به میدان می روند / gladys-knight-patti-labelle-verzuz “class =” ff-og-image-inserted “>

مادرخوانده روح و ملکه روح در حال آماده شدن برای یک نبرد دوستانه هستند.

حدود دو هفته بعد از مونیکا و برندی رکورد شکنی جریان Verzuz ، اعلام شد که پتی لابل و گلدیس نایت در قسمت بعدی ضربه به ضربه خواهند خورد. Verzuz روز سه شنبه این رویداد را از طریق اینستاگرام تأیید کرد و اظهار داشت که نبرد در ساعت 8 شب به صورت مستقیم ادامه خواهد یافت. ET Sunday از The Fillmore در فیلادلفیا.

“آگهی های کلیسا را ​​همه روز یکشنبه بگذارید و به ماجراهای همه امور بپردازید” عنوان تبلیغات را نوشت. “همه شما باید بهترین لباسهای روز یکشنبه را برای این لباس بپوشانیم.”

نایت همچنین پوستر تبلیغاتی را در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت و به طرفداران خود گفت که جنگ “یکی از آنهاست”.

افسانه های روح فعالیت موسیقی خود را از دهه 60 و هنگامی که هر یک به فعالیت های گروهی پیوستند آغاز کردند. آنها سرانجام در دهه بعد تک نفره می شوند و اولین آلبوم های خود را منتشر می کنند. نایت و لابل از آن زمان تعداد زیادی آهنگ ، آلبوم برتر جدول و جوایز برجسته از جمله گرمی ، جوایز موسیقی Soul Train و جوایز تصویر NAACP به دست آورده اند.

You missed

جی آر اسمیت پاسخ داد که توری لانز در “Daystar” او را رد می کند: ، w_1200 / fl_lossy ، pg_1 / kuifdih33og2j2hs9th6 / jr-smith-tory “class =” ff-og-image-inserted “> به دنبال انتشار غافلگیرانه و ناخواسته رکورد جدید Tory Lanez در شب گذشته ، جی آر اس اسمیت به دیسی که به او ارسال شده پاسخ داده است آلبوم. اکران جدید Tory ، DAYSTAR ، او را مستقیماً بنام ناموپ اسمیت در قطعه “متاسفم اما من مجبور شدم …” ، که روی آن رپ می کند ، می بیند ، “JR Smith، the pot is piss / و تو آخرین گربه ای هستی که باید در مورد عکسهایی صحبت کنی / “باعث عملکرد و درصد تو ، بازیکن / رولین” ، نیمکتهای خسته کننده ، n *** a ، من از سنگرها هستم ، n *** a / You نوع خرید یک جوجه هشتاد ساله و بله هنوز یک سانتی متر از او نمی گذرد. ​​” قبل از انتشار DAYSTAR ، اسمیت وحشتناک ctly توری لانز را به دلیل نقش مشکوک در حادثه مگان صدا کرد. “این دلقک به یک زن شلیک می کند که همه او را مثل موسیقی خوب گوش می دهد!” او نوشت. “Tftorylanez به شما صوتی [شکلک دلقک] مستقیم [شکلک دستگاه فکس] بگویید چه کسی خط من را بزند هرچه باشد!” در پستی در استوری اینستاگرام خود ، جی آر اسمیت بار دیگر تماس گرفته بیرون Tory. وی نوشت: “امروز هم وقت گرفتم! [ایموجی با خنده]” “او حتی 30 سال هم در جایگاه پسر بچه نیست. … بله با اسلحه به یک زن همه انواع [شکلک دلقک] بسپار.” شایان ذکر است که در گزارش دستگیری توری لانز قد وی 5’3 “ذکر شده است ، در حالی که J.R. اسمیت 6’6” است. این موضوعی است که توری نیز در پروژه جدید در قطعه “Money Over Fallout” به آن پرداخته ، جایی که او رپ می کند ، “اوه ، حالا من 5’3 هستم”؟ / N *** به گفته “من یک خپله هستم / اما lil ‘bitch I’m 5’7 “، money on me side-steppin’.” ثبت نام برای خبرنامه پیچیده برای اخبار ، حوادث و داستانهای منحصر به فرد. داستانهای مرتبط همچنین تماشا کنید به اشتراک گذاشتن این داستان