خسته شد کلیشه ، اما درست است: رسانه های اجتماعی زندگی ما را به بهتر و بدتر تغییر داده اند. از سیاست گرفته تا دوست یابی تحت تأثیر مجموعه ای از صفرها قرار می گیرد. فن آوری های جدید همچنین فرصتی را برای ارتباط تقریباً با هر کسی با کلیک یک دکمه فراهم می کنند و به افراد امکان دسترسی بی سابقه به کسانی که آنها را دوست دارند و از آنها متنفرند می دهد. این که آیا Wondagurl پس از ارسال Instagram DM برای طرفداران دریک تولید می کند یا طرفداران زیادی که رسانه های اجتماعی ریحانا درخواست موسیقی جدید می کنند ، نزدیکی طرفداران و هنرمندان در حال حاضر در اینترنت در نحوه گوش دادن ، تبلیغ ، ایجاد و درک موسیقی تغییر کرده است. این برای خود موسیقی و هنرمندان سازنده آن چه معنی دارد؟

قبل از انفجار شبکه های اجتماعی ، انتقادات عمدتاً مربوط به مجلات موسیقی ، fanzines یا وبلاگ ها و انجمن ها پس از انتشار یک آهنگ یا آلبوم بود. بدون فشار عمومی ، تا حدی به دلیل دسترسی محدود ، راه یادگیری آخرین اخبار آلبوم یا آهنگ منتشر شده با ثبت نام در یک باشگاه هواداران ، تماشای تلویزیون یا گوش دادن به رادیو بود. مدیران لیبل و خود هنرمندان امیدوار بودند که طرفداران از مواد تبلیغاتی به اندازه کافی برای سرمایه گذاری در یک آلبوم لذت ببرند. یکی دیگر از عناصر آزمون ترفند یک نوازنده پخش آهنگ های منتشر نشده در یک تاریخ تور بود ، امیدوارم که در یک ضبط بوتلگ حفظ شود که سپس به طور گسترده ای بین دست ها و اشتراک فایل پخش می شد. سپس ، شبکه های اجتماعی و سیستم عامل های اشتراک موسیقی همه چیز را تغییر دادند.

دسترسی و سهولت بارگذاری موسیقی در MySpace یا Soundcloud برای به اشتراک گذاشتن با طرفداران انقلابی بود. سایت های رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام و توییتر با محدودیت زمانی در ویدیوها راهی جدید برای تبلیغ موسیقی شدند. نسخه های کوتاهتر هر دو پروژه به پایان رسیده و ناتمام را می توان مستقیماً از طریق تلفن همراه بارگذاری کرد تا هزاران نفر در عرض چند ثانیه ببینند و درباره آنها نظر دهند. بنابراین ، واسطه تبلیغاتی قطع شد. به جای اینکه منتظر بمانند تا پس از انتشار برای بازخورد عمومی ، اکنون هنرمندان می توانند نظرات خود را در مورد مطالب جدید بلافاصله از طریق قطعه ارائه دهند.

این کلیپ های 30 ثانیه ای یا کمتر زندگی خود را به خود اختصاص می دهند ، و امکاناتی را فراهم می کنند که آینده چگونه می تواند به نظر برسد قابلیت ضبط صفحه و افزونه های بارگیری فیلم این قطعات موسیقی را حفظ می کند که حتی با پشتکارترین مدیران نمی توانند اینترنت را از بین ببرند. این تبادل موسیقی برای بازخورد ، کاملاً رایگان انجام می شود ، می تواند جای آلبوم را تعیین کند یا حتی تمام مشاغل را ایجاد کند. کافی است نگاهی به TikTok و موسیقی قبلی آن بیاندازید. هر دوی آنها به عنوان صفحه پرتاب ستاره های DaBaby ، Jack Harlow و Lil Nas X با کلیپ های کوتاه از آهنگ هایی که برای میم ها و رقص ها مورد استفاده قرار گرفته اند ، خدمت می کنند. با این حال ، انتظارات تعیین شده توسط این کلیپ ها می تواند منجر به ناامیدی شود.

عضو موسس Gothboiclique narc fish می گوید ، “من احساس می کنم که آهنگ [مداحان] را دقیقاً مدیون آنها هستم.” اینترنت نه تنها بر چگونگی گوش دادن به موسیقی ما از طریق خدمات پخش جریانی تأثیرگذار است ، بلکه همچنین به نظر می رسد که آن محصول نهایی حتی اگر به بازار عرضه شود به نظر می رسد. با گذشت زمان ، قطعه ها و نشت ها ناخواسته به ایستاده ای برای آهنگ های کامل تبدیل شده و ماه ها تا سال ها طرفداران گرسنه را از خود خسته کرده اند. Isaiah Rashad ، یکی از چهره های دست و پاگیر رپ ، به ویژه برای انتشار قطعات بدون پیگیری مشهور است. subreddit طرفداران وی بیش از صد قطعه منتشر نشده و نشتی کامل با بارگیری ، اعتبار تولید کننده و سطح کیفیت را جمع آوری کرده است. علی رغم اینکه آخرین پروژه راشاد در سال 2016 منتشر شد ، جامعه پیرامون حفظ این مواد از چهار سال گذشته طرفداران گرسنه خود را نگه داشته است. Fishnarc توضیح می دهد: “نسخه های اصلی و بایگانی وجود دارد.” “افراد با داشتن بایگانی […] به شدت شناسایی می شوند زیرا هویت دیگری در یک هویت می دهد.”

از بسیاری جهات ، یک تصمیم بازاریابی هوشمندانه است ، خواه عمدی باشد یا نه. ایجاد ایده انحصار و رمز و راز ساخته شده توسط طرفداران از طریق انجمن های آنلاین ، همان چیزی است که می تواند اشعیا رشاد یا علاقه مندان زیرزمینی Death Grips را از محو شدن در تاریکی ، با شکستن انتظار برای مطالب جدید در یک برنامه منظم ، جدا کند. با این حال ، انتظارات پرشکوهی که توسط قطعه ها و نشت ها تنظیم شده است ، می تواند یک حلقه فوری از بازخورد و انتظار ایجاد کند ، که می تواند به حق تبدیل شود.

ایجاد حساب در چند ثانیه و غوطه ور شدن در آن از هر زمان دیگری آسان تر شده است. یک انجمن یا مکالمه فوری نگاهی گذرا به پست اخیر عزیز PC Music ، چارلی XCX از ویدیویی که در حال رقصیدن است ، نظراتی را در مورد درخواست های جدید موسیقی ، درخواست های سرکوب آلبوم و نسخه های لوکس آلبوم اخیر او How I’m Feeling Now منتشر کرده است که در ماه مه منتشر شد. درخواست موسیقی جدید از هنرمندان مورد علاقه شما به اندازه کافی بی گناه به نظر می رسد ، اما هنگامی که هنرمندان فقط می خواهند طرفداران از کاری که ممکن است ماهها یا سالها روی آن کار کرده باشند لذت ببرند طاقت فرسا می شود.

رپ مستقر در Chattanooga ، bbymutha ، مورد انتظار او را آزاد کرد Muthaland در ماه آگوست به طور انحصاری در Bandcamp ، هم برای پخش جریانی رایگان و هم برای بارگیری رایگان. پس از اینکه یک طرفدار درباره انتشار آلبوم در سیستم عامل های بزرگتر توییت کرد ، رپر ، نام واقعی Brittnee Moore ، پاسخ داد:

شما می دانید چه چیزی آزار دهنده است؟ 3 ماه منتظر می ماند تا شاید 400 ماهیانه تولید کند (که شما مجبورید تولیدکنندگان خود را تقسیم کنید) وقتی که بیشتر از آن برای ساخت آلبوم هزینه کردید و مصرف کنندگان فکر می کنند که هنرمند باید بیش از فقیر نبودن به راحتی دسترسی هواداران خود اهمیت دهد. https://t.co/ZRKC0ADVdZ

– من تو را دوست ندارم (bbymutha) 6 اکتبر 2020

چند هفته قبل ، در پاسخ به طرفداران شکایت از قیمت بیست دلاری برای بارگیری ، وی گفت ، “کسی سعی می کند حال من را برای شارژ بد کند فقط بخشی از دلیل ترک این کار است. عوضی احساس نمی شود که توسط همان **** هایی که خواستار دسترسی به گه های من هستند ، ارزشمند باشد. ” مور فقط یکی از بسیاری از نوازندگانی است که علیه حق تولید شده توسط شبکه های اجتماعی عقب می رود و او یکی از معدود افرادی است که به دلیل آن موسیقی را ترک کرده است.

< div class = "article-bottom-event">

همچنین << / p>

کبوترها و هواپیماها همه چیز در مورد کشف موسیقی ، حمایت از هنرمندان جدید است ، و ارائه بهترین موسیقی به صورت آنلاین و IRL. ما را در توییتر و اینستاگرام دنبال کنید.