانستیم. ما می دانستیم كه در آمریکا تبلیغ می كردیم و باید در اروپا نیز تبلیغ كنیم.” “ما هر دو مکان را تبلیغ می کردیم تا وی بتواند همزمان آمریکا و اروپا را بسازد. ما برای همه اینها یک رویکرد کلی داشتیم.”

تز به میلر گفت که این فرمول ایجاد شده است کاری که لیل وین انجام داده است. وین از سالهای نوجوانی در آمریکا ستاره بوده است ، اما وقتی ویزی می خواست از موفقیت منطقه ای / ملی خود عبور کند ، آنها مجبور شدند تازه در اروپا شروع کنند. وقتی صحبت از دریک شد ، یانگ مانی تصمیم گرفت با رفتن به یک باره به دنبال هر دو بازار ، دو پرنده را با یک سنگ بکشد.

در حالی که وین در حال ساخت پایگاه بین المللی خود بود ، او همچنین امیدوار بود که گام بعدی را در حرفه خود بردارد. هنگامی که یانگ مانی در مجموع تصمیم گرفت برای تبدیل شدن به ستاره ای که امروز ویزی است ، نکته ای را در کار وین برای میلر تعریف کند.

تز یادآوری کرد که یانگ مانی به نام خود عمل می کرد و به دنبال بزرگترین کیف های ممکن بود. اما این امر معمولاً منجر به حضور در باشگاه ها و مکان هایی می شود که برند وین را گسترش نمی دهند. بنابراین ، آنها تصمیم گرفتند که به عنوان اقدامی آغازین با کریس براون و ن یو به تور بروند.

تز گفت: “ما برای 15 دقیقه شبانه 10 هزار دلار درآمد کسب می کردیم.” “ما از 50-75،000 دلار در شب به 10،000 دلار در شب رسیدیم … از آن زمان قبل از Tha Carter III یک تور کوچک House of Blues انجام دادیم – ما آن را ساختیم. اما ، در آن زمان ما مخاطبینی را که قبلاً او را دیده ام … همه این موارد دستورالعمل موفقیت هنگام آمدن Tha Carter III بود. “