Lil Yachty می گوید برای نوشتن “عمل کردن” دختران شهر “7 رقم” دریافت کرده است

جی ز به ما گفت که با یک قیمت مناسب یک نویسنده ارواح می تواند هر چیزی را تنگتر جلوه دهد. در حال حاضر ، Lil Yachty به تجسم زنده این نوار تبدیل شده است زیرا ادعا می کند مهارت های نوشتاری او یک کیف عظیم را برای او فراهم کرده است.

این امر رایج شده است که Lil Yachty یکی از تک آهنگ های برجسته دختران شهر را “Act Up” نوشت. به جای کف زدن از خواننده رپ به دلیل تطبیق پذیری ، یک طرفدار تصمیم گرفت تا Yachty را به خاطر دست خود در ساخت یک رکورد موفق ترول کند. این باعث شد که رپر با توضیح این که این آهنگ چقدر مثمر ثمر است ، از “غیرنظامی” استفاده کند.

“این یک چک هشت رقمی بود و هنوز ادامه دارد – ببخشید. 7 ،” Lil Yachty گفت در حالی که موهای خود را در Live بافته است. “بگذارید با هر کسی که غیرنظامی در آخرین برگه بود صحبت کنم. این شگفت زده ها بسیار بسته فکر می کنند ، درست است؟ و این شگفت زده ها هیچ وقت پول واقعی ندیده اند ، درست است؟”

در آوریل 2019 ، Yachty فاش كرد كه او ترانه را برای همكاران خود در QC ساخته است. Yachty به كروین فراست توضیح داد كه سازنده ، EarlThePearl ، برای او نواخته و به او گفت كه چیزی برای دختران شهر بسازد.

“[مردم] گفتند:” او شاید یك چیز را در استودیو و او را اعتبار می دهند. من کل آهنگ را نوشتم ، به جز آخرین بند J.T. “Yachty به فراست گفت. “من آنها را شخصاً می شناسم و می دانم که خانم ها دوست دارند چه چیزی بشنوند. بعضی از آنها مانند گریه های پر سر و صدا چیست؟ من فقط شروع به گفتن آن کردم ، و قبل از اینکه در غرفه بروم گفتم” نه همو ، همه “زیرا همه پسران من در اتاق. “

همچنین تماشا کنید