داستان پشت موسیقی از Sneakerheads،

عنصر

< div class = "Article__copy clearfix">

در تابستان سال 2019 ، Haim Mazar آهنگساز موسیقی خود را در اتاقی با کارگردان مشهور دیو مایرز یافت.

“عجیب تر کن” ، میرز مدام به او می گفت ، ” مشاوره دادن در مورد چگونگی ایجاد نمره تلویزیونی که حساسیت هیپ هاپ را با لحنی کمدی جفت و جور کند.

در آن زمان ، مازار در حالی که خودش را در نقش خود به عنوان موسیقی غرق می کرد ، در حال تکرار گوش دادن به ASTROWORLD تراویس اسکات بود. آهنگساز سری جدید کمپانی Complex در سری Netflix به کارگردانی دیو میرز ، Sneakerheads ، نمایشی درباره یک آدم دزدکی دزد سابق که به بازی بازگردانده می شود. و به عنوان یکی از طرفداران قدیمی موسیقی فیلم های Meyers برای هنرمندانی مانند کندریک لامار و میسی الیوت ، مازار اعتراف می کند که در ابتدا از همکاری جدیدش کمی ترسیده است.

مازار با اشاره به اینکه مایرز در حال کار بر روی موزیک ویدئو “عالی ترین” بود ، “به یاد دارم که آنجا نشسته بودم و دیو مانند اوه ، یک ثانیه ، تراویس [اسکات] مرا صدا می کند.” در اتاق »آن تابستان. “و من مانند ،” اوه خدای من. “این کمی دلهره آور بود. اما او خیلی پسر ناز است و در نهایت کار با او خیلی راحت بود. “

اگر قرار است در مورد فرهنگ کفش ورزشی یک نمایش بسازید ، باید موسیقی را به درستی انجام دهید و تهیه کنندگان Sneakerheads اطمینان حاصل کردند که تیم مناسبی را برای ایجاد موسیقی متن معتبر برای این مجموعه در اختیار دارند. علاوه بر تخصص امتیازدهی فیلم از مزار ، سرپرست موسیقی باسابقه اندی راس برای کمک به انتخاب آهنگهایی که با انرژی نمایش مطابقت دارند ، آورده شد. چاپو ، طرحی را برای ساخت موسیقی متن فیلم Sneakerheads پیرامون موسیقی هیپ هاپ از استعدادهای در حال ظهور ابداع کرد. وی خاطرنشان كرد: “ما بسیاری از هنرمندان ناشناخته و آینده دار را پیدا كردیم كه برای من یك رویا به حقیقت می پیوندد.”

توصیف لحن Sneakerheads به عنوان “ناامیدانه خوش بینانه” ، راس می گوید با شبکه ای از همکاران جهان برای موسیقی زیر رادار که می تواند به زنده شدن نمایش خلق شده توسط جی لونگینو کمک کند. آنچه که آنها یافتند سنگهای قیمتی پنهان مانند کفش ورزشی محور Essentrick است که “اولین Vibes” است ، اولین چیزی که در ثانیه های ابتدایی برنامه می شنوید.

یکی دیگر از لحظات برجسته موسیقی ، آهنگی به نام “من نیاز دارم” یک کوپه “از آناناس رپ متولد نیوجرسی CITI ، که همچنین در این نمایش نقش بازیگری دارد.

” تیم Sneakerheads پس از شنیدن “I need a Coupe” تماس برقرار کرد و مرا برای شرکت در آن پرواز داد. “، آناناس CITI به مجتمع می گوید. وی گفت: “پس از شنیدن مفهوم موجود در پشت برنامه ، این هیچ ایده ای نبود. من عاشق کفش های کتانی هستم و فرصتی برای مهارت های بازیگری خود پیدا نمی کنم. ” او اضافه می کند ، “از نظر من ، Sneakerheads به معنای تعقیب رویاهای شما به هر طریق لازم است – ریسک کردن و جهش ایمان. اگرچه من خودم هرگز کفش شلوغ نکرده ام ، ذهنیت هوستر جهانی است. “من به کوپه احتیاج دارم” بیانگر موفقیت شماست و فکر می کنم این مفاهیم دست به دست هم می دهند. “I Need A Coupe” کاملا مناسب بود. “

“یادم هست که آنجا نشسته بودم و دیو مثل این بود ،” اوه ، یک ثانیه ، تراویس اسکات با من تماس می گیرد. “- هایم مزار

بالاترین آهنگ در Sneakerheads “The Man” آلوئه بلاک است که در قسمت 1 نقش اساسی دارد ، اما بقیه موسیقی متن به عنوان یک ابزار کشف موسیقی دو برابر می شود. راس با اشاره به اینکه قرار گرفتن در این نمایشگاه به عنوان ابزاری برای بازاریابی هنرمندان در حال ظهور عمل می کند ، راس می گوید که با برخی از آنها کار کرده است تا مطمئن شود که آنها برای استفاده مناسب از نوردهی تنظیم شده اند.

“من راس می گوید: “ما با هنرمندان تماس گرفته ام تا بگوییم ،” سلام ، من در مورد آهنگ شما پیام می گیرم. ” “هیچ کس نمی تواند موسیقی شما را به صورت آنلاین پیدا کند. شما باید آن را بیرون بیاورید. “

آناناس CITI تأیید می کند:” Sneakerheads فرصت خوبی برای گوش بیشتر در گوشه من است. ” “این پیش بینی می شود که شما بخشی از چیزی باشید که واقعاً با آن ارتباط برقرار می کنید. این نمایش کاملاً منطبق با ذات من است ، بنابراین می دانم که طرفداران بیشتری را برای من ایجاد می کند تا بتوانم با آنها ارتباط برقرار کنم. ” نمره ایجاد شده توسط هایم مازار. این آهنگساز که سابقه ساخت موسیقی اصیل برای فیلم هایی مانند The Iceman را دارد ، از شانس کار در پروژه ای که بسیار نزدیک به هیپ هاپ می چرخید پرش کرد.

“با Sneakerheads ، من فرصتی برای اولین بار برای رفتن به اعماق هیپ هاپ و استفاده از حساسیت های مشابه تراویس اسکات یا مایک دین اما استفاده از آن برای به دست آوردن مواد “، مزار به مجتمع گفت. “در یک موقعیت سنتی ، من می توانم از تار ، پیانو و یک گیتار باس استفاده کنم ، اما در Sneakerheads ، از یک کلاه سلام و 808 برای انجام دقیق همان کار استفاده می کنم.”

مازار که ابتدا خود را درگیر فرهنگ نمایش می کند ، می گوید: “اولین کاری که کردم این بود که وارد Flight Club شدم و همه فروشگاه ها را زدم و به آنچه گوش می داد گوش دادم. این همیشه دام است. همیشه دهه 808 است. هر کجا که در آن خیابان قدم بزنید ، این چیزی است که می شنوید. ” وی همچنین از نزدیک عادت های موسیقی ساز تولیدکنندگان هیپ هاپ مانند مایک دین و ویزی را مورد مطالعه قرار داد. مزار می گوید: “اگر به Wheezy در ایجاد ضربه نگاه کنید ، فیلم های بسیار خوبی وجود دارد.” “در واقع می توانید او را در FL Studio ببینید که کار می کند. می توانید ببینید چه کاری انجام می دهد. و فیلم های دیگری نیز وجود دارد که می توانید بفهمید چگونه مردم در هنگام پرواز ضربات خود را می زنند. ” او می گوید: “من واقعاً وارد فرهنگ کفش کتانی شدم.” “من نمی دانستم The Perfect Pair کیست ، اما اکنون من با کنی گونزالس دوست هستم و در اینستاگرام صحبت می کنیم.”

وقتی صحبت از یافتن لحن مناسب این سریال شد ، مزار گفت: با الهام از موسیقی متن نمایش هایی مانند Atlanta و Entourage و همچنین موسیقی پخش شده در پس زمینه فیلم های کفش ورزشی آنلاین. او می گوید: “بخشی از تحقیقات من تماشای مطالب زیادی در فیلم های Complex و کفش های کتانی در YouTube بود.” “این فیلم ها صدای خاص خود را دارند.”

“با استفاده از Sneakerheads ، برای اولین بار فرصتی پیدا کردم که واقعاً در هیپ هاپ فرو بروم و از همان حساسیت های تولید شده توسط تراویس اسکات یا مایک دین استفاده کنم ، اما سپس از آن برای امتیاز دهی به مواد استفاده می کنم.” – هایم مزار

همه این تأثیرات را با هم جمع کرد ، مازار موسیقی ایجاد کرد که با انرژی کمدی بدون سرنشین Sneakerheads مطابقت داشت. او می گوید: “دیو میرز مدام من را تشویق می کرد تا احساس کنم همه چیز از هم گسسته است.” “در این نمایش ، این گروه بدقلق از افرادی وجود دارد که سعی می کنند با هم کار کنند و بسیار ناجور است. همه چیز رو به جلو است ، و سپس بابی چیزی را خیلی مسخره می گوید که باعث می شود از هم بپاشد. یا استوئی وارد می شود یا نوری ، و آنها فقط این دسته ناجور هستند. “

فراتر از تنظیم لحن مناسب ، یکی از بزرگترین اهداف مزار استفاده از امتیاز او برای کمک به ایجاد احساس انسانیت در نمایش بود. . وی یادآوری می کند: “من می خواستم از تک بعدی بودن خودداری کنم و این همان چیزی است که دیو من را مجبور به انجام آن کرد.” “من افتخار می کنم که چگونه موسیقی توانست قلب و کمی از ظرافت را به وجود آورد ، حتی اگر خیلی مضحک باشد. خوشحالم که فرصتی پیدا کردم و می توانم چیزی را به میز بیاورم که فقط ضربات سرگرم کننده احمقانه نبود. “

مازار اولین کسی است که اعتراف می کند که به تنهایی نمی توانست این کار را انجام دهد. . در تمام طول پروژه ، وی دست در دست همكاری كار می كرد كه از همه زیر و بم های تولید هیپ هاپ اطلاع داشت. مزار می گوید: “یکی از اسلحه های مخفی من که دوست خوبم را برای خود آورده ام.” “نام او پل اوتینگر است ، همچنین به عنوان گرگ شناخته می شود. پل اصلاً تجربه امتیازدهی فیلم را ندارد ، اما او یک تهیه کننده بزرگ پاپ و هیپ هاپ است و ما با هم کار می کنیم. ” مزار می گوید: “دیوید بلكبرن ، یكی از ویراستاران ، چنین كاری عالی انجام داد.” “بسیاری از آنها زمان است. یکی از بزرگترین مشارکتهایی که موسیقی داشت ، جلو بردن همه چیز به جلو بود. همه چیز در نمایش خیلی سریع حرکت می کند و فکر می کنم این به خاطر ویرایش سریع دیوید و موسیقی پشتیبانی از این ویرایش باشد. همه چیز مانند یک ماشین طبل غول پیکر است. این ابزار کل کار است: آهنگ ها ، گفتگوی ، زیرخط ، رپ ، مضامین و ویرایش. ”

با تأمل در تجربه ، هر دو مازار و راس می گویند که یک پیوند خانوادگی وجود دارد که در بین همه کسانی که با هم در این نمایش کار می کردند وجود داشته است. راس یادآور می شود: “همه واقعاً به این مسائل اعتقاد داشتند.” “هر وقت وارد می شدیم ، بچه هایی که آن را مخلوط می کردند می گفتند ،” این خیلی خنده دار است ، ما نمی توانیم از خندیدن دست بکشیم. “واقعاً مثل یک خانواده از مردم احساس می شد ، و آنها از من استقبال کردند. این یکی از آنها بود شرایطی که اگر مشکلی وجود داشت ، همه سعی می کردند آن را حل کنند ، نه اینکه انگشت خود را نشان دهند و مردم را فریاد بزنند. “

اکنون که فصل اول در Netflix پخش می شود ، موسیقی متن اصلی اصلی مزار به طور رسمی در موسیقی منتشر شد خدمات پخش جریانی وی در توصیف تنظیمات ایده آل برای شنیدن موسیقی گفت: “من فکر می کنم فقط در پشت زمینه پس از آن لذت ببرید.” “این به گونه ای طراحی شده است که در اتومبیل سواری یا هنگام تمرین شما بازی شود.”

راس ، در حال حاضر از امکانات آینده Sneakerheads بسیار هیجان زده است. به فصل های دیگر برویم ، دوست دارم با شخصیت ها بازی کنم و بفهمم آنها بیشتر به چه چیزی گوش می دهند. ” “مثل استوئی ، او هیپ هاپ است؟ شاید نه. آنها در چه مواردی قرار دارند ، و چگونه می توانیم با آن گنگ شویم؟ چه نوع آهنگ بامزه ای برای پخش وجود دارد؟ اگر موسیقی را به اندازه کافی مطالعه کنید و اگر واقعاً وارد شخصیت ها شویم می توانید شوخ طبعی زیادی داشته باشید. “

همچنین مشاهده